|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO NUJNO PUNCE POMOČ RABIM........LJUBLJANA
5.5.2005 13:40:29   
sugar
Pozdravljene,

nujno vas prosim za pomoč.

Kolegica je v 15 tednu nosečnosti je iz Lj. Nastal je problem hodi k G s katero nikakor ni zadovoljna (se opravičujem ker bom napisala to je ga. Rojc z Metelkove), za nuhalno je izvedela od svoje sestre ne pa od G. Po moje katastrofa.
Nujno rabi nekega dobrega G, ker kaže na rizično nosečnost, ki pa ima prostor za eno obupano mami to be.

Prosim vas, lepo lepo prosim za pomoč.

Vsem najlepša hvala

HVALA

:kuza:
sugar
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NUJNO NUJNO PUNCE POMOČ RABIM........LJUBLJANA
5.5.2005 13:42:40   
Mina1
Naj pokliče v Bežigrajski dvor k dr. Vinku Jeričeviču, ampak bo morala samoplačniško, ker ne sprejema več.

je pa drugače super G. Še telefon: 43 64 300.

pa-pa Mina1

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NUJNO NUJNO PUNCE POMOČ RABIM........LJUBLJANA
5.5.2005 13:50:19   
sugar
Živ Mina 1

Kaj pa kakšen k ma koncesijo?

pozdravček

sugar

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NUJNO NUJNO PUNCE POMOČ RABIM........LJUBLJANA
5.5.2005 14:09:21   
Klara-5
jaz hodimk dr. Cerarju, menda da ni vedno prav prijazen, ampak jaz nimam nobenih slabih izkušenj z njim. Dela v leonišču ali porodnišnici,kjer ima tudi ambulanto za rizične nosečnosti. v prvi nosečnosti je bil ful prijazen, če me je kaj skrbelo, je pogledal, če je vse v redu in me pomiril...
je pa res malo občutljiv na jamrajoče nosečnice, to sem pa že vidla, mu kar fris skup potegne...
lp

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NUJNO NUJNO PUNCE POMOČ RABIM........LJUBLJANA
5.5.2005 14:19:47   
Nannn
ti bom na mail napisala...

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   NUJNO NUJNO PUNCE POMOČ RABIM........LJUBLJANA
5.5.2005 14:21:27   
Pia73
Tole sem enkrat brala o dr. Cerarju:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=29045&idk=102

Sama pa nimam z njim izkušenj.

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   NUJNO NUJNO PUNCE POMOČ RABIM........LJUBLJANA
5.5.2005 15:38:20   
Skorpija
Hojla Sugar,

jaz ti lahko priporočim mojo, ki je zelo fajn - to je dr. Berginčeva, dela pa v Dravljah - zelo pozorna in natančna G.

čau

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NUJNO NUJNO PUNCE POMOČ RABIM........LJUBLJANA
6.5.2005 8:34:25   
TANTRA
Živjo,
tudi jaz sem bila primorana zamenjati ginekologinjo, ker sem bila deležna le nujne pozornosti, kljub dvema rizičnema nosečnostima. Prej sem hodila v leonišče Lj, sedaj pa v Domžale k dr. Strahovi, ki je zares prijazna in se sedaj počutim varno in me ni strah nove nosečnosti. Tel. je: 7245222 in nosečnice imajo prednost. Mene je takoj vzela.
Drugače pa veliko sodeluje pri pisanju člankov za revijo Mama - priporočila mi je posebno izdajo Nosečnost in porod. Ima dober ultrazvok, je strokovna, nežna in prijazna.:rozica: Zelo sem zadovoljna!

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?