|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški trebušček
13.3.2009 9:26:52   
Anonimen
Haj,

pri katerih tednih nosečnosti se vam je začek poznati nosečniški trebušček? Jaz sem v sedmem tednu in se mi še nič ne pozna. Še trebuh lahko držim noter kot manekenka.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 9:28:26   
elevitka
meni se je komaj v 18  tednu začel bočiti, tako da je postalo opazno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 9:28:46   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Haj,

pri katerih tednih nosečnosti se vam je začek poznati nosečniški trebušček? Jaz sem v sedmem tednu in se mi še nič ne pozna. Še trebuh lahko držim noter kot manekenka.user posted image



user posted image user posted image ..še prehitro se ti bo poznal,da ne govorim kolk ti bo še v napotouser posted image ..meni se je zelo kmalu poznalo,se mi zdi,čim sem zvedela da sem noseča,sem že imela trebuščekuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 9:49:36   
bamoocham
Uh nimam pojma, mislim da okoli 13-14 tedna.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 11:10:27   
lananai
Okrog 17. tedna.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 11:22:41   
baby blue
jst sem sedaj v 14. tednu in se mi iz strani malo pozna pa tud v spodnjem delu kjer je sedaj maternica je malo izbočen drugače pa še niti ni tako opazno... 

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 12:47:54   
Anonimen
se priporočam še za kake fotke trebuščkov, pa pripišite v katerem tednu so

če se da od strani - so bolje vidi razlika

hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 13:08:27   
KaOs
Hi!

Poglej v album....Ni ravno updatan - sedaj smo v 23T..

Ciao

_____________________________

Najlepši dnevi mojega življenja-09.07.09 in 01.01.11!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 14:14:07   
Anonimen
super krasne slikice

a jih ima še katera od 7. tedna naprej mogoče

(odgovor članu KaOs)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 14:14:29   
*Junona*
Poglej tudi v moj album, so zraven tedni.

Drugače pa se mi zdi, da nekje po 20. tednu raste kot da bi kvas pojedla.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu KaOs)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 14:28:42   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

super krasne slikice

a jih ima še katera od 7. tedna naprej mogoče


Saj mogoče bo zdej to moje laično mnenje, samo jaz mislim, da se pri 7-ih tednih res ne more nič poznat. Edino kar je lahko, da si recimo napeta, ker se je v telesu začelo nekaj spreminjati in se spreminja tudi prebava in črevesje ter je potem posledica napetost trebuha. Poznat se pa sigurno ne more, ker se tudi maternica še ni začela prav večat. Tudi dojenček je takrat še majcena pikica.
Lahko pa da se pozna tistim, ki so že drugič ali tretjič noseče - ker so vezi že kao bolj raztegnjene.
Pa tudi 7 tednov je dejansko šteto od prvega dne zadnje M, tako da je tudi tu že razlika, da je ženska sigurno manj noseča (v realnosti).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 14:31:20   
Anonimen
Junona ne morem pogledati, ker kao ne želiš razkriti svojega profila javlja.

(odgovor članu vanilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 14:36:57   
baby blue
meni se pa zdi da v 7. tednu še ni izrazitega trebuščka da je le bolj napihnjenost... sem videla pri sebi... jao kar ne morem vrjeti da sem že v 14 tednu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 16:00:09   
Lenck
nimam slikic, ampak jaz od 8. tedna dalje nisem več mogla nosit prejšnjih oblačil. (in ja, vem, da beba ni bila tako velika, pač, sem pa pogoltnila lubenico) pri moji mami je bilo isto, tako, da nisem bila presenečena. do desetega je zelooo zrastel (nikakor se ga ni več dalo prikriti, hehe), zdaj pa raste bolj počasi... sicer sem srednje postave, ne suha, ne debela.

to je zelo odvisno - poznala sem eno, za katero se mi je v določenem momentu zazdelo, daje morda pojedla večji sendvič (bila je suha), pa je šla čez kak mesec rodit...

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 16:35:46   
indy0024
cawww,glede trebuscka,tudi jaz sem v 14tednu pa se mi kr pozna,kot da bi bila v petem mesecuuser posted image a ne v tretjem,sicer se mi je trebuscek ze poznau v drugem mesecu.user posted image lp

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 16:38:31   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Junona ne morem pogledati, ker kao ne želiš razkriti svojega profila javlja.


klikni spodaj k maš napisano pod vsakim postom... e-mail, ZS, kontakt, album, blokiraj... klikni na album... ma junona prov luštkane slikce

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 16:59:57   
Anonimen
če si prvič noseča se ti bo začel poznat tam nekje okol petega meseca ali še kasneje, če pa si drugič, tretjič.... pa mal prejuser posted image
men se je zdaj v drugo začel poznat  že v 10 tednu, prvič ko sem bila noseča pa se mi je trebušček vidu šele v 20 tednu če ne še kaneje tam konec petega meseca začetek šestegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečniški trebušček
13.3.2009 17:23:15   
tulpek
Js sem prvič noseča in mala izboklina se mi je začela poznati okoli 12. tedna (v spodnjem delu). Sedaj (točno celih 16 t) se mi že bolj pozna tudi v zgornjem delu, ampak drugi še ne opazijo oz. mislijo, da imam skoz tako velik trebuh :))) Nosim še kavbojke, ki sem jih tudi prej, ampak sem potrebovala pas. Trebuh imam v obsegu 12 cm večji - 4 cm pod popkom merim (kavbojke pa imajo zelo nizek pas, zato jih spravim na sebe).  Sploh ni res, da če si prvič noseč, se ti pozna šele v 5 mesecu. Sodelavka je 1. noseča in je sedaj v 5. mesecu in ima že ornk pošten trebuh. In opazen je bil že en mesec nazaj. Bolj je odvisno od tega, kje ga nosiš in kakšne postave si. Ampak v 7. tednu se ti lahko pozna kvečjemu od napihnjenosti. Mene je nekaj časa to zelo mučilo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečniški trebušček
15.3.2009 23:09:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

super krasne slikice

a jih ima še katera od 7. tedna naprej mogoče
to je
user posted image 7t

user posted image 10t
user posted image 15t   

drugače pa začne kipet po 18t najbolj,nikar  se ne sekiraj,na koncu ti bo še prevelikuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosečniški trebušček
15.3.2009 23:53:43   
Majuska
Koliko se nosečnici pozna trebušček, je predvsem odvisno od njene telesne konstrukcije in pri dveh ni enako. Enim se nosečnost ne pozna do 6. meseca, pri enih pa je že kmalu viden. Jaz sem bolj okrogle postave, zato sprva sploh ni bilo očitno, nekje v 5. mesecu je folk le poštekal, da nisem okrogla zaradi hrane user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosečniški trebušček
16.3.2009 8:20:42   
sashy
Meni se je v prvi nosečnosti poznal trebušček šele konec četrtega  meseca, sedaj sem drugič noseča 7t pa se mi ne pozna še nič, mislim pa, da se bo že prej kot prvič, bomo vidluser posted image

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nosečniški trebušček
29.3.2009 23:54:58   
Anonimen
sem v začetku 9 tedna nosečnosti in opažam, da trebuha ne morem več dati tako noter kot včasih. Saj veste kaj mislim. Opažam, da se mi kar pozna trebušček pod popkom. Ali se je vam tudi že začel v devetem tednu tako poznati?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosečniški trebušček
3.4.2009 11:24:09   
Lenck
ja. in nima veze s prvo, drugo, tretjo... nosečnostjo. jaz sem prvič, pa je bil takoj okrogel.

na zadnjem pregledu so mi vse sestre in zdravnica rekle, da imam "pa res že lep trebušček" - jaz pa se več sklanjati ne morem, pa sem v 19. tednu user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?