|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bila na NS
19.4.2005 9:45:00   
chips
Živjo!
Včeraj sem bila na NS! Full lepa izkušnja.Moj se je kr smehljal in vzihoval ,res ful lepo ,sma poslušala srčeka in videla prstke.
Ampak obrnati se pa ni hotel-a!
Me je g. tako >ukala< po trebuhu ampak se ni hotel-a premaknit, samo z rokicim je malo pomahal-a1
Velik-a je 48,6cm.
Ampak datum poroda je pa prestavila na 30. oktober,tako da sem noseča 12 tednov in 2 dni!!!
Jst sem se pa že full veselila da bo Novembra ker imam jaz tudi Novembra rojsni dan!!!
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bila na NS
19.4.2005 9:47:36   
nogometas
Chips, mislim, da si se pri velikosti malce uštela - verjetno velja 4,86cm? A? Veliko sreče. Škoda, da nisi videla ali bo :modri:ali:roza:...
LP

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bila na NS
19.4.2005 9:49:30   
chips
Ja 48,6mm. Bi bilo mal čudno tole,a ne!!!!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bila na NS
19.4.2005 10:39:08   
Grascakinja
Super, chips, kak je pa rezultat NS?
Naša pikica je tudi sramežljiva in samo enkrat dozdaj je dala naslutit, da bo pupika, sicer pa noče pokazat, kaj ima med nogicami...

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bila na NS
19.4.2005 10:45:33   
Aja32
Ojla,

jaz sem bila pa danes na NS. Videla sva nogice, pa prstke, pa ušesa, pa srček. Pa non-stop je migal/a. Torej vse BP, tudi od prejšnjega pregleda krvni izvidi in urin BP, tako da mi je rekel, da je vse skupaj super. :bravo::bravo:
Rok mi je pestavil na 31.10. - pravzaprav je rekel, da bo proti koncu oktobra.
In midva oba nasmejana iz Postojne proti Ljubljani. Vesela in prvič se zavedajoča, da bova res postala mami in oči... :sloncek::sloncek::sloncek:

pa, pa A:nosecka:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bila na NS
19.4.2005 10:56:54   
wawa
Ohoj punce, čestitke obema srečnicama, ki sta tako lepo prestali NS..............joj zdaj bom pa še težje čakala........še 14 dni.......

Ej dajte mi povedat, a ste dobile kako slikico za domov?????

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bila na NS
19.4.2005 11:07:57   
Aja32
Čao Wawa - jaz sem dobila 2 slikici naše/ga :duda:!

A:nosecka:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bila na NS
19.4.2005 11:21:31   
MojcaG
tudi jaz sem bila včeraj na nuhalni, bilo je fenomenalno, razultati super, skratka razvija se, tako kot se mora. bebica je velika skoraj 7 cm, malo je migala, potem nas je imela pa poln kufer in nam pokazala rito in stopala. :)) videla sma srček, želodček, mehur, možgane, rokice, nogice,.. rok po uz se je prestavil samo za dva dni prej. zato ga pa ne bo spreminjala, ostane 26.10. nepozabno doživetje, jaz bi bila vsad dan na uz in gledala in gledala mojega angelčka.. dobila sem pa šest slikic!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bila na NS
19.4.2005 12:09:42   
chips
Ja pri nama jih je tudi sprintala šest ampak potem sva pa dobila samo 2.Druge pa je obdržala tam.
Komaj čakam da ga-jo bom držala v rokah!!!!!
:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bila na NS
19.4.2005 14:07:36   
wawa
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo super:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: zdaj bom pa še tikrat težje čakala NS......saj bo hitro minilo,....še en teden delam....potem dopust....potem je pa že:bravo::bravo::bravo::bravo:

Ej kupila sem album, tak kamor se lepijo slikce in se lahko kaj zraven napiše........bo samo za našo pikico namenjen.......torej prva slikica bo iz nuhalne;););)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?