|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaradi asociacije na dol. osebo ne dati otrok...
7.1.2009 11:22:18   
kattix
Ali vam gre na živce, ko vam je kakšno ime ful všeč in bi ga svojemu otroku dali, a mu ga ne ker se spomnite na določeno osebo.
Meni je eno ime tako všeč, sem pa v dvomih samo zaradi ene osebe z istim imenom ker mi gre totalno na živce. In se mi zdi da če bi mojemu otroku dala isto ime kot da bi mu uslugo naredila;))heheuser posted image

Malo za šalo malo za res.
Ampak res mi gre na živce, da zaradi nekoga dvomim ali bi dala otroku tako ime ali ne?
Se tudi kateri to douser posted image gaja?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 8.1.2009 18:13:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 11:35:35   
bodoča
Mojemu user posted image  je bilo všeč eno ime za punčko, jaz pa sploh nisem hotela slišat za to ime, ker me je spomnijalo na eno žensko, ki mi ni pri srcu. No "problem" se je rešil tako, da sem rodila fantka user posted image .

Drugač pa, ko zdaj razmišljam za nazaj in za naprej, se zdim sama sebi neumna, ker je to ime drugače tudi meni lepo in verjamem, da če bi imela punčko s tem imenom, da je ne bi enačila z drugo osebo in ob imenu bi imela vedno najprej mojo punčko v  mislih,...

To, da pa nekomu narediš uslugo, da daš otroku isto ime, no jaz ne gledam tako na to. Razen, če bi res rekla nekomu naprimer:" Ti si mi pri srcu in imaš lepo ime ali lahko mojega otroka poimenujem po tebi?" To bi bila neke vrste usluga, če se lahko tako reče.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 12:52:30   
Zamima
vem, da bi se poskušala izogibati imen, ki jih imajo za svoje otroke kolegi, znanci, prijatelji, sorodniki, sosedje, sploh tisti, s katerimi se veliko videvam. user posted image

Kot drugo pa tudi ni fajn, da te določeno ime na koga spominja, ki ti ni najbolj pri srcu, čeprav za to ne bo nič podoben določeni osebi. ampak kaj češ user posted image




_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 12:54:50   
Zamima
Aja, pa Zala naj bi bilo ful pogosto ime, jaz na srečo osebno ne poznam nobene druge Zale, pa tudi v vrtcu v skupini je edina s tem imenom, so pa Lane kar tri, čeprav mi je tudi ful lepo ime in tudi osebno ne poznam nobene (razen teh treh iz vrtca user posted image )

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 13:00:30   
lananai
Meni tudi ni všeč, če me spominja na enga antipatičnega človeka... Pa nimam pravega razloga in sploh ne vem, zakaj to. Ampak mi ponavadi v takih primerih tudi ime ni všeč - ker je prva asociacija tisti človek in mi avtomatsko ne gre.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 14:06:36   
Piruri
Jap...tudi sama imam tako "napako" ali pa so moji možgani tako avtomatsko naravnani user posted image  user posted image ...Mi tudi izbiramo ime za fantka in vsak predlog mojega dragega me spominja na nekoga...če pa že ne na nekoga, hitro najdem kakšno neprijetno rimo user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 14:36:08   
čipka
meni je zelo lepi moško ime Uroš-kar je pa moj bivši . No, problema sicer ni, ker imam punčko. Drugače mi je en najlepših imenov za fantka.

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 15:58:54   
Blueeyes
se strinjam... men je tud marsikatero ime lepo, pa ko pomislim da je s tem imena ena oseba ki mi je zelo neljuba ali antipatična, me vse mine... take da sigurno ne bom po njej imenovala

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 17:47:49   
Anonimen
Hehe..punce..jaz delam v šoli...in imam skoraj za vsako ime kako asociacijo. In se mi rola...user posted image Nimam pojma, kaj bova zbrala...

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj vam gre na živce.
7.1.2009 17:49:24   
Anonimen
men je bil to glavni kriterij user posted image

čudno, sej vemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaradi asociacije na osebo, ki ti gre na ...
7.1.2009 17:50:02   
Anonimen
Na zivce mi ne gre, ne bi ga pa dala.

(odgovor članu kattix)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj vam gre na živce.
8.1.2009 7:08:48   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Hehe..punce..jaz delam v šoli...in imam skoraj za vsako ime kako asociacijo. In se mi rola...user posted image Nimam pojma, kaj bova zbrala...


Hehe, boga. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj vam gre na živce.
8.1.2009 7:47:55   
bamoocham
Js tut ne bi mogla dat otroku ime tako kot je tistemu, ki mi gre na živce. Nikakor ne.
Moj je ful navijal, da če bi bla punčka, bi bila Teja...
Uh, men gre pa ena tk na živce, ker je prava afna. In moj otrok že ne bo Teja. Potem sma našla kompromis. Če bo punčka, bo Neža, če bo fantek, bo Aljaž:) s tema imenoma ne poznam nokogar, ki bi mi šel na jetra.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj vam gre na živce.
8.1.2009 10:42:38   
Cveta28
Se pridružujem večini...na splošno se mi zdi, da user posted image nočemo dati imena, ki bi nas spominjal na koga s katerim pač nismo v najboljših odnosih oziroma imamo do njih dokaj odklonilna čustva. Mi2 sva k sreči hitro našla imeni za user posted image in user posted image , ki sta nama všeč in načeloma tudi ljudje s tem imenom niso na najini 'črni listi'.
Sva pa imela eno drugo situacijo. Obema je všeč ime Robert (NE Robi) ampak jaz sem imela fanta s tem imenom, ki pa pred tremi leti žal umrl. 

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj vam gre na živce.
8.1.2009 14:48:19   
khurde
Meni pa imena, ki jih imajo meni neljube osebe, sploh niso všeč, pa če bi bila še tako lepa. Ne vem, tako ime mi že v štartu ni všeč, ker me takoj spomni na nekoga, ki se mi ne dopade.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj vam gre na živce.
17.1.2009 11:05:08   
ukmarmiha
Moje mnenje je, da so take asocijacije popolen absurd. Lahko se zgodi tudi, da otroku daš določeno ime in čez kako leto sečaš nekoga, ki ti ne leži na srcu... In kaj boš potem storila?  ... Zamenjala ime?

LP!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj vam gre na živce.
17.1.2009 15:04:05   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

Meni pa imena, ki jih imajo meni neljube osebe, sploh niso všeč, pa če bi bila še tako lepa. Ne vem, tako ime mi že v štartu ni všeč, ker me takoj spomni na nekoga, ki se mi ne dopade.


enako... tako ne bi dala nikoli imena Klavdija ali Barbara... slabe izkušnje pač user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?