|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kratka frizura
4.12.2008 13:30:00   
tinkatonka
Prosim za malo pomoči oz. predloge.

Imam blond ravne lase, ki mi segajo kakšna 2 cm pod ušesi. Rada bi naredila eno spremembo na sebi in sicer bi se zelo rada postrigla čisto na kratko, ampak tak hairstyle, da bom lahko navihana in elegantna obenem. Spremenila bom tudi barvo las in sicer razmišljam o bakreni. Po netu gledam slike kratkih frizur pa mi kar nobena ne sede. Mogoče sta mi še najbolj všeč ti dve:

http://www.prohaircut.com/renee-zellweger-hairstyle.html

http://www.prohaircut.com/Alyssa_Milano_Pics_351.html


Ima kakšna izmed vas mogoče kratko a elegantno firzurco? Pa bi delila kakšno sliko z mano, da pridem do idej???

 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.12.2008 13:51:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kratka frizura
4.12.2008 13:58:39   
Petr_a
Moj nasvet: vse frizurice,ki so ti všeč sprintaj ven in odnesi k frizerju.On ti bo najbolje svetoval,katera se lepo poda k tvojemu obrazuuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kratka frizura
4.12.2008 13:59:56   
Šaki
to sm jz pred kratkim spraševaal.
pa se pol nism šla nič strižt k sm zvedla da sm noseča.sm rekla da se bom raje pol.
meni je zelo všeč frizura taka ko jo ima zdjle vitoria beckham.ful ji paše samo vprašanje če bi meniuser posted image
drugače mi je pa tale slikca od alise ful lepa oz. frizura.
user posted image


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kratka frizura
4.12.2008 14:00:51   
dejzi
obstaja en programček, kjer na tvoji glavi menjaš frizure...to je nekaj podobnega. Poizkusi, kaj te pa stane....

http://frizure.bloger.hr/post/program-za-frizure-download/422640.aspx

jaz sem šla od dolgih las...cca. 30 cm na čisto kratke pred leti (sem ena tistih, ki se frizur hitro naveličamo...user posted image ), pa spet na dolge....saj zrastejo nazaj.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kratka frizura
4.12.2008 16:13:57   
piule
strokovni nasvet-pogovori se s tvojim frizerjem in frizuro izberi na podlagi  tvojega obraza,profila,vratu,upoštevaj ten tvoje kože in naravni ton tvojih las za barvo las,ter se debelost,raščo in strkturo tvojih las za striženje.
Frizure se nikoli ne zbira po slikicah ,itak da na sliki je vsaka super ker mora bit tako,če se pa da naredit tebi da boš  tako super je eno veliko vprašanje

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kratka frizura
4.12.2008 19:56:39   
natasarobi
Jaz sem imela takšno kot je slikca od Alysse milano - ful zakon, sploh, ko malceno zrastejo.

Drugače maš pa ful slikic na frisurenkatalog.eu, www.cosmoty.de, www.hairdresser.com (nekaj takega). Na koncu ne veš katera zi je najbolj všeč.

Drugače je pa ful znanih oseb s kratkimi lasmi oz. so jih imele - jaz kar v google vpišem in preklopim na slike in to je to. Najbolje je, da pa neseš sliko k frizerju, ker je zelo pomembno  kakšne lase imaš.

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kratka frizura
4.12.2008 20:10:38   
ery
PIULE, a se ti spoznaš kaj na to kakšna frizura ali barva osebi paše?

Če ja, bi te jaz kar prosila za mnenje...

Javi..user posted image


_____________________________




(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kratka frizura
4.12.2008 22:24:10   
piule
ja seveda saj to je moj poklicuser posted image .mam svoj salon in delamo v 4.jaz trenutno ne,ker mam rok januarja in počivam doma.če ti lahko kaj pomagam ....

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?