|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 7:21:52   
rozi81
S :love: načrtujeva da bi šla za prvomajske praznike na Brač.
Trenutno sem v 30t1d.
Ali se vam zdi da je že prepozno ali naj grem brez strahu?
Povejte mnenja, ker sama niti ne vem kaj naj naredim, mal me skrbi da ne bom Splitčanko domov prinesla.:ups:

Lp S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 7:27:13   
petraCBU
Ups, kva pa vem :zmeden:
Midva greva za 1. maj rajši le do Portoroža :zmeden2:

Hmmm, moja kolegica je bila sicer pri sedmih mesecih na Korčuli brez problemov, ampaj jaz npr. ne bi šla. Pa ne zaradi strahov, ampak zato, ker ne prenesem daljših voženj (hrbtenica, pa to...).

Daj vprašaj G - če je vse OK - mogoče... :zmeden:
LP, P.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 7:47:36   
anna28
Rozi,

lahko ti povem kako sem se jaz odločila, glede na to da sem en teden za tabo (29t1d). Z možkom sva za prvomajske skoraj rezervirala en teden na Visu, pa sva ugotovila da to ni preveč dobra ideja, čeprav se jaz v nosečnosti precej dobro počutim. Ginekologi pravijo da je po 30t dobro da si blizu bolnišnice ker če se kaj zakomplicira (ker se ponavadi glih takrat ko si to najmanj želiš) ima otrok dobro možnost da preživi. Na otokih ti lahko pomagajo samo s kakim helikopterjem, če ga mrbit imajo, ker trajekti tud ne vozijo na vsake pol ure... aja pa splitska bolnišnica ni glih visoko profesionalna :-)), pa če upoštevaš da so dalmatinci zelo počasni, umirjeni in bojo glih takrat ko boš ti imela popadke naročil prevoz do splita čez kak teden al pa dva ;). Tveganje je zelo zelo zelo visoko, lahko ti je žal celo življenje. Ne tvegaš samo zase ampak tvegaš za življenje fracka v trebuhu.

Upam da sem ti kaj pomagala pri odločitvi 8), mi trije se gremo zato crkljat pa uživat v Rovinj (1 ura stran od Izolske bolnišnice). Drugo leto gremo pa na Vis :sloncek:!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 7:56:21   
mia-1
Hoj
jest tudi ne bi sla tko dalec.Dejta si probat najdet kje blizje-bo po moje boljse.Sicer pa hrvaskih bolnisnic ne hvalijo ne vem kako-Z nekaj imam tudi jaz slabe izkusnje, predvsem tistimi ob morju.LP

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 8:55:22   
pika78
Tudi jaz vama ne bi priporočila Brača - so že moje predhodnice napisale, zakaj.
Midva greva le do Savudrije.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 9:11:18   
špelin@
Se strinjam z vsemi predhodnicami.

"Hec" je v tem, da ima otrok, ki se ev. rodi pre 34. tednom nosečnosti zelo dobre šanse, da preživi in zaživi brez posledic, kar pa velja le ob pravilni strokovni in tehnični (na to pozabljamo - niso vse porodnišnice ustrezno opremljene!) oskrbi.

Najverjetneje bi bilo vse ok, a če bi se zgodil prezgoden porod, bi si lahko svoj prvomajski dopust očitala do konca življenja... :zmeden:

Če mene vpraša: ni vredno.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 9:20:00   
lelaval

Jaz sem v 31.T in načrtujeva iti malo naprej od Opatije. Sem že 14 dni nazaj vprašala G kako in kaj, a je rekel, da naj ne bi bilo problema, da pa bova videla še v petek, ko imam kontrolo. Sama pot ni tako komplicirana, pa tudi daleč ni (od doma do cilja cca 3 ure), lahko je le gneča na carini. Glede na to, da pa je to moja 3. nosečnost, pa še rizična, sem tudi sama malce skeptična, kajti, 2. sem rodila zelo hitro (1. porod se malce zavleče).


Nočem te strašit, ampak tako daleč jaz ne bi upala reskirat, na otok pa sploh ne. Pojdita raje kje bliže, pa boš tudi sama bolj mirna.

LP:rozica:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 9:30:29   
Gina
Jaz ne bi šla.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 11:24:21   
Anonimen
Jaz grem na Lošinj za prvomajske.
Sicer bom 29T, ampak ne mislim nič komplicirat :bravo:
Sicer je Brač kar malo dalj kot Lošinj, pa razmisli, da bi šla kam bližje...pa pejte potem vsi skupaj jeseni na Brač :bravo:

Sporoči, kako se boš odločila!

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 12:12:28   
Anhelo2
Midva greva na Rab bom pa tudi 29 teden. Pa nimam nobenih pomislekov pa čeprav mam mičkene težavice. Saj mislim počivati tam!

Ti kar pojdi in uživaj z vsemi štirimi pokonci.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za vaša mnenja bi prosila
18.4.2005 13:43:09   
Dadi
Midva sva bila v Rabcu ko sem bila v 34 t. Razen da me je enkrat mal pritisk na sprehodu zeznu(sem mislila da bom kar skupi padla-še dobro da je bila blizu klopca da sem se ulegla) je bilo vse ok. Pa še blizu Slovenije. Za vsak slučaj.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
18.4.2005 14:12:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?