|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi to bilo?
1.2.2009 17:40:51   
Ula3
Punce pomagajte mi prosim, če ima kakšna podobno izkušnjo.
Sin je že sinoči (star je 4 leta) dobil vročino 38 stopinj, zjutraj pa sem na obrazu opazila temno rdeče lise po obeh ličkah in po nosu, ki se je rahlo razširila v čelo, tudi po telesu ima takšno čudno hrapavo kožo z podobnimi fleki, vendar ne veliko.
Ima ves dan vročino, a ne veliko, med 37-38, nahod, je živahen, mogoče malo manj kot običajno. Je pa še ena stvar, ki mi ne da miru, ima obupen zadah iz ust in rahlo obložen jezik, vendar pravi, da ga ne boli grlo??!!
Jutri bova verjetno šla k zdravniku, če ne bo boljše, a mi ni jasno, ker do zdaj ni imel nikoli nobene alergije, vsi znaki pa kažejo tudi na to + viroza.
Kaj naj storim, kaj bi to bilo...naj ga mažem po licu ali rajši ne....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi to bilo?
1.2.2009 17:42:53   
Anonimen
A niso to znaki za 5. ali 6. bolezen?

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi to bilo?
1.2.2009 17:45:33   
špelin@
Pelji ga k pediatru, da ni slučajno škrlatinka KLIK

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi to bilo?
1.2.2009 17:47:11   
Gina
pojdi k zdravniku. Več bolezni ima podoben potek, vsaka ima drugačne sorte spuščaje. Pri nas je škrlatinka izgledala podobno, kot opisuješ, pa še trebušček ga je bolel malo zraven, ap vijoličen jezik, pa težko požiral, pa vročina...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi to bilo?
1.2.2009 18:19:20   
Zala01
točno tako je pri našem fantku zgledala škrlatinka, kakšen dan kasneje pa še drobni izpuščaji po trebuščku in v pregibih...čim prej k pediatru zaradi morebitnega antibiotika...lp

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi to bilo?
1.2.2009 18:26:01   
Mišni
Ja, jaz sem tudi na škrlatinko pomislila. A mu je bilo kaj slabo?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi to bilo?
1.2.2009 18:45:40   
Ula3
ne ni mu blo slabo, samo ponoči je enkrat zajamral, da ga boli trebušček!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi to bilo?
1.2.2009 20:23:31   
Nattasha

Škrlatinka je v bistvu angina z izpuščaji. Res si lepo opisala simptome, je težko  če izpuščaja ne vidiš, malo lahko pogledaš če ima slučajno jezik ob straneh take malinaste barve. Je pa tudi res, da je eden od znakov gnojne angine zadah iz ust, tako da imata mogoče malo bolj komplicirano vse skupaj, boš vidla. Vsekakor obisk pediatra!

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi to bilo?
2.2.2009 13:45:40   
lotty4
Mi smo tud imeli take znake, pa smo ravno tako pomislili na škrlatinko pa je bila le šesta bolezen. Hvala bogu. V parih dneh je vsega konec

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?