|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trikolesnik baby-boom
9.2.2009 18:57:26   
Sulfinija
Pozdravljene!

Punce imam eno vprašanje.Ima mogoče katera od vas trikolesnik baby-boom?Kako ste zadovoljne?Je športni del+košara za novorejenčka?Prodajka nama je pokazala tudi kakos e zloži vendra kaj menite bo v Fiat Bravu dovolj mesta v prtljažniku,ker prav zaradi tega malo oklevam vendar drugače mi je voziček noro všeč?Za vsak nsvet vam bom iz srca hvaležna!

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trikolesnik baby-boom
9.2.2009 19:11:04   
simonakr
Oj! Jest ga imam že doma in sestavljenega, pa mi je čisto v redu. Uporabljamo ga sicer še ne ker še čakamo uporabnika user posted image .
Glede zložljivosti - jaz vozim Cliota (predvidevam da ima Bravo več prostora v prtljažniku) pa gre čisto lepo noter, je pa res da moraš košaro vedno vzeti dol in samo podvozje zložit.

Aja lupinica, ki bo pasala na podvozje baje pride v začetku marca.

Drugače pa vprašaj prodajalko če ga posodi samo toliko da ga preizkusiš če gre v avto - meni je dovolila ampak je bila to majhna trgovinica, ne vem kje si ga pa ti gledala.



_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trikolesnik baby-boom
12.2.2009 16:35:42   
masna
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Pozdravljene!

Punce imam eno vprašanje.Ima mogoče katera od vas trikolesnik baby-boom?Kako ste zadovoljne?Je športni del+košara za novorejenčka?Prodajka nama je pokazala tudi kakos e zloži vendra kaj menite bo v Fiat Bravu dovolj mesta v prtljažniku,ker prav zaradi tega malo oklevam vendar drugače mi je voziček noro všeč?Za vsak nsvet vam bom iz srca hvaležna!

LP Mojca


Kje razen v kopru pa se ga da videti v živo? V kateri trgovini mislim....

lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trikolesnik baby-boom
12.2.2009 16:52:32   
simonakr
Jaz vem samo za Kamnik v trgovini Urša (oz. v Šmarci - to je čisto zraven), za ostalo Slovenijo pa ne bi vedla.
Lahko pa pogledaš na http://www.baby-boom.si/ al pa jim po mejlu piš.

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trikolesnik baby-boom
13.2.2009 23:20:25   
mk8
Živjo!

Tudi meni so ti vozički noro všeč, pa še cena se mi zdi zelo ugodna, glede na to, da dobiš športni del IN košaro. Mene pa zanima, če se da vzglavje v košari kaj dvignit, pa tudi, kakšen je material. Če poloziš športni del navzdol, ali je vse okoli zaprto (kakšne luknje zaradi vetra). Če mi lahko mogoče katera pomaga...

LP, Mija

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trikolesnik baby-boom
14.2.2009 9:35:00   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: mk8

Živjo!

Tudi meni so ti vozički noro všeč, pa še cena se mi zdi zelo ugodna, glede na to, da dobiš športni del IN košaro. Mene pa zanima, če se da vzglavje v košari kaj dvignit, pa tudi, kakšen je material. Če poloziš športni del navzdol, ali je vse okoli zaprto (kakšne luknje zaradi vetra). Če mi lahko mogoče katera pomaga...

LP, Mija



Oj! vzglavje v košari se da podložit, ker je samo ležišče iz malo bolj trde pene in se ne ukrivi. Ni pa ne vem kakšnega vzvoda ali pa paščkov da bi se košara nagnila. Sami materjali so pralni (imam že vse oprano in ni bilo nobenih problemov), v košari so podobni flisu in se krasno operejo, pa tudi zunanji niso problem. Športnega dela še nisem preveč raziskala, materjali so isti kot v košari, mislim pa - kolikor sem ga jest vidla - da ni ne vem kakšnih lukenj da bi preveč pihalo; baje - to pa nisem preverila - lahko uporabiš dežno prevleko od Maxi cosi, velikosti je baje standardne.

jest upam da sem ti kaj pomagala drugače pa jim piši na mejl pa ti bodo še kaj več povedal.

papa

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trikolesnik baby-boom
14.2.2009 13:18:23   
mk8
Hej!

Hvala Simonakr, si mi zelo pomagala. Počakala bom samo do marca, da vidim, kakšne so tiste lupinice, ki naj bi se jih dobilo zraven, potem pa  bom naročila. Zdej se samo še o barvi odločamo, meni je bolj všeč zelena (je taka nevtralna, primerna tako za fantka kot punčko), moj je pa bolj za rdečo (ferrari pa to user posted image user posted image , je velik fen). Uživajte v lepem sončnem dnevu!!

Pozdravček, Mija

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trikolesnik baby-boom
14.2.2009 22:14:50   
iraira
Mi ga imamo in tudi uporabljamo že 4mesece....Košara je super, udobna, topla, nič ne piha....športni del pa je zanič (vsaj zame), ker je vse na nekakšne paščke in ježke. Prvič rabiš veliko živcev da ga sploh namontiraš....se mi pa zdi zelo nepraktičen in premalo stabilen(varen)...Mi že iščemo drug voziček, ker bo konec meseca že košara premajhnauser posted image user posted image user posted image user posted image pač hitro rastemo in košara je majčkeno manjša, kot pri drugih vozičkih(Peg Perego, Hauk, Quinny....).
To je seveda samo moje mnenje in moja izkušnjauser posted image

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?