|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hej hej nosečnice
3.2.2009 10:04:59   
hypnotic
pozdravljene...
mene pa  zanima,kako ste,kaksno je pocutje in kako raste trebuscek iz tedna v teden. user posted image

vsem en leeep pozdrav....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 10:10:25   
eternety
Počutje bolj slabo. Sem v 10. tednu in že od začetka bruham skoraj vsak dan, večinoma zjutraj. Trebušček počasi raste. Komaj čakam, da bo prvo trimesečje za mano.user posted image

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 10:11:24   
Ploha
počutje je odlično, trebušček je kar ornk trebuh, sem pa v 41 tednu baje user posted image

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 10:14:58   
baby blue
počutje je kar solidno... slabosti brez bruhanja, utrujenost in zaspanost... trebušček lepo raste... sem pa po mojih izračunih oziroma po tem kar mi tukaj kaže v 9 tednu :)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 11:03:49   
manna
Sem v 23.tednu. Trebušček je čudovit, meni se zdi celo nekam majhen..bi rada da bi bil še večji! Pa ful je trd. Brcike so krasne. Kile pa +5 kg.
Pozdravček!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 11:11:08   
Blueeyes
počutje fajn, brez slabosti, energije kr preveč user posted image  user posted image  user posted image  sem pa v 28 tednu... zdej me razganja k je sneg ... kile pa +10.. brcike močne... včasih kr preveč user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 3.2.2009 11:12:25 >

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 12:19:57   
bamoocham
Js sem v 21  tednu, počutim se odlično, le malo me ponoči pečejo kolki.
Trebušček raste, našo punčko fajn čutim. Do zdaj +5 kg.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 12:30:18   
sanya
Jaz sem v 22 tednu,trebušček je že lepo viden, brce pa tudi že fajn čutim. Po dveh krvavitvah se je zdaj stanje normaliziralo in upam, da bo tako ostalo. Do danes sem se pa zredila kakšna 2 kg.
Mislim, da po 16 dneh ležanja v bolnišnici in njihove pretežno zelenjavne hrane in skrbi so verjetno kg šli najprej dol (no nisem se tehtala) in zdaj gredo počasi gor. user posted image

Lepo nosečnost vam želim!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 12:32:45   
Blueeyes
kaj je zdej to punce, +2kg, +3kg... a vi sploh kej jeste... al sem jz edina bajsika user posted image  user posted image

(odgovor članu sanya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 12:34:50   
UT_2008
No, proti koncu nosečnosti sem v 37, tednu. Prsti mi otekajo. Zelo sem utrujena danes, obliva me vročica nonstop. Inja, BLieeyes, približno 20 kg bom pomoje zrejena do konca. Se sedaj kaj bolje počutiš? user posted image user posted image  No, buši je kr velik, sicer z malo strij, pa kaj.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 12:46:17   
sanya
user posted image

Mislim, da je veliko odvisno od same zgradbe telesa oziroma kg od prej. Jaz imam že tako ali tako nekaj zaloge preveč.... user posted image Sicer se pa jaz sploh ne sekiram glede kg, samo naj bo user posted image vredu. Mogoče se bo pa zdaj začelo intenzivno nabiranje kg.....
Glede hrane pa moram povedati, da jem enako kot prej, no včasih imam določene trenutke za pojest kaj sladkega.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 13:21:35   
vim
Jaz sem v 15 tednu in do zdaj nobenih težav. Sem pa v zadnjih treh dneh dobila bušija, prej ga ni bilo. Kg, trenutno +2kg, pazim ne prav dosti jem skoz nekaj, zato ker če ne imam tak slab kiselkast občutek v ustih.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu sanya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 15:17:30   
bjondi
Sem v 19 tednu...kg +3 -tud jz bi raj več pa če ne jem cukra ...počutje lenobno user posted image ...buši se skriva za odpetim gumbom na hlačah...

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 15:20:04   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

kaj je zdej to punce, +2kg, +3kg... a vi sploh kej jeste... al sem jz edina bajsika user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image sem v 29t ,počutje super, mami je vesela k mali brca ,sem pa tudi nekje s kg kot ti draga moja na +9do +10user posted image
je pa trebuh že kar velik in sem že prava žogica


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 16:09:16   
tia12
Ojla


Jaz pa sem v 31. tednu..počutje je kar ok le kdaj pa kdaj me peče zgaga...Mojega frajerja dobro čutim oz. skoraj predobro, saj me ponoči kar velikokrat zbudi s svojimi brcikami.

Kg? Pridelala +8kg

Trebušček pa čedalje bolj okrogel.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hej hej nosečnice
3.2.2009 20:12:19   
naia
sem 38.tednov noseča, trebušček kar velik, user posted image  čutim ob vsakem minimalnem premiku, maternica se mi večkrat dnevno krči in user posted image  tako "objame", da mi jo je včasih tako žal k je tako stisnjena notri, pritiska na želodec, naša drugače vztraja v medenični vstavi in lepo čička...komaj čakam, da vidim našo lepotičko user posted image

kg..+5 kg

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hej hej nosečnice
4.2.2009 6:02:07   
pokec3609
jst sem 23 tednov, pa moram rečt da se mi počutje izboljšuje, v primerjavi z začetkom nosečnosti.
Razen otrdevanja trebuha in bolečega premikanja moje bebice je kar v redu. celo medenične kosti in sramna kost, ki so me začeli boleti tam nekje v 15 tednu me sedaj ne boljijo več, tak da se sploh ne morm pritoževat.
Ostalo se pa preživi, tko da se navadiš.
Če sklepam po sebi , prej ko sem se navadla na določeno bolečino ali nadlogo prej mi je izginila.

Se mi pa bebica tako premetava po trebuhu in menda postavlja na glavo, pa ritko ven, z rokico mahne sem in tja.....vse v enem šusu, da včasih mis.lim, da mi bo kar trebuh raztrgalo

Do zdej + 7 kg

< Sporočilo je popravil pokec3609 -- 4.2.2009 6:03:28 >

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hej hej nosečnice
4.2.2009 6:32:07   
Anonimen
jaz sem v 25 tednu, kilce krejo počasi gor +3 in se kar na situacijo ki jo imam vredu počutim, trebušček rase, strije so že od prvegauser posted image pa če kakšno dobim se ne bom nič sekirala je kar jeuser posted image user posted image

(odgovor članu pokec3609)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hej hej nosečnice
4.2.2009 9:58:26   
UT_2008
Naia, meni tudi strašno pritiska na želodec in se trudim, da nisem sklonjena naprej. No, upam, da bo bolje. Čet tri tedne največ hehehe, ko rodim. Tudi tebi pri tem želim uspešen porod. Mene trenutno prebadajo pekoče bolečine okrog bušija, popek mal skoči ven in noter, najin fantič pa veselo brca in dela izbokline na trebuhu. Je zelo zabaven.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hej hej nosečnice
4.2.2009 10:34:50   
sxy
oj...
jaz sem v 18 t., počutje pa... sj sploh nimam časa da bi občutla kako se počutim, sedaj ko sem ponovno noseča, saj mi ves čas in misli zapomni naš 8m škrat, ki je kot poper. Sem ravno rekla, da niti ne bom vedla kdaj bom donosla, ker nimam časa.
Drugače pa kile +2, no sj mi jih je pa še od lanske nosečnosti +10 ostalo, tk da trebuh je velik!!!!


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?