|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julijke
8.4.2005 15:26:15   
Anonimen
Zanima kdaj boste začele urejati papirje na CSD?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Julijke
8.4.2005 17:11:12   
pravljica
jaz bi rada čim prej, da spravim pod streho čim več starih plač, pred bolniško :)
sestra mi je rekla, da dobim papirje na naslednjem pregledu - čez 4 tedne...potem grem pa kar takoj na CSD, če se bo dalo kak dan prej :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Julijke
8.4.2005 17:44:40   
petraCBU
Hja, 2 meseca pred PDP naj bi začeli s papirji. V mojem primeru sredi maja. Moram rečt svojemu G, da mi popravi PDP, ker bom sigurno malo prej rodila moja dva škratka, poleg tega se bojim, da se sredi maja ne bom več zbasala skozi vrata CSD...:ups:
P.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Julijke
8.4.2005 18:40:35   
bobek05
Jaz sem mojega G vprašala kdaj mi bo dal potrdilo pa je rekel, da na naslednjem pregledu, ki ga imam 9.5. (se pravi 2 meseca pred PDP) - potem bom pa šla kar na CSD...

Kam pa greš za tisti paket za novorojenčka? To je baje tudi treba zrihtat malo prej - pač ko dobiš potrdilo od G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Julijke
8.4.2005 18:51:14   
Dari

Jaz bom papirje odnesla kolikor kasno se da, da bom imela čimveč plač - zaposlena sem šele od septembra.

Prej ste pisale o :sloncek:. Pri nas se glede tega sploh ne ve, da sem :nosecka:. :sloncek: tko kot prej, če ne še več. Mi obupno paše in prejšnji teden, ko je :love: začel z novo službo, pa je bil malo utrujen pa malo so ga dajali živčki, in nismo ene tri dni nč :sloncek: sem imela celo krizo ;) Zdaj je pa že OK :bravo:.

Katere pakete za novorojenčke pa mislite izbrati?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Julijke
8.4.2005 18:53:15   
bobek05
Jaz bom vzela denar, ker voziček že imam, oblačilca tudi, štorkljo in stolček pa bom raje kupla po svojem okusu - ta leseni stolček mi ni všeč...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Julijke
8.4.2005 19:05:55   
Anonimen
Tudi jaz sem se namesto paketa odločila raje za denar. V družini imamo namreč kar nekaj majhnih otrok in ko se vsa oprema da na kup se kar nekaj nabere.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Julijke
8.4.2005 20:07:11   
Pia73
Jaz pa sem slišala, da ti morajo itak vzeti prihodke zadnjih 12. mesecev pred nastopom porodniške??? Kako je s tem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?