|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   komisija
4.4.2005 19:24:46   
Anonimen
Ker dosedaj nisem bila še nikoli na bolniški:bravo:, sem malo zmedena. Danes je 14 dni odkar sem na bolniški. G mi je rekel naj pridem naslednji petek nazaj in da se bova zmenila za naprej glede komisije. Kaj to pomeni? A bom morala kam it? oO tem nič ne vem zato vas prosim za vaše izkušnje z tem.
Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   komisija
4.4.2005 19:30:53   
Anonimen
Če je bolniška daljša od 30 dni mora osebni zdravnik napisati prošnjo za ZZZS, kjer ti komisija odobri bolniško do določenega datuma.

Pred pretekom lahko vložiš ponovno vlogo za podaljšanje, ki ti jo lahko odobrijo ali pa zavrnejo.

Predlog za bolniško oz. njeno podaljšanje ti pa napiše tvoj G. (ki ga potem neseš osebnemu zdravniku) v kolikor gre za ginekološke (nosečničniške) težave.

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   komisija
4.4.2005 19:35:44   
Anonimen
A bom morala jaz kam it ali to oni sami uredijo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   komisija
4.4.2005 19:37:19   
Tiamo
to sami uredijo, dobiš po pošti obvestilo ali so ti podaljšali ali ne.

LP Tia74

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   komisija
4.4.2005 23:19:42   
katja76
Vse ureja tvoj osebni zdravnik, G samo napiše neko potrdilo, ki ga priložijo. Srečno pri odobritvi, meni so podaljšali do porodniške.:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   komisija
4.4.2005 23:37:42   
Kadija
Vse, kar boš morala opravit ti, so pregledi pri tvojem G.Kar ti bo napisal, pa potem ureja osebni zdravnik.Vendar pa ne komplicirajo, če ti G napiše, da tako mora bit;).Tudi jaz sem bila na bolniški od 10 tedna, do porodniške.
Sicer pa je bolje, da je vse v redu!9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   komisija
5.4.2005 9:40:07   
pravljica
G ti bo napisala potrdilo, ki ga boš odnesla k osebnemu zdravniku...potem dobiš pa po pošti s komislije datum prenehanja bolniške (oni to pošljejo tudi v službo in k osebnemu zdravniku)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?