|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moje pikice ni več
26.10.2008 20:15:59   
sara2
Pozdravljene!

Vem, da to ni primerna tema za ta forum, a ste mi nudile podporo in zato se vam čutim dolžna javit, da sem včeraj ponoči spontano splavila, danes pa so naredili še abrazijo. Trenutno sem psihično na dnu in zato se vam opravičujem za samo teh nekaj besed.
Vsem user posted image želim lepo in zdravo nosečnost, tistim pa, ki šele delate na njej pa tole: NE OBUPAJTE!!!

Lp user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 20:19:35   
uwaga
Sara2 ! Žal mi je! Upam da se bo bolečina čimprej omilila. user posted image

(odgovor članu sara2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 20:21:22   
tea78
Sara2 meni je tudi zelo žal zate, ne obupaj, držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 20:25:00   
Pikabu
Sara, žal mi je, da moraš tudi ti čez to. Veliko, veliko poguma ti želim in naj te misel na novo pikico drži pokonci. Pa daj si duška in žaluj in jokaj in delaj vse, kar ti bo ponagalo, da boš dala to bolečino iz sebe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 20:29:58   
Blueberry
user posted image Žal mi je!user posted image user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 20:41:35   
tassika
Sara žal mi jeuser posted image , vem kako se počutiš, ker sem dobre dva tedna nazaj jaz bila na istem, če rabiš kakšen pogovor ali ramo, da se razjokaš, smo ti na voljo, malo poglej po temi spontani splav, tam je veliko imformacij, lahko ap se nam pridružiš na temi v pričakovanju M, tam nas je kar nekaj, ki smo to doživele in se med seboj bodrimo, da lažje preživimo žalostne dneve.
Predvsem pa ne zadržuj čustev v sebi, ker ne pomaga, ko moraš zajokaj, vem da je težko, ampak se boš počutila bolje. predvsem pa počivaj in poskušaj misliti na lepe stvari.

papa

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 20:42:12   
enkratna
sara2, en objem!

Istočasno te vabim na: http://www.ringaraja.net/forum/m_3284276/mpage_1/key_/tm.htm
Srčno upam, da kljub neznosni bolečini in solzam ostaja upanje za naprej!

(odgovor članu sara2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 21:07:03   
acitak
Žal mi je....user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 21:42:03   
benika
Žal mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moje pikice ni več
26.10.2008 21:46:52   
ninica04
sara2 user posted image user posted image user posted image user posted image sočustvujem s tabo. Tudi meni se je pripetilo enako pred nekaj meseci. Sem tudi takrat mislila da se mi bo podrl svet in da ne bom preživela. Pa je šlo nekako. Sedaj sem v 32. tednu in je vse ok, komaj čakam da vidim svojo pikico. Tako da ne obupaj, čas celi rane, pogovarjaj se o tem, meni je to zelo pomagalo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 7:55:53   
Miška2006
Žal mi je zaradi tvoje pikice, vendar kar korajžno naprej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 8:05:23   
Oaza

user posted image user posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 8:53:31   
mafi
drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 9:03:33   
Anonimen
sara, drži se vse smo s tabo, zelo mi je žal da si izgubila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 9:06:10   
mayflower
pazi naseuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 9:10:52   
ellena
pošiljam ti topel objem in veliko moči, da greš naprej... user posted image  

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 9:28:44   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ellena)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 9:41:40   
Čebel@
žal mi je,srečno naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 9:41:45   
pilotina
Sara2  user posted image

(odgovor članu sara2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 10:04:46   
Blueeyes
Sara2 ... žal mi je user posted image user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 10:06:12   
brkn83
žal mi je zaradi tvoje pikice. Vendar ti želim, da se čimprej opomoreš in, da ti bo v prihodnje kmalu uspelo zanositi  in roditi user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 11:11:31   
borabara
joj ostani močana da boš čimprej pripravljena na novo pikicouser posted image

kolk si pa že bila noseča?


želim ti veliko sreče za naprej...........priuser posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 12:20:28   
Pacota
user posted image  Sara socustvujem s teboj. 

Lani sem izgubila fantka v 22t, jutri pa bom ze napolnila 32t.

Mene je potolazilo to, da sem takrat nasla malo mucko za katero sem skrbela. Takrat nisem imela pojma, kako mi pomaga njena druzba.
In zaupala in verjela sem, da se bo dusica vrnila nazaj k meni, da mi je namenjena. To verjamem se danes.

Dovoli si zalost in jezo, razocaranje, spustiti skozi sebe, potem pa le zaupaj!

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 13:14:32   
girly
sara2....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moje pikice ni več
27.10.2008 13:24:58   
linči 312
sara2,

že moje predodnice so marsikaj napisale, pa vendarle tudi nekaj besed z moje strani.

sama nimam te izkušnje, vendar me vsaka taka resnična zgodba močno prizadene. ne bom ti napisala kako prebroditi to kalvarijo, ker ne vem kako. vse kar lahko rečem, pa čeprav je tako oguljeno, da nikar ne obupaj. jokaj, bodi jezna, potrta,.... verjemi pa, da čas zaceli še tako globoke rane.

tudi zate bo posijal sonček!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?