|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na riž
18.9.2008 9:21:36   
matic0105
Za tiste, ki gostite mlekec z rižolinom - kako se je pokazala alergija na riž - če se je?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
18.9.2008 9:45:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu matic0105)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija na riž
18.9.2008 11:14:33   
katra55
Riž ni alergen, lahko pa je v rižolinu kaka sestavina ki povzroča alergijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija na riž
25.9.2008 10:41:51   
lana38
Moj user posted image  ima alergijo na riž. Alergija se je kazala kot drobne rdeče pikice po koži in trebušni krči zelo močni. Celo pri starosti 8 mesecev so bili tudi ponoči, tako da nismo spali kar nekaj noči. Res je, da riž naj ne bi bil alergen. tudi jaz sem najprej pomislila na vsa druga živila. Sploh nisem razmišljala, da bi lahko bil riž tisti, ki nam povzroča težave. Šla sva na testiranje z bioresonanco in prvo noč, ko smo začeli z dieto, smo že spali. Krčev več ni, pa tudi na koži ni več pikic. Hodiva pa tudi na terapije z bioresonaco. Pri prvem otroku so bile zelo uspešne in smo odpravili alergijo. Upam, da bomo tudi sedaj.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija na riž
28.9.2008 13:13:52   
matic0105
Hmmm.Kako pa naj gostim AM? Ima katera kak predlog? Zaradi refluksa in alergije (verjetno tudi na KML) moram Aptamil ADC nekako zgostiti.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija na riž
28.9.2008 13:53:56   
jajula
kaj pa zdrob (milupin), k je tud brez glutena?

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergija na riž
28.9.2008 19:14:20   
lana38
matic0105, koliko pa je star tvoj user posted image ? Pa zakaj bi morala gostiti Aptamil? No, jaz sicer dojim, še vedno. Se pa ne spomnim, da bi prvemu user posted image  AM gostila. Ko je začel jesti GH, sem mu kar na žlico dajala hrano, ki je bila pač primerna za njegovo starost.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alergija na riž
29.9.2008 8:40:58   
matic0105
Lana38, gostiti moram zaradi refluksa in gastritisa. Sem poskusila ne gostiti pa je šlo vse v loku ven. In to parkrat. Tako da mora nuuuuuuuuuuuuuuuujn o imeti ful gosto hrano.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alergija na riž
29.9.2008 9:32:17   
lana38
To je pa user posted image , ja. Upam, da boš kaj našla, ki bo primerno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alergija na riž
5.10.2008 20:16:04   
TONČI.
Riž ni alergen, lahko pa je v rižolinu kaka sestavina ki povzroča alergijo.


To ni res. Naš mali je bil alergičen na riž. Riž khan na vodi, pa je dobil fleke.

testov pa nažalost nimajo. Tko da smo sami na vsake pol leta sprobavali, če je že ok.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
7.12.2008 13:47:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu matic0105)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: alergija na riž
8.12.2008 14:39:43   
matic0105
Pri nas se rižolino tudi ni najbolje obnesel, kar dvigalo se mu je pa krče je mel. Poskusi riževe kosmiče od Milupe (ti so že po 4m).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?