|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosena kaša
6.1.2010 21:57:40   
petra23
Živjo!

Povejte mi prosim, koliko časa je treba kuhat proseno kašo. Imam uno bio v rjavi vrečki in sem jo danes kuhala celo uro pa je bila še vedno trda in imela luščine. Sama je nikoli nisem jedla, tako da pojma nimam kako naj bi to zgledalo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosena kaša
6.1.2010 22:27:02   
pinkiponki
Kašo jaz vedno najprej malo operem v vodi, potem pa kuham 20 minut v mleku in je priprevljena za jest. Pa dober tek.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu petra23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosena kaša
6.1.2010 22:34:56   
Ana009

IZVIRNO SPOROČILO: petra23
Živjo!

Povejte mi prosim, koliko časa je treba kuhat proseno kašo. Imam uno bio v rjavi vrečki in sem jo danes kuhala celo uro pa je bila še vedno trda in imela luščine. Sama je nikoli nisem jedla, tako da pojma nimam kako naj bi to zgledalo.



Jaz sem pred kratkim odkrila proseno kaso v kosmicih. Prodajajo jo v DM, je od Alnature (ime Hirse Flocken) in je ful OK. Manj casa se kuha, okusna je in nima luscin. Pripravi se tako kot polenta ali gres.. super zadeva! Priporocam!

(odgovor članu petra23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosena kaša
7.1.2010 8:18:11   
Katy78
Jaz jo imam tudi od Alnature, ampak ne v kosmičih, navadno pač, v zrnih. Kuham jo pa ca. 20-30 minut, odvisno koliko časa imam. S proseno kašo je tako, da dlje kot se kuha, boljša je.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosena kaša
8.1.2010 10:26:40   
petra23
Hvala za odgovore! A ta od Alnature ima tudi take luščine, ko jo skuhaš, ali je bolj mehka, ker ta moja je tako "špičasta", da dvomim, da bi jo moja mala dol spravla. 

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosena kaša
8.1.2010 11:07:34   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: petra23

Hvala za odgovore! A ta od Alnature ima tudi take luščine, ko jo skuhaš, ali je bolj mehka, ker ta moja je tako "špičasta", da dvomim, da bi jo moja mala dol spravla. 


Če jo kuham vsaj 20 minut, nima luščin, se fajn razkuha. Probaj to tvojo kašo ko je kuhana še malo s paličnim zmiksat, pa bo mogoče bolje.

(odgovor članu petra23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosena kaša
8.1.2010 12:31:14   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: petra23

Hvala za odgovore! A ta od Alnature ima tudi take luščine, ko jo skuhaš, ali je bolj mehka, ker ta moja je tako "špičasta", da dvomim, da bi jo moja mala dol spravla. 


Če jo kuham vsaj 20 minut, nima luščin, se fajn razkuha. Probaj to tvojo kašo ko je kuhana še malo s paličnim zmiksat, pa bo mogoče bolje.


Katy, hvala za tole idejo. user posted image Očitno sem jo vedno premalo časa kuhala, zato je ni marala. Danes sem jo kuhala skoraj pol ure in jo zmešala z naribanim jabolkom. Mnjami, kako sva jedli!! Obe.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosena kaša
8.1.2010 17:17:44   
Katy78
user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prosena kaša
8.1.2010 18:20:02   
PC Baby
A ve to delate kot samostojno jed? V smislu: večerna kašica pa to, ali kot dodaten npr. mesu za kosilo? Jaz je namreč ne jem in je nisem še kuhala pa ne vem.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prosena kaša
8.1.2010 18:22:58   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

A ve to delate kot samostojno jed? V smislu: večerna kašica pa to, ali kot dodaten npr. mesu za kosilo? Jaz je namreč ne jem in je nisem še kuhala pa ne vem.


Če mu jo naredim za večerjo ali zajtrk, potem jo zakuham na navadnem mleku in je to samostojna jed. Mu jo pa velikokrat naredim tudi kot prilogo k zelenjavi in/ali mesu za kosilo. V tem primeru jo seveda skuham na vodi.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prosena kaša
8.1.2010 20:45:13   
PC Baby
Hvala! Sem jo šla danes kupit v DM-ja, da ne prikrajšam malčka za njo, ker je jaz pač ne jem. Ma ne da je ne maram, ampak mi je doma nismo nikoli jedli in se je ne spomnim naredit.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prosena kaša
8.1.2010 22:42:54   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

A ve to delate kot samostojno jed? V smislu: večerna kašica pa to, ali kot dodaten npr. mesu za kosilo? Jaz je namreč ne jem in je nisem še kuhala pa ne vem.


Če jo skuhaš, ohladiš in zmešaš z naribanim jabolkom je super malica!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prosena kaša
14.1.2010 21:12:43   
petra23
Evo, sem kupila proseno kašo od Alnature. To je pa čisto nekaj drugega, kuhala 5 minut in nato špustila še 10 minut stati, da se je napila preostale vode, naribala jabolko in njammmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image . Sicer je frajla pojedla samo par žličk, je pa zato mami prišla na svoj računuser posted image . Hvala za nasvete!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prosena kaša
14.1.2010 21:14:17   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: petra23

Evo, sem kupila proseno kašo od Alnature. To je pa čisto nekaj drugega, kuhala 5 minut in nato špustila še 10 minut stati, da se je napila preostale vode, naribala jabolko in njammmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image . Sicer je frajla pojedla samo par žličk, je pa zato mami prišla na svoj računuser posted image . Hvala za nasvete!


user posted image  
Probaj jo kuhati še dlje pa boš videla, kakšna je takrat. Ne vem, meni je boljša, če se kuha dlje in se bolj  razkuha.

(odgovor članu petra23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?