|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako obleči novorojenčka poleti
5.4.2005 9:15:17   
Anonimen
Ker bom robila začetek julija me zanima kako ste oblačile vaše dojenčke? Ali so obvezni dolgi rokavi ali sta jih odlekle že v kradke rokave? Kaj pa iz porodnišnice, je preveč bomb. pajac, body dolg rokav povrh pa še bombažna jopca in seveda kapica, copatki.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako obleči novorojenčka poleti
5.4.2005 10:31:09   
Annny
Jaz bi ga oblekla v tak poletni kompletek:
bodi s kratkimi rokavi, žabice, bombažna jopica ali majčka, kapica.
Po moje je to več kot dovolj.
lp:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako obleči novorojenčka poleti
5.4.2005 12:11:15   
katja76
Pri oblačenju ne smeš pretiravat v nobeno skrajnost. Novorojenček sam še ne ohranja (vzdržuje) svoje telesne temperature, zato ga ne smeš obleči premalo, preveč pa tudi ne. Poskrbi, da bo imel vedno obute nogavičke, drugače pa se ravnaj po svojem filingu. Ko si enkrat mamica to kar znaš sama od sebe. Boš videla, da bo vse OK. Za nasvet vprašaj še patronažno, ko te bo obiskala na domu.
Veliko veselja z malim sončkom, mi svojega drugega pričakujemo konec junija.
LP Katja:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako obleči novorojenčka poleti
5.4.2005 12:14:06   
Anonimen
Čisto svežega novorojenčka jaz nikoli ne bi imela samo v kratkih rokavih. Več kot v enih tankih dolgih pa, kadar je vroče, tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako obleči novorojenčka poleti
5.4.2005 15:56:50   
frutka_
Jaz sem rodila konec junija in ker je bilo lansko poletje dokaj hladno in deževno je bil v glavnem oblečen v kratke rokavčke pa kakšna bombažna jopica za preko. Sicer sem imela kar nekaj bodijev z dolgimi rokavi in tudi kratimi. Uporabljala sem vse.

Nabavi kakšne tanjše bombažne pajacke in bodije ne pozabi pa na kakšen malo debelejši bombaž v primeru hladnega.

Če se samo spomnim, da smo šli ven julija in je bil pokrit s termflis dekico...brrr...

Aja, zelo fine so tudi bombažne odejice iz H&M, ki stanejo 3 tisoč. Ena taka ti vedno prav pride v vozičku, v primeru nenadne ohladitve in vetra. Toplo ti jo priporočam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako obleči novorojenčka poleti
6.4.2005 15:03:45   
lin
Brez jopice iz porodnišnice.
Jaz sem rodila 5.7 in sem jo imela oblečeno ko smo šle domov v zelo tanko mako majčko,tanjši bombažen kompletek ,kapico,copatke in je bla cela mokra.
Takoj drugi dan, sem imela že babico katera mi je svetovala da naj jo dam kr v bodi s kratkimi rokavi,tako da smo celo poletje preživeli več ali manj v bodijih s krat.rokavi in nogavičkami,za ponoči pa tanek pajac+bodi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kaj bi naredili?
mi_2

Pričakujete otroka, s partnerjem pa sta izbrala ime, ki sorodnikom ni všeč. Bi upoštevali njihovo mnenje in izbrala drugo ime, ali pa menite, da se njih to sploh ne tiče?

Menjali bi (6%)

Obdržali bi (94%)


Število vseh glasov: 253

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!