|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krk-Vrbnik, Šilo ali Malinska, izkušje prosim!
29.3.2009 23:18:00   
Nasy
Našli smo nekaj zanimivih apartmajev, me zanimajo vaše izkušnje na teh destinacijah, sploh za dopust z 1,5 letno princesko! Kakšne so plaže, gužva, urejenost..nimamo radi gužve in hrupa. Ne znam se odločituser posted image v bistvu odloča zaenkrat, kje imajo zamrzovalnik, da lahko vsaj kak sladoled noter damouser posted image
Hvala!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krk-Vrbnik, Šilo ali Malinska, izkušje pr...
29.3.2009 23:25:25   
Ribica **
Mi smo bili lani v Njivicah, ampak smo se vsako dopoldne po 20 min (ali vec, co so bili polzi pred nami) vozili v Silo na plazo. Tista "mestna" plaza v Silu, kjer je mivka in to, je kar polna ljudi (tako kot vse urejene plaze s kamencki/mivko na Krku). Mi smo se kopali ob kempu in v kempu, kjer je se lepsi dostop do morja - ampak pri nas je bil problem pes, s katerim nismo smeli na prakticno nobeno plazo, razen na eno v Njivicah, eno odrocno v mestu Krk in tole v Silu. Je pa zabavno v Šilu, kadar piha burja user posted image

Malinska pa nam ni bila vsec - ampak smo bili spet samo v centru. Vrbnika pa nismo videli, pa smo vec ali manj cel otok obdelali, ker smo imeli slabo vreme. Nismo rabili nobene sence na plazi, ker je pasalo tisto malo sonca.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krk-Vrbnik, Šilo ali Malinska, izkušje pr...
30.3.2009 1:18:11   
sanja nk.
no izbira je tukaj res velika, palže še posebaj v malinski so super urejene za toliko stare, glede gužve..hmmm največja gužva bo od teh krajev v malinski, samo je pa tudi najbolje urejena in prijazna do otrok, vrbnik je lepo staro mesto , samo ni primerno za otroke, pa tudi plaža je premajhna pa tudi kar med čolni...tako da priporočam njivice, malinsko in mesto krk, ker je v večernih urah najlepše sprehajališče....user posted image
super plaža je še v baški, samo ni sence, pa še gužva je res noraaa...
otok krk je pa na splošno zelo urejen, samo je pa zaradi bližine kar veliko ljudi, predvsem slovencev user posted image , tako se lahko počutiš ker vsak drugi govori slovensko , kot da si pri nas....
od tega kar se ti odločaš izberi malinsko, ker ti ne bo žal...super se boste imeli, samo pa priporočam da se krka izogibaš, če ne marate gužve ....v avgustu, ker je dol norišnica....čeprav je pa takrat največ animacije in dogodkov...
lp

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krk-Vrbnik, Šilo ali Malinska, izkušje pr...
30.3.2009 2:04:07   
Ribica **
Ja no, v primerjavi z dogajanjem na Pagu je na Krku vseeno bolj dolgocasno. Mi smo bili v Njivicah zvecer samo enkrat, pa nimas kaj pocet. Ostalo smo hodili v mesto Krk, vsaj na sladoled, ce ne drugega. Ma res je bil bolj dolgcas, ampak smo se vseeno meli fajn, pa dete je bilo tudi ze skoraj 4 leta staro, pa precej drugace prezivljas dopust, ce je se kuza zraven user posted image  V Njivicah pa tudi en zraven drugega lezijo na urejenih plazah. Bili smo pa tam v drugi polovici julija - lani je bilo ravno hladno obdobje tisti cas, smo imeli en dan tudi samo 21 stopinj.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krk-Vrbnik, Šilo ali Malinska, izkušje pr...
30.3.2009 13:07:44   
Nasy
Hvala, smo se odločili za Šilo, kjer sva sicer že bila pred leti na enodnevnem izletu. Baška mi jeuser posted image ker mi je za umret dolga vožnja in gužva mi res ne diši, niti ni bila opcija.
Ribica, pri nas ni straha, da nebi imeli kaj počet, je naša bejba čist zadostna animacija, bo okupirala vse, ki bomo zravenuser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krk-Vrbnik, Šilo ali Malinska, izkušje pr...
30.3.2009 13:22:09   
end1
V Šilu je z malim otrokom lepo, lepa je pa tudi plaža cca 10 min stran Sv. Mark, mi smo bili tam predlani konec avgusta in je bilo super. Letos gremo spet le da konec junija.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krk-Vrbnik, Šilo ali Malinska, izkušje pr...
8.4.2009 12:52:51   
Lidy
Če je še aktualna tema mi že 4 leto gremo v Šilo, predvsem zaradi otroka. Mir, fajn plaže, lep čist, poceni apartma.
Dokler bojo otroci majhni mislim, da bomo kar v Šilo hodil, potem bova pa midva tako stara, da bova potrebovala mir user posted image  in bova spet v Šilo hodila user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?