|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Endokrinolog
14.9.2011 19:22:17   
Anonimen
A katera pozna kakšnega dobrega? Mogoče veste koliko stane samoplačniški pregled in kolikšna je čakalna vrsta z napotnico?
Za vse informacije se najlepše zahvaljujem :)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Endokrinolog
15.9.2011 21:16:20   
ringababy
evo info iz prve roke. Danes sem bila pri endokrinologu. Odvisno iz kje si. Jaz sem šla v Mariboru. Naročila sem se že junija, torej je čakalna doba 3 mesece. Sem hotela it samoplačniško pa potem nisem. V Mb so bili zelo prijazni, zdravnica zelo prijazna, malo sva se pogovarjali o težavah, predpisala mi je zdravila in nadaljnje preiskave. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Endokrinolog
15.9.2011 21:22:48   
digi
Kaj pa rabiš? Mislim, kaj te muči? Ali nisi dobila pri svojem zdravniku napotnice? Od kje pa si?


_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Endokrinolog
16.9.2011 7:38:37   
Anonimen
hvala punci :)

sem iz okolice Kranja,

potrebujem ga ker sem po končanju kontracepciskih tablet ( leto in pol nazaj) izgubila menstruacijo,
ker so se pojavile ciste na jajčnikih,
nenormalno sem se pričela rediti
pa tudi 1 leto se trudiva na otročku pa ni učinka.

Moja ginekologinja sicer ni navdušena nad idejo da bi šla k endokrinologu, ampak se mi zdi da imam hormonske motnje user posted image
zato sem spraševala tudi za samoplačniški način.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Endokrinolog
16.9.2011 9:58:26   
*sanela*
Prvo naj ti g. naredi hormonski test ( krvni ). Če bo ta pokazal, da hormoni niso ok. pol dobiš napotnico za endokrinologa in se naročiš v endokrinološko ambulanto na polikliniki. Zdravniki so vsi super, jaz sem jih kar nekaj dala skozi user posted image . Osebni zdravnik pa naj te pošlje na preiskave za ščitnico. Dokler oni neodkrijejo, da je kaj narobe je brezveze iti endokrinologu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?