|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec..nova vloga
15.3.2009 11:48:29   
tijati
jaz +otrok sva prijavljena na skupnem naslovu(tam kjer naj bi otrok šel v vrtec)  fant pa še doma.....živimo skupaj na mojem naslovu igra to kako vlogo pri komisiji za sprejem otroka v vrtec?
se splača da se prijavi začasno pri nas???

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec..nova vloga
15.3.2009 12:48:44   
benika
.živimo skupaj na mojem naslovu igra to kako vlogo pri komisiji za sprejem otroka v vrtec?


Ne.

(odgovor članu tijati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec..nova vloga
15.3.2009 19:17:00   
hokejistka
Od kod pa si. Ker če si iz LJ, pride do razlike pri dobljenem številu točk.

(odgovor članu tijati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec..nova vloga
16.3.2009 6:36:42   
pomar*ANČA*
večina vrtec ima na svoji strani objavljeno točkovanje za sprevem v vrtec, tam poglej koliko šteje stalno bivališče....

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec..nova vloga
16.3.2009 9:50:54   
andrejkam
Jaz imam isto situacijo.
S sinom imava stalno preb. v Ljubljani, fant pa ne.

IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Od kod pa si. Ker če si iz LJ, pride do razlike pri dobljenem številu točk.


A dobiš manj točk, če nismo vsi trije na istem naslovu?user posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec..nova vloga
16.3.2009 10:20:05   
jajula
nam so v vrtcu rekli da dobimo več točk glede na bližino vrtca in naslov prebivališča vseh treh članov družine in da ima podrobna pravila določen vsak vrtec zase pred izborom. tko da predlagam da pokličeš vrtec in jih vprašaš.

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec..nova vloga
16.3.2009 14:38:28   
hokejistka
IZVIRNO SPOROČILO: andrejkam

Jaz imam isto situacijo.
S sinom imava stalno preb. v Ljubljani, fant pa ne.

IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Od kod pa si. Ker če si iz LJ, pride do razlike pri dobljenem številu točk.



A dobiš manj točk, če nismo vsi trije na istem naslovu?user posted image


Da, v Ljubljani pride do razlike 5 točk v korist družini, kaateri člani so VSI prijavljeni v MOL. Pazi, ne rabijo biti vsi prijavljeni na ISTEM naslovu, ampak je lahko oče prijavljen na drugem naslovu, mati pa z otrokom na drugem- VSI pa morajo biti prijavljni v MOL, če želijo dobiti MAX točk na tem kriteriju.

Vsi vrtci v MOL imajo enake kriterije sprejema, tako da ne rabiš klicarit vsakega posebaj. Različni pa so seveda okoliši, ki jih vrtci upoštevajo za bližino prebivališča.

LP


(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtec..nova vloga
17.3.2009 17:17:40   
sazi
Da, v Ljubljani pride do razlike 5 točk v korist družini, kaateri člani so VSI prijavljeni v MOL. Pazi, ne rabijo biti vsi prijavljeni na ISTEM naslovu, ampak je lahko oče prijavljen na drugem naslovu, mati pa z otrokom na drugem- VSI pa morajo biti prijavljni v MOL, če želijo dobiti MAX točk na tem kriteriju.


ni res - TU je pravilnik, kjer piše, da mora biti vsaj eden od staršev skupaj z otrokom prijavljen v MOL, da dobi 40 točk - glej 10. člen

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtec..nova vloga
17.3.2009 17:53:29   
hokejistka
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Da, v Ljubljani pride do razlike 5 točk v korist družini, kaateri člani so VSI prijavljeni v MOL. Pazi, ne rabijo biti vsi prijavljeni na ISTEM naslovu, ampak je lahko oče prijavljen na drugem naslovu, mati pa z otrokom na drugem- VSI pa morajo biti prijavljni v MOL, če želijo dobiti MAX točk na tem kriteriju.


ni res - TU je pravilnik, kjer piše, da mora biti vsaj eden od staršev skupaj z otrokom prijavljen v MOL, da dobi 40 točk - glej 10. člen


Konec meseca stopi v veljavo novi Odlok o sprejemu otroku, ki narekuje tudi drugačni sistem točkovanja. Bo treba počakat še par dni, pa bo vse jasno user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtec..nova vloga
17.3.2009 19:06:13   
andrejkam
Danes sem nesla novo vlogo v vrtec in vprašala o tem, rekli so mi, da nima veze ...

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?