|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaostanke M
16.3.2009 16:51:57   
Anonimen
pozdravljeni, sem še nevednica, v teh vodah in imam vprašanje.
M mi zaostaja že 4 dni, kar pri meni ni običajno. imam rahel bel tok, in to je to. naredila sem test, in je tudi ta negativen, kaj mislite kaj bi lahko bilo. V mesecu Februarju, sem inmela transfer v MB in je bilo nagativno, je mogoče da ta test ni bil OK ali imam jaz samo nekakšne otvare.
v času sedanje ovulacije pa sem tudi imela, kekakšen izcedek, ne rdeč, in ne rjav. prosim prosim za pomočuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaostanke M
16.3.2009 17:04:49   
najčka
Ne sekirsj se prav preveč, če te prav razumem si bla na IVF-u.? Meni tudi prvič ni uspelo, in sem imela potem čist zmešano to M. Prvič po transferju je prišla točno drugič z 8 dnevno zamudo potem tretja je prišla spet točno a le za dva dni, potem pa en teden nič, pa spet za 6 dni. Potem se mi je nekako uredila, sedaj pa sem bila februarja spet na IVF in mi je uspelouser posted image user posted image user posted image . Če bo šlo vse po sreči bomo oktobra dobiliuser posted image LP lepo se imej pa ne obremenjuj se preveč. LEP DAN

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?