|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hofer
11.12.2008 14:12:08   
Korina1
Danes se je odprl meni do sedaj najbližji Hofer in bom verjetno kar dosti kupovala v njem. Do sedaj sem bila v Hoferju dvakrat pa me zanima kaj je pametno oz. se splača kupiti in kaj je bolje da sploh ne kupiš. Resda sem bila do sedaj v njem samo dvakrat pa imam občutek da imajo kvalitetnejšo in cenejšo robo kot v Lidlu.
Čokolado, mehčalce in čistila pa že sedaj kupujem v Mullerju. Ker imam do prvega Mullerja skoraj 40 km se do tja zapeljem enkrat na dva meseca in nakupim vse potrebno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hofer
11.12.2008 14:22:17   
Anonimen
Dokler sem uporabljala prašek sem kupovala tandil, ki je zelo dober.
Super so tudi papirnate brisače, wc papir, vlažen wc papir, vatke ipd., zmrznjena zelenjava, sojino mleko, bio jogurti, parmezan, viteški sir, 100% sokovi so tud uredu, sladkarije splohuser posted image ....jaz kar dost tam kupujem v glavnem.
Aja....pa moko za kruh tud tam kupujem.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hofer
11.12.2008 14:22:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Dokler sem uporabljala prašek sem kupovala tandil

A zdej, k je recesija, pa na roke pereš s ta trdo žajfo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hofer
11.12.2008 14:29:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Dokler sem uporabljala prašek sem kupovala tandil

A zdej, k je recesija, pa na roke pereš s ta trdo žajfo? user posted image


Ne z oreški perem. Ekologija bejba, ne recesijauser posted image

Ej učer sm te nujno rabla pa nism mela telefonske shranjeneuser posted image , matruser posted image
Sm dala 32€ za taksi do mengša poluser posted image

Se oproščam za smetenjeuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hofer
11.12.2008 14:31:16   
Kerensa*
U, je*ote - od kod do Mengša? user posted image

Cifro ti pa na ZS pošlem zdele.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hofer
11.12.2008 14:32:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

U, je*ote - od kod do Mengša? user posted image

Cifro ti pa na ZS pošlem zdele.


Od Nameuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hofer
11.12.2008 14:35:15   
Kerensa*
Ja proklet ku*ac babji. user posted image  Saj ima pol RRovk mojo cifro - a nisi mogla ene poklicat, da ti jo da? U, bemu, no. user posted image

No, usaj zdej si cifro sprav, da naslednjič ne bo več kot 15-20€. Baba. Zmešana. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hofer
11.12.2008 14:36:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja proklet ku*ac babji. user posted image  Saj ima pol RRovk mojo cifro - a nisi mogla ene poklicat, da ti jo da? U, bemu, no. user posted image

No, usaj zdej si cifro sprav, da naslednjič ne bo več kot 15-20€. Baba. Zmešana. user posted image


Hm....ne, ob pol petih zjutrej pa res nism hotla nikogar klicatuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hofer
11.12.2008 14:37:29   
Kerensa*
Haloooo - jaz sem nočna! user posted image  Je velik hujš, če me pokličeš ob pol petih popoudan, veš? user posted image

Mater, a ma tole še kkšno zvezo s Hoferjem? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hofer
11.12.2008 14:38:25   
Anonimen
Nima. Sam jaz bi bla rada brisana. Pod tem nickom še nism blauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hofer
11.12.2008 14:39:28   
Kerensa*
Aja, no, sej to je pa tut neki. Dej pol pa povej, a orehe za prat tut u Hoferju kupš? In kakšni orehi so to? Za pranje je prašk (lohk tut tekoč), ne pa orehi, fak, no. Kva je to za eno čudo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hofer
11.12.2008 14:42:38   
Anonimen
http://www.hiskadobrot.com/orescki/

v hoferju jih pa nimajouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hofer
11.12.2008 14:43:22   
želva
Kot je že brisačkarca napisala, tam kupujem podobno. Prašek je res super, kakšna čistila, fižol v konzervi, rdečo peso, sladkarije, wc papir, plenice. Iamjo cenje in kvalitetno. V lidlu pa še nisem bila. 

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hofer
11.12.2008 14:44:19   
Kerensa*
To je pa mau čudn. Najprej piše, da je cukr in ne saponin, pol pa piše, da se izloča saponin (karkol je že to). Kva je zdej res?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hofer
11.12.2008 14:44:43   
Korina1
Jaz v Lidli kupujem kruh ker je dober in najcenejši in včasih pivo ki je tudi poceni. Aja pa hrano za mačke tudi vzamem.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hofer
11.12.2008 14:47:14   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

http://www.hiskadobrot.com/orescki/

v hoferju jih pa nimajouser posted image


Kako pa dejansko opereje tile oreščki? A tudi bele cunje, ta res umazane z nijimi pereš?


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hofer
11.12.2008 14:49:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: želva

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

http://www.hiskadobrot.com/orescki/

v hoferju jih pa nimajouser posted image


Kako pa dejansko opereje tile oreščki? A tudi bele cunje, ta res umazane z nijimi pereš?



Nimamo glih hudo umazanih cunj. Pri belih dam not še en kisikov prašek al kaj in fajn opere. Švic opere, tiskarsko barvo je tud že dol spravlu, edin čokolade(iz krofa kaplnauser posted image ), ni spravlo ven. Sam to mi tud prašek ne. Jaz sem zadovoljna.
Ne vem pa kako je z otroškimi madeži(korenček ipd.)

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hofer
11.12.2008 14:53:39   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: želva

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

http://www.hiskadobrot.com/orescki/

v hoferju jih pa nimajouser posted image


Kako pa dejansko opereje tile oreščki? A tudi bele cunje, ta res umazane z nijimi pereš?



Nimamo glih hudo umazanih cunj. Pri belih dam not še en kisikov prašek al kaj in fajn opere. Švic opere, tiskarsko barvo je tud že dol spravlu, edin čokolade(iz krofa kaplnauser posted image ), ni spravlo ven. Sam to mi tud prašek ne. Jaz sem zadovoljna.
Ne vem pa kako je z otroškimi madeži(korenček ipd.)

Ok, bom kar pri prašku ostala, ker tale naš mulc je paconar in še en prihaja, pa se mi ne bo dal še posebej z madeži ukvarajat. Že tko sem jezna, ker me mandarine zezajo.


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hofer
11.12.2008 14:54:20   
rija
jaz pa ne maram tega našega hoferja, ker je ful slabo založen, vsaj v MS, pa mi smo razvajeni v avstrijskim, ki je resnično zakon....samo se mi ne da voziti vsak teden 2x tja....

v hoferju pa kupujem samo wc papir, ta pa je najboljši...aja pa ala activia jogurte

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hofer
11.12.2008 14:56:14   
Korina1
No saj to je samoumnevno da so v našeih Hoferjih in Lidlih drugačne stvari kot v Avstriji ali Italiji.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hofer
11.12.2008 14:56:22   
Anonimen
V Hoferju kupujem in mi je všeč;
- obvezno čips, piškote mešane domače in linške, sokove (jabolčni, pomarančni), pečena šunka, žemlje so mi najboljše, obešanka za v wc, vložki, vlažni robčki, vrečke za zmrzovanje, gobice
- v redu so vsi jogurti, siri, skute, maslo, smetana , pudingi, zmrznjeni sladoledi, zamrznjena zelenjava, mleko kakršnokoli, vložena rdeča pesa, mešana solata, čokoladne napolitanke, pistacije, instant kava v vrečkah, kruh, riž tazelena pakunga, olivno olje, bučno olje, cimetove ploščice za v mleko, muslije, vložke, zobna pasta, listnato testo, štručke zelenjvne, česnove za dopečt,
- ni nam pa dobra majoneza, razni golaži v pločevinki, ribe v konzervi
Nekaterih stvari pa še nisem poskusila npr, salam, ker kupujemo samo poli in včasih kakšno drugo narezano drugje seveda, narejenih pic, hot-dogov, testenine-kolegica jih zelo pohvali, pravo kavo,
Se pa tudi meni zdi, da je v Lidlu slabša kakovost, po občutku.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hofer
11.12.2008 15:26:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

ker kupujemo samo poli 


A dej tole mi je blo pa tok smešn user posted image  poooliii user posted image

Sicer pa smetim ja, nimam izkušenj s Hoferjem, kupujem v Sparu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hofer
11.12.2008 15:27:09   
memole80
Mi smo nori na belo čokolado (navadno in s kokosom), kupujem pa tudi šampone, basam za lase, igrače, sladolede, marmelade, lešnokov namaz, piškote....skratka...zdi se nam zelo uredu. Tudi dekoracije za novo leto smo lani kupili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hofer
11.12.2008 18:12:30   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

No saj to je samoumnevno da so v našeih Hoferjih in Lidlih drugačne stvari kot v Avstriji ali Italiji.


Tako je, ker ima v SLO svojo centralo, ki naroča svoje izdelke in tega ne delajo Avstrijci za njih. Zato je deloma tudi drugačna ponudba.

Drugače pa jest večinoma kupujem čistila, tekoči prašek, mlečne izdelke, če je kaj pametnega v akciji, zelenjavo, sadje, sladkarije...

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hofer
11.12.2008 18:21:31   
Najaa
Redno kupujem tam plenice, čipse, sladkarije, kruh, včasih pivo, čistila, wc papir, robčke v škatli in pakirane, 100% sokove, zamrznjeno zelenjavo in zrezke, sadje in zelenjavo, muslije, konzerve, mleko in jogurte, skute, sire... ma, skoraj vse. user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?