|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 13:40:26   
MIHAILO
Prosim izkusene mamice,da mi pomagajouser posted image ...16.2.2009 imam pdp in me zanim ,ce rabim pajacek glede na to da je mogoce ze konec zime,ko boma sla ven recimo....sam kaj pa pol iz bolnisnice al na pregled k zdravniku?No,jaz tak nimam izkusenj ,ker je to moj prvi otrok in zato vas prosim za nasvet.user posted image LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 13:43:37   
end1
zdej so že začeli popusti in en pajac ne stan e toko, glede na to, da je vreme čist zmešano, ti pajac lahko pride prav še maja, ga pa odspodaj manj oblečeš.  Če bo pa štorklja še kaj okrog hodila ti bo še pršu prov. 

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 13:43:41   
eva1
Ja jaz sem prvega rodila 12. marca pa sem imela pajacek za ven..sicer ne tistega ful debelega, ampak nekaj srednega, pa še pokrila sem ga z dekco čez če ni bilo sončka! te male štručke rado zebe, tako da previdno

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 13:58:43   
mafi
jaz bi ga na tvojem mestu nabavila.

lp

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 14:11:17   
zorica


Joj, joj jaz !!!!PDP imam tudi 19.2 pa kar nekaj pajacev.Se nisem mogla upreti, ko sem videla kakšnega lepega user posted image Sedaj pa vidim, da bi bil en čist zadosti user posted image




(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 14:17:41   
Mišni
Jaz sem rodila marca, uporabljala sem ene bolj debele, take mehke, bombažne, podložene  hlače, take raztegljive, za čez, in tako debelo, mehko, vatirano jopico, tudi raztegljivo. To sem imela sposojeno.
Sama sem kupila enega pajacka, ampak mi je bilo obleči hlače in jaknico veliko bolj enostavno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 14:32:54   
zorica


To bo verjetno sedaj pri nama problem.Na user posted image sva čakala 3leta, uspelo nama je šele z umetno oploditvijo in sedaj sva nagnjena k pretiravanju,...Vem, da je neumno, ampak si ne morem pomagati.Tako dolgo sem na to čakala, da sedaj le kupujem,kupujem,....Verjetno pa na koncu pol vsega ne bom rabilauser posted image

PS :Je pa pravi balzam za dušo user posted image



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 14:50:42   
MIHAILO
Se mi je kar zdelo da rabim saj en pajacek...sam,ko so me drugi zmedli...Kako stevilko pa naj vzamem glede na to,da ima se pod pajackom se kaj obleceno???Hvala za pomoc.Lep pozdrav.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 15:26:29   
glen
Rok imam 22. feb pa sem ga vseeno nabavla.
Mrzlo je lahko še cel marec in april.Pa obiski zdravnika pa sprehodi,ne mi rečt da boš dva mes. doma.
To je moje mnenje.
Sej so se že začeli popusti in jan. bodo še večji,samo vprašanje, če boš pol na razprodajah dobila tako malega.
Jaz sem za našega dala samo 25 eu v h&m.Mislim pa da jih dobiš še bolj poceni.
Danes sem dobila letak od Bc pa ga dobiš tudi že za 20 eu mogoče kje drugje še za manj.


(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 15:33:22   
rija
kaj pa vem.....z današnjo pametjo bi počakala, pa videla, pa potem kupila kaj znižanega...če bi me pa vprašal pred tremi leti, bi pa mela ziher ene 4 že zložene v omari, peti bi bil pa nagledanuser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 17:12:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj pa vem.....z današnjo pametjo bi počakala, pa videla, pa potem kupila kaj znižanega...če bi me pa vprašal pred tremi leti, bi pa mela ziher ene 4 že zložene v omari, peti bi bil pa nagledanuser posted image user posted image


user posted image user posted image

jaz sem kupila enega, ki ga rabimo v vozičku. Št. 62 sem kupila in prvi mesec je bil tako velik, da še z nogami ni niti dosegel  predalčkov za noge, roke pa tudi ni imel v predalčkih za rokeuser posted image . Je pa naš malček res drobcen.
težko je reči kolk številko, vendar pod 62 jaz ne bi kupovala.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
12.12.2008 20:00:12   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj pa vem.....z današnjo pametjo bi počakala, pa videla, pa potem kupila kaj znižanega...če bi me pa vprašal pred tremi leti, bi pa mela ziher ene 4 že zložene v omari, peti bi bil pa nagledanuser posted image user posted image


Jaz isto. user posted image  In verjetno bi misla, da ga bom res tudi maja še rabila. user posted image

V trgovinah imajo toliko razne robe, da se bo ziher našel kakšen tanjši pajac, ne tisti prav zimski. Čez daš še kakšno dekico in je čisto dovolj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PAJACEK ZA ZIMO
15.12.2008 9:37:39   
MIHAILO
Hvala vsem za odgovore.LP

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?