|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poletni seznam
5.5.2009 9:37:06   
DanijelaNeli
Za prijateljico sprašujem,ki ima za rodit konec avgusta...in sicer poletno-jesenski seznam za novorojenčka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poletni seznam
5.5.2009 9:40:06   
Anonimen
tudi jaz imam konec augusta rok.in se pocasi pripravljam....
pac nic posebnega.....majcke, zabice, pajacke, bodye, potem pa kak toplesi kompletek(flis) kapice,...
itak ce bo jesen mrzla, se dojencka normalno oblece(kako toplejso jopico in pajace in kapico, pa se ga pokije s s dekico...itak bojo v vozicku in bojo pokriti...
ne vem, jst s tem ne bom kaj komplicirala...
edino mogoce kako toplo zimsko vreco, pa se ga da lepo notri, normalno oblecenega.

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poletni seznam
5.5.2009 10:18:31   
bskrle
V bistvu rabiš le dolge rokave, kak kompletek ali 2 bombažen (56).

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poletni seznam
5.5.2009 22:44:04   
Muca83
No ko je pa ravno tema odprta pa mene tudi nekaj konkretno zanima. Glede na to, da sem dobila nekaj oblačil od sestre, ki je imela zimske otroke me zanima če mi bodo kaj prav prišli plišasti pajacki brez rokavov in z rokavi št. 56 in 62 (rok imam 19.8.). Za večje številke tako vem, da mi bodo prišle prav.

Pa zanima me kaj kupiti za kompletek iz porodnišnice. A bi bilo to npr. bodi na preklop, bombažne žabice in bombažna jopčka ali se jih manj oblači?

Aja pa še zanima me če so pri širokem povijanju tudi uporabni bodiji na preklop ali so potem bolj mako majčke?

Upam, da mi bo katera odgovorila, ker sem čisto zmedena kar se tiče oblačilc user posted image


(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poletni seznam
5.5.2009 22:47:04   
Anonimen
Glede na to, da sem dobila nekaj oblačil od sestre, ki je imela zimske otroke me zanima če mi bodo kaj prav prišli plišasti pajacki brez rokavov in z rokavi št. 56 in 62 (rok imam 19.8.). Za večje številke tako vem, da mi bodo prišle prav.


Brez rokavov ziher, z dolgimi pa odvisno od vremena, kako dolgo bo poletje.

(odgovor članu Muca83)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?