|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sčim preveč odlagate?
2.12.2008 23:44:08   
Meggi
Seveda na svojo škoda jaz s plačilom položnic,.. več sraje kasnej. Zmešnjava, še kakšne obresti. A se izboljšujem čimveč mečem na trajnik. In tako kmal realno sliko ob plačiuser posted image  . Ma kaj češ krut vsakdanjik. Sam tolk se težk spravim k enmu delu, ki pa tud ni tolkj zagulen, ne vem neke bremze čudne se mi vklopijo. A ja pa za odhod v knjižnjico,.. jow!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.12.2008 23:47:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 0:00:17   
sunny24
S plačilom položnic (pa si vsakič rečem, da morm to takoj pošlihtat), pa s pospravljanjem po stanovanju (posoda kar noče it sama v pomivalca...user posted image ), da pa ne začnem, kaj moj dragi vse odlaga...To bi bil šele dolg spisek!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 4:11:53   
Kerensa*
Jaz z vsem odlagam do zadnjega trenutka. Ampak res dobesedno zadnjega. Vlogo za otroški dodatek sem oddala v nedeljo priporočeno na dežurni pošti (saj piše, da moram oddati do konca novembra, torej sem oddala celo 13 ur prezgodaj). Položnice plačam, ko dobim opomin pred odklopom (elektrika bo počakala, znižanje za škornje pa ne). V službo pridem ob 21:55 (začnem pa ob 22-ih). In podobno. Nima smisla vsega naštevati. Koliko me to stane (časovno, živčno in denarno), je pa druga zgodba. No, pa saj je december in že pišem novoletne sklepe (to so tisti, ki se jih potem nikoli ne držim). Eden od njih je tudi ta, da se bom bolj racionalno organizirala. Bla, bla, bla. Samo tinto trošim za brezveze.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 7:35:28   
muška
Vse zgoraj našteto je pri meni itak da standard, največji hudič pa je, da odlagam in odlagam delo (beri delam z polžjo hitrostjo in še najmanj 10 stvari zraven), roki se bližajo, potem pa spet vse v zadnjem trenutku in ravno takrat se potem toner izprazni, mi zmanjka papirja, interneta ni, v trgovini ne najdem nič pametnega za oblečt, torej obrnem celo omaro po dolgem in počez (pol ure pred odhodom seveda) in se cmerim kako nič nimam user posted image user posted image    In še bi se kaj našlo

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 7:37:22   
urbancek
  • odlašam s pričetkom generalne pred vsakimi prazniki, sploh božičnimi, na koncu pa na božični večer še po tleh ribam in vmes krasim smreko (letošnja zaobljuba, da se to ne bo zgodilo), 
  • z likanjem ,
  • z zamenjavo sezonskih oblačil v omarah,
  • z obiskom zdravnika (ko je že res nujno),
  • z obiskom zobozdravika (me že pol letapo malem boli zob pa ne upam, bom počakala, da me bo cela čeljust bolela)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 7:42:44   
skokica01
S pospravljanjem prostorov, ki jih ne uporabljamo za vsakodnevno bivanje. T.i. "rumplkamre". Dolgo časa tja odlagam stvari in se nikakor ne spravim pospravit. Imam kar slabo vest., ker bo kmalu eno leto, ko smo se preselili v hišo, pa so določene stvari še vedno v škatlah. Razmišljam da bi jih kar vrgla stran, ker očitno ni v njih nič takega kar bi rabila, da stojijo nedotaknjene že celo leto.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 8:00:30   
muki1
Z vsem user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 8:09:20   
*sato*
Jaz odlagam s tem, da bi si uredila trajnik ali vsaj KLIK za plačilo položnic ( te plačujem vsak mesec redno, da sem na tekočem in tako imam pregled, s koliko denarja lahko razpolagam do naslednje plače- včasih je ostane žalostno malo, ampak položnice so prveuser posted image ). Me pa jezi, da nesem vsak mesec 12-13eurov provizije- s tem bi npr. lahko plačala RTV.
Druga stvar pa je ta, da nikoli, res nikoli ne pospravim košare zlikanega perila v omare- likam zelo rada, ko bi bilo treba sortirati po omarah, pa se ustavi.
Zdaj pred kratkim smo imeli delavce, pa sem vse pospravila, generalno umila, le na vrhu omare v dnevni sobi ne- in tam bo prah ostal še drugo leto- ker ko me enkrat mine, se ne spravim tako kmalu dokončatuser posted image .
Se pa trudim stvari delati sproti, ker itak vse počakajo name.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 8:50:56   
Anonimen
kar lahko storiš danes, jutri preloži na pojutrišnjem ( mogoče ti pa takrat ne bo treba) user posted image

moj motouser posted image

(odgovor članu *sato*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 8:54:31   
anckabancka
Z veliko stvarmi: s študijem (imam že 2 leti samo še 3 izpite - no smo pa naredili še 2 otroka vmes user posted image ), z likanjem, z odhodom v posteljo, zjutraj ko je treba vstat, z zobarjem, s kontrolo stanja na računu (rajš si mislim, da mogoče še nisem v minusuuser posted image ), s plačilom položnic (ampak še vedno jih plačam pred kakšnimi zamudnimi obrestmi), z generalnim čiščenjem, z razvijanjem fotografij...

< Sporočilo je popravil anckabancka -- 3.12.2008 8:55:21 >


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu *sato*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 8:56:01   
pikapolona2
vsako jutro posebej se moram prepričat da se vsedem za računalnik in začnem delat....bemti.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 8:59:55   
maja24
Odlagam s položnico moje naročnine za mobitel(od 40e naprej),ma se mi tko škoda zdi denarja,ampak jest še kr klepetam po mobijuuser posted image .
Čakam pa da mi najprej pošlejo opomin pol čez en tedn mi pošlejo SMS,no pol mi pa še ene par dni vstane da plačam položnico predn mi ga izklopjo.No ja enkrat so mi ga žeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 9:03:11   
Anonimen
Včasih sem odlagala vse mogoče, ker sem si to lahko časovno privoščila user posted image .

Zdaj pa je toliko enih stvari na kupu, da če ne naredim takoj, se mi nabaše v roku dveh, treh dni in imam takrat dela do enih, dveh ponoči in čez. Tako da, če se le da, naredim spotoma. Oz. odlagam tisto, kar ni mus in ne bo prišlo do nekih hudih posledic, če tistega ne naredim. Npr. likanje, pa zamrzovalno skrinjo moram počasi sčistit, avto bi tudi lahko posesala....

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 9:08:58   
Volga
Z izdelavo seminarske naloge.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 9:14:11   
Felicity
Z kakšno pametno dieto in rekreacijo. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 9:18:42   
Katey
Groza, me je strah napisat, ker sem obupna pri teh stvareh, odlašam s plačilom položnic, urejanjem uradnih stvari na sodišču (zdaj imam spet slabo vest), da ne govorim, da se spravljam narest en sam izpit na faksu že 3mesece, doma mi še vse nekak uspe ostalo pa katastrofa.

Najhujš mi je pa to, da ima moj vse popredalčkano in uredi stvari še pred rokomuser posted image .

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 9:23:01   
petra2a
S pisanjem diplome...ko sem bla noseča, nisem mogla sedet za računalnikom, zdaj ko imam otroka ne morem...v rit me bojo sunsli na faksu. Moram pohiteti, ker so mi 1krat podaljšali temo. Zlati EPF.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 9:23:12   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Včasih sem odlagala vse mogoče, ker sem si to lahko časovno privoščila user posted image .

Zdaj pa je toliko enih stvari na kupu, da če ne naredim takoj, se mi nabaše v roku dveh, treh dni in imam takrat dela do enih, dveh ponoči in čez. Tako da, če se le da, naredim spotoma. Oz. odlagam tisto, kar ni mus in ne bo prišlo do nekih hudih posledic, če tistega ne naredim. Npr. likanje, pa zamrzovalno skrinjo moram počasi sčistit, avto bi tudi lahko posesala....


Bereš mi misli. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 9:33:39   
Vrtnica79
Moj podpis vse poveuser posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 9:34:11   
Nikita***
- Z vsemi gospodinjskimi opravili (razen s kuhanjem, to prav rada počnem), ki jih itak 3/4 opravi moj user posted image
- s plačilom nekaterih položnic
- z registracijo in zavarovanjem avtomobila (ponavadi se vozim kakšna dva meseca, ko ugotovim, da mi je zavarovanje in registracija že zdavnaj potekla user posted image )
- z obiskom zdravnika
- v službi pa s kakšnimi trapastimi nalogami, ki mi nikakor ne sedejo in nimajo življenjskega pomena


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 10:15:34   
bodoča
-  s plačilom položnic (sem mislila. da sem edina, pa hvala bogu še obstajte meni podobne),

- s čiščenjem hiše,

- z obiskom zdravnika (ponavadi),

- s tankanjem avta (čakam, da mi začne vse utripat ko novoletna jelka),...

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 11:14:58   
Kerensa*
No, e ste le pa e tako v detajle... user posted image
- vstanem, ko bi morala biti e zunaj
- kljub temu brez kave ne grem nikamor (sedim pri mizi in vpijem otrokoma v sobo, naj ne poleavata tako dolgo, ker se mudi)
- otroka prideta v olo in vrtec najbr ob 8:14 (pouk in zajtrk se zaneta ob 8:15)
- e je nekaj odprto do 19-ih, pridirkam skozi vrata nekaj minut prej in se udim, zakaj me niso veseli, saj jim delam promet
- polonico za mobitel plaujem kakor maja24 (vpitje tae, preko katere imamo druinski paket, je pa kakor Mastercard - neprecenljivo)
- e kdaj ne boste dobile taxija ob eljeni uri, potem vedite, kaj je razlog - je bilo treba oferja prej e zbuditi
- vse vloge oddajam ob 11:55 ali z deurne pote ob nedeljah
- ko zagusti, delam pa po 10 stvari naenkrat, da so potem narejene vse napol (ampak mi vsaj nihe ne more rei, da nisem naredila)
- leta nazaj me je moral e policaj akati, da sem se oblekla, naminkala, poesala, vmes sem, ne da bi opazil, pristavila dezvo, pa je kar popi*dil, ko je potem videl, da cuker dajem v kavo.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 11:15:53   
Kerensa*
Pichka vam materina shumnishka. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sčim preveč odlagate?
3.12.2008 11:23:52   
Blueeyes
s solo... z zobarjem pa ne odlagam, ampak on odlaga mene... ga klicem zdej ze dobr mesec, pa sploh ne dvigne... ocitno bom mogla kr druzga poklicat preden bo prepozno

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?