|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krstni boter
27.12.2008 15:46:46   
neanja duo
Malo sem brala prejšnjo temo glede krsta.
Pa me zanima,kako se pa kaj krstni botri obnašajo do vaših otrok?
Jih kaj"crkljajo"s kakšnimi malim i pozornostmi,se večkrat srečujete?Pridejo kaj k vašim otrokom?...

lp

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krstni boter
27.12.2008 16:29:02   
neanja duo
No,jaz sem si zmeraj predstavljala,da se pač boter,botrca nekako"briga"za otroka,ne da je,ga(botrce ali botra) potem pol leta ni na spregled.Vaše mnenje?

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krstni boter
27.12.2008 18:02:42   
*anamor*
No da ti povem mojo zgodbo, ki ni nic kaj prida.
Ko sem zvedela, da sem noseca, sem kar mojemu polbratu rekla, da bo boter. Full dobro smo se razumeli imeli smo se res radi. Oktobra letos smo imeli krst. Do takrat se je bilo vse ok. Mojega sina je imel res rad, carkljal ga je vedno in mu izkazoval ljubezen. Nakar je spoznal punco, ki ga je obrnila sto na uro. Za Taja sploh vec nima casa. Ko pridemo tja glih toliko ga pogleda, kaj sele, da bi se ukvarjal z njim. Njegova pa tako ali tako nima rada otrok, te ves kaksno mnenje imam o njej in kako se razumeva. Videt je ne morem. Rekel mi je tudi, da sem se jaz spremenila in nevem kaj se. V glavnem zal mi je sto na uro, da nisem dala za botera od partnerja brata, ko se res razumemo, se imamo radi, pa se Taju izkazujeta ljubezen. Meni ni za izkazovaje ljubezni materialno temvec custveno. Taj pa pri svojem boteru ne dobi ne enega in ne drugega.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krstni boter
27.12.2008 20:07:12   
ThinkPink
Naša botrca se je en teden po krstu preselila v Avstralijo. Tako da crkljanja in podobnega ni, bomo pa imeli skoraj zastonj počitnice:).

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krstni boter
27.12.2008 20:24:02   
gosenica80
mojemu srčku boterca  tudi kar tako prinese kakšno igračko, za rojstne dneve pa itak.. srečujemo se skoraj vsak teden... smo pa doma par km stran...

thinkpink
-  bojo pa super počitniceuser posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krstni boter
27.12.2008 20:42:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gosenica80

mojemu srčku boterca  tudi kar tako prinese kakšno igračko, za rojstne dneve pa itak.. srečujemo se skoraj vsak teden... smo pa doma par km stran...

thinkpink
-  bojo pa super počitniceuser posted image



a maš ti dva otroka, ker kokr si na drugi temi pisala ga še nis krstla

(odgovor članu gosenica80)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krstni boter
27.12.2008 20:42:57   
gosenica80
ne 3 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krstni boter
27.12.2008 20:43:02   
Anonimen
moja ma botro in botra ki jo ful crklata, jo imata rada tko da se nisva zmotila pri izbiri

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krstni boter
27.12.2008 20:48:21   
bodoča
Pri nas je podoben primer, kot pri *Aniamor*. Mož je bil ful navdušen, da bi bil boter njegov bratranec in jaz sem se strinjala.

Krst je bil pred enim letom, mali je star 16 mesecev in mislim, da je bil v stiku z botrom enih 20 x, od tega zadnje tri mesece nič.

On s punco nič ne pride na obisk, mi pa ne gremo radi k njima, ker je njegova punca obsedena s čistočo in je občutljiva, če  se slučajno kaj raztrese, polije,...tak da sem pol samo živčna v njenem stanvanju, ker otroci pač imajo nezgode.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu gosenica80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krstni boter
27.12.2008 21:26:43   
ronja
20 x

20x ali 2x? Ker 20x v 16ih mesecih se meni zdi veliko... Ne vem, sicer koliko naj bi se botri in krščenci videvali, ampak to se mi vsekakor ne zdi malo...

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krstni boter
27.12.2008 21:42:48   
bodoča
20 x, no, meni se to ne zdi veliko, ker ga določeni drugi najini prijatelji vidijo vsaj 1x tedensko, ko pridejo an obisk ali jih mi obiščemo in imajo nek odnos, če lahko tako rečem. Medtem, ko se mi za botra zdi, da mu bo postal tujec.

Sicer pa mi največ pomeni to, da ima okoli sebe dovolj drugih oseb, ki ga imajo rade in mu posvečajo pozornost in jih ima on tudi rad. Pa čeprav mu niso botri/botrce.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krstni boter
27.12.2008 22:07:15   
ssevin
Joj tečni ste že s temi botri in krsti.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krstni boter
27.12.2008 22:24:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Joj tečni ste že s temi botri in krsti.


Kumovi, kumovi.user posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krstni boter
28.12.2008 9:15:28   
n€na
a sem jaz sedaj slaba botra, ker vidim moje krščence 5x na letouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krstni boter
28.12.2008 9:19:41   
Rožica I
Jaz bi z veseljem bila kakšnim otrokom botra user posted image ,.........samo se mi zdi, da si s tem celo otrokovo familijo nabašeš na glavo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krstni boter
28.12.2008 9:20:26   
Kerensa*
Moja otroka nimata krstnih botrov. Ker nista krščena.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krstni boter
28.12.2008 9:45:33   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moja otroka nimata krstnih botrov. Ker nista krščena.


enakouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krstni boter
28.12.2008 21:50:26   
Zofy
Mah, meni se zdi 20x v 16 mesecih ful. Naše še nismo krstili, vendar bom vesela, če se bomo z botrom vidli 5x na leto. Pač ne živimo v istem kraju, zato se ne moremo non stop videvat. Sej ima vsak svoj lajf...

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: krstni boter
29.12.2008 2:01:46   
ronja
Moja otroka nimata krstnih botrov. Ker nista krščena.

Enako.

jo je pa moja sestra (njena edina "prava" teta - čeprav sem na to alergična, ker sta zame obe drugi bolj pravi...) privč videla - mala je stara 17,5 mesecev, skoraj leto in pol...

Si pa ne predstavljam s katerimkoli prijateljem videvat vsak teden... Jih imam zelo rada, ampak vsak teden bi mi bilo pa preveč. Enkrat eni, drugič drugi, nam vsem tako odgovarja...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
29.12.2008 6:41:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: krstni boter
30.12.2008 20:20:48   
loredana
In zakaj sploh krstit otroka?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: krstni boter
30.12.2008 20:22:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

In zakaj sploh krstit otroka?


Ker je to modni trend.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: krstni boter
30.12.2008 22:23:26   
tweed
Da sta babica in prababica zadovoljni... 

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: krstni boter
31.12.2008 0:26:07   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Da sta babica in prababica zadovoljni... 


Zakaj se porociti? Da sta babica in prababica zadovoljni...

Zakaj imeti otroke? Da sta babica in prababica zadovoljni...

Zakaj kupiti velik avto? Da sta babica in prababica zadovoljni...

Zakaj ziveti v skupnosti? Da sta babica in prababica zadovoljni...

(dopolni po zelji)

Nocemo zrtvovat svojega nacina zivljenja, ne svojih idej kako bi nase zivljenje moralo izgledati, pri izbiri avta ne zelimo zrtvovati lastno idejo in zeljo; skratka.... nic ne zelimo zrtvovati... niti model avtomobila, a skrajno lahko za tuje zadovoljstvo ponudimo duso lastnega otroka....


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: krstni boter
31.12.2008 1:22:39   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Da sta babica in prababica zadovoljni... 


Zakaj se porociti? Da sta babica in prababica zadovoljni... Ker ljubiš osebo in ker je dobra žurka...

Zakaj imeti otroke? Da sta babica in prababica zadovoljni... Ker ni lepšega na svetu, ko te otrok pogleda in iz oči vidiš, da si mu vse in obratno...

Zakaj kupiti velik avto? Da sta babica in prababica zadovoljni... Ker imaš tako rad otroke, da jih je preveč za majhnega...

Zakaj ziveti v skupnosti? Da sta babica in prababica zadovoljni... Ker je bolje, kot pa če si sam...

(dopolni po zelji) dopolnjeno...

Nocemo zrtvovat svojega nacina zivljenja, ne svojih idej kako bi nase zivljenje moralo izgledati, pri izbiri avta ne zelimo zrtvovati lastno idejo in zeljo; skratka.... nic ne zelimo zrtvovati... niti model avtomobila, a skrajno lahko za tuje zadovoljstvo ponudimo duso lastnega otroka....



Moj post je bil ironičen, ker je loredana vprašala, zakaj krstit otroka..., ker pa že vztrajaš na tem, da me ne maraš, sem pa dodal še ostale odgovore...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?