|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 19:43:17   
srnica
Kot sem vam za valentinovo sporočila, sva se s dragim zaročila.

Sedaj pa me muči poroka.ŽiviVa že več kot leto in pol skupaj, pa za tradicionalno poroko nisem več navdušena.
Nekoč sem sanjala o veliki poroki in o vsemu kaj spada zraven, sedaj pa me mika, da bi se z dragim nekam odpeljala recimo na Bled in se poročila, seveda še dve priči ( moj brat in njegova ).Omenila sem že našim doma, da vidim reakcijo pa na moje veliko presenečenje ne bi imeli nič proti.

Kaj menite ve ?Je to preveč noro ?







Neposredna povezava do sporočila: 1
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 19:45:52   
sarči
:bravo::bravo:tudi jaz hočem tako poroko-dve priči pa je,ampak me :love: ne usliši!:((

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 19:48:11   
ZARA
...men osebno ni boljse variante!! Super!!
Zakaj bi bilo pa noro? Ce je teb vsec - go for it!!!

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 19:49:24   
TARA in MAJ
:bravo:To je res dobra odločitev tudi meni kakšne veličastne poroke niso všeč;)

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 19:49:45   
srnica

Moj je takoj za, čeprav tvegava, na nama bodo njegovi starši ful zamerili, še posebej tašča.




(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 19:49:55   
Gina
Zakaj noro? Ti moraš imeti takšno poroko, kot si jo ti želiš. :)To je najpomembneje. In če ti je to super, potem tako naredi. No, mislim strinjati se morata oba. Ne oziraj se na ostale, to bo vajina poroka.:bravo:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 19:51:36   
emaa
nič ni noro, meni je to všeč:bravo:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 19:52:07   
india
Ne se ozirat na ostale, saj če želijo njegovi starši, vama lahko recimo enkrat priredijo kosilo za vas 4, recimo , drugače pa je poroka VAJIN dogodek in ne od drugih!Ni boljše variante!
:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 20:12:08   
Anonimen
Kakor si želita, to je res čisto vajina osebna stvar. Ostali so lahko samo veseli, le da sta srečna. Vsaj ponavi je tako, če imaš nekoga rad. Mislim starši svoje otroke.

(odgovor članu srnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 20:30:10   
Naja31
Midva sva se tako porocila.
Meni nikakor ni zal. Po vsaki veliki ohceti na kateri sem bila, sem ugotavljala, da si kaj podobnega jaz sploh ne zelim in sem samo razmisljala o tem koliko denarja bi s tem stran vrgla.
Ce vama tako ustreza, zakaj pa ne?
Sicer je pa poroka izkljucno vajina stvar, na pripombe drugih se ne ozirajta. Prava zurka je pa lahko tudi kdaj drugic, ne?

Srecno.
Lp,Naja :nosecka: se 7 dni

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.4.2005 20:42:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 20:44:03   
ZARA
ja Deni, razen mene...sem vedla,da ti morm neki povedat!

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 20:46:56   
NENAJANI
Jst bi se tud tk poročila, pa bi tašča dobila ****is!!!!!!:hudicek:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
4.4.2005 20:47:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 20:48:53   
ZARA
Zakaj NJ??

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 21:01:20   
kofetek2010
midva sva se poročila po osmih letih skupnega življenja in smisel poroke že izgubi svoj čar, zato se nama je zdelo butasto, da bi imela veliko poroko in veliko skrbi - imela sva le 12 svatov, zato pa sva lahko porabila denar za druge stvari (14 dni sanjskega poročnega potovanja, boljša restavracija,...), isto leto sva kupila novo stanovanje in ga na novo opremila...

Če ti velika poroka nič ne pomeni je res škoda denarja zanjo!

lp

:nosecka:jana73

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 21:14:34   
sašaš

Men je tud ta varianta poroke najbolj všeč! :bravo:

Čestitke! :rozica:

Lp :muca:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 21:31:14   
srnica

HVALA PUNCE ZA VZPODBUDNE BESEDE !


:rozica::rozica::rozica:



(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 21:41:48   
Pupica
Nič ni noro.
To je zame sanjska poroka...ne sicer bled:zmeden2::zmeden2::zmeden2:Ampka Hawaii;)he he , no kamorkoli izven SLovenije, povedala ne bi nikmur nazaj grede, bi pa samo prašala če kdo želi poročne slikice pogledat:)-:)-:)-:)-:)-:)-

No ti pa še oiz svoje roke povem, ko sme jaz delala v Foto studiu na Bledu, smo meli kar nekaj takih porok(največ je bilo Američanov), ki so prišli na dopust, pa so se še "mimogrede"poročili. En par je imel za pričo celo dva mimoidoča.
Ampak so bili fenomenalni res:bravo::bravo::bravo:

Go FOR It!

Če jaz ne bi bila taka šleva, bi se poročila ali v balonu, pod vodo, na vrhu kake gore...tko pa...se očitno ne bom:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 21:48:22   
lin
Midva sva se poročila ko sem bila jaz v 8 mes.nosečnosti in nas je bilo 14 midva,priče,starši,no najožji.
Mislim da je to samo vajin dan in če vama paše da se gresta poročit sama s pričami pejte,sej se vidva poročite ne!?
No če jaz nebi bila takrat noseča,no ali pa vsaj ne tako visoko noseča bi najina poroka zgledala takole,poročila bi se sama s pričami,šli bi vsi skupaj na kosilo in po kosilu bi se odpeljala na Holululu(no nevem kam)na poročno potovanje,tako pa sva šla samo za vikend v toplice zaradi:nosecka:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 21:53:25   
lin
No pa še jaz povem eno štorjo-zgodbo,kako se je poročil od mojega dragega sodelavec.
Z ženo (takrat še punco)sta šla na potovanje v Peru in tam sta si zaželela da bi se poročila in tudi onadva sta vzela za priče kr dva mimoidoča,in tako sta se iz Peruja vrnila kot Mož in Žena:bravo::bravo:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 22:02:28   
babylove
Mi2 sva imela takšno poroko, pa mi je bilo potem žal. Danes bi naredila tako, da bi povabila ljudi, ki jih imam res rada (ne vsega širnega poznanstva in sorodstva, ampak le nekaj najbližjih kolegic).

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 22:18:29   
Pupica
babylove še vedno lahko to naredita...poznam pare, ki so se po večkrat poročili. :)

:kuza:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   MNENJE PROSIM !!!
4.4.2005 22:34:25   
babylove
pupica&Tia, sva že poročena, pika. Tega ne razumem, kako se lahko večkrat poročajo:zmeden: Po moje morata biti tudi civilna in cerkvena poroka na isti dan. Pa poročno potovanje takoj po tem. Sem pač staromodna:ups:.

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   MNENJE PROSIM !!!
5.4.2005 8:33:39   
BARBARA R.
VIDVA se bosta poročila,torej delaj kot VAMA paše!

:muca:

(odgovor članu srnica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?