|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
5.5.2005 19:20:18   
Annny
Ojla,

tole temo sem odprla zato, da bomo napisale s katerimi mlečnimi (nemlečnimi) kašicami in kakšne izkušnje imamo, katere imajo otroci najraje ipd.

Pri nas je takole:
- Najraje ima Milupine kašice, (ker so najbolj sladke, po moje).
- Hippova mlečna kašica 'Sadje' ima izrazito mlečen okus, meni je grozna:( Tudi Naja je ne mara8)
- Alete žitno- mlečna kašica je super (ni tako sladka, kot čokolino) in jo ima prav tako zelo rada.
- Riževo žitno kašico Alnatura uporabljam za zgostitev drugih kašic..

A mogoče katera ve, zakaj so te kašice tako lepljive- če skledice ne splaknem takoj, ko Naja poje, jo moram za kar nekaj časa namočit, da ostanke spravim dol:grrr: Če pomislim, da mora telo to prebaviti, mi je kar malo :ups:

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
5.5.2005 19:32:48   
Jančika_
Pri nas grejo najbolj v promet naslednje kašice:

:kava: Müllerjeva mlečna s sadjem
:kava: Milupina mlečna z jabolkom in korenčkom
:kava: Alnatura riževa za zgostitev zelenjavnih ali sadnih jedi
:kava: Alnatura prosena v iste namene
:kava: Alnatura 4-žitna, pripravljena z Müllerjevim sadnim mlekom

Lepljive so pa res....še najmanj lepljiva je prosena.:zmeden2:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
5.5.2005 19:44:51   
mehurčica
David ima rad:

-Humano s prepečencem in banano
-Hipp katerikoli okus(razen čokoladne)
-Muller katerokoli
-zadnjič sem mu prvič kupila Bebi s keksom in jo ima tudi rad

Teh tadražjih mu nikoli nisem niti kupovala. Linotov ne mara. Ne mara nobenih čokoladnih, tudi Čokolešnika ne.:zmeden2:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
5.5.2005 20:49:49   
darja72
Maj teh kašic sploh ne je- jih ne mara. Ko je bil manjši je jedel le rižolino in včasih od Humane (ne vem kaj ze). Pri nas je zvečer mlečni gres zakon. Zjutraj pa tovrstnega "mlečnega betona" niti videti noče:-)
lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
5.5.2005 21:51:35   
Annny
Darja,
ali gres pripraviš s kravjim ali z adaptiranim mlekom?
Kaj Maj je zjutraj?
LP

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
5.5.2005 22:28:10   
Nedelja
Jaz sem danes prvič kupila riževo kašico, da bi jo ponudila Petri. Od Hipp-a. Pripravim jo po navodilih in ooooh groza... Sem rekla: draga moja lubica, nič ti ne bom zamerila, če tole ne boš marala jesti, saj je kot bi lepenko namočil v vodo... In res, jedva je spravila v sebe dve žlici, potem pa odmikala glavo in stiskala ustnice kot za stavo... Potem sva pojedli en cel Frutek hruška.
Ne vem, ali naj ji še "tišim" kašico, če se že meni zdi bljak... Z možem sva se zmenila, da bova poskusila še s koruznim gresom.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
5.5.2005 23:56:54   
polona2
Hani dajem samo Čokolešnik ali pa kašico z okusom jagode in jogurta, ne vem točno, katere "znamke" je,
Hippove so jo vse zaprle, isto se je dogajalo z Muellerjevimi kašicami.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
6.5.2005 7:59:04   
AEL
A, ve te kupljene mlečne kašice dajete vsak dan? Ni mi čisto jasno glede tega! Mi lahko napišete jedilnike za vaše malčke?
Hvala, hvala

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
6.5.2005 21:53:10   
LUMPEK
Jaz pa ne vem, če ima naš 7 mesečni :duda: dovolj 130 ml mlečne kašice Hipp za večerjo??
Danes sem mu dala prvič, pa ne vem ali se je najedel ali ne?
Po mojem, če bi je še imela, bi jo še kr jedel, ker pa jo je sfalilo pa je pač zaključil večerjo. Koliko daste ve vašim :duda:? :ups:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
7.5.2005 2:35:06   
Annny
LUMPEK, moja Naja pri cca 7 mesecih poje za večerjo cca. 2dl mlečne kašice..včasih tudi 3 dl, če je bolj redka, ampak to bolj malokrat. Hippovih ne mara.

AEL,
glede jedilnika..pri nas je pri 7 mesecih tako:
- 7-8h zjutraj dojenje
- 10h sadna kašica 2,5-3 dl (jabolka, hruške, banane, kivi ipd.)
- med obroki jo po malo dojim, ponudim ji pa tudi močno razredčen sok (voda: sok- 5:1)- Frutek ali Bebevita
- kosilo 13-14h..različne vrste doma pripravljenih zelenjavnih kašic (špinača, grah, kolerabica, korenje, stročji fižol, bučke, cvetača..), kombiniram s pirejem, rižem, počasi bom dala testenine (zaenkrat miksam). Danes sem ji dala špinačno juho, zgoščeno z riževimi kosmiči in jo je pojedla skoraj 3 dl. Včasih vmes dam malo trdo kuhanega rumenjaka.
- 17h večerja- mlečna žitna kašica (najraje Alete), polenta (vmas dam sadni sok, da jo ima raje), kaj drugega še nisem poskusila.

Včasih med kosilom in večerjo dam mali Frutek, ampak zelo redko..kupljenih kašic skoraj nikoli ne je, razen, če gremo kam na izlet (osebno so mi najboljše Hippove..nimajo dodanega sladkorja, pa tudi okus je 'normalen').

Upam, da ti kaj pomaga.

Lp


:zajcek:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
7.5.2005 8:27:31   
LUMPEK
Nedelja, tudi jaz sem imela probleme, ker kašice ni in ni hotel jesti po žlici. Tudi naš :duda: je odmikal ustnice in pljuval po celi sobi. Včeraj pa sem mu jo naredila v flaško in mi je pojedel celih 130 ml in mislim, da bi jih še več, če bi več naredila. Nisem mogla verjet, prej pa samo dve žlički in to je bilo vse. Tako da, če želiš da jo je, jo probaj dati po flaški.

Lp,:sloncek:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
7.5.2005 20:18:53   
LUMPEK
MI LAHKO KATERA HITROOOO ODGOVORI??????
VČERAJ SEM DAL A :duda: MLEČNO KAŠICO PO FLAŠKI, DANES PA PREBEREM NA ŠKATLI, DA NAJ SE HRANI OTROKA S TEM SAMO PO ŽLICI. :ups:

KAJ JE KAJ NAROBE, ČE JO DAM PO FLAŠKI? DRUGAČE JE SPLOH NOČE JESTI. :((

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
7.5.2005 22:27:48   
HuAnita
Lumpek, nič ni narobe, samo raje jejte po žlički.
Mi pa za vsako popoldansko malico 'zmažemo' kašice od Milupe, v katere še zamešam sveže sadje ali korenček, medtem ko ji drugo ne gre ravno po grlu...
Bi rekla, da je naša prinčipesa precej neješča, halo, dikoli še ni pojedla več kot 1 dcl hrane, pa še to zmiksane banane, ki je sama pena:(... Kako naj jo spodbudim, da bo več jedla? Ker se res trudim, da ji pripravim okusno hrano...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
8.5.2005 9:24:14   
LUMPEK
Potem pa noče nič pjesti oz. samo kako žličko ali dve?!:(

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
8.5.2005 15:44:18   
Annny
Ojla,

seveda, ti kar daj po flaški- malo bolj redko, pa bo!!
Brez skrbi!!
Lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
8.5.2005 19:21:33   
LUMPEK
Kaj ti tudi daješ po flaški?
Ne vem kaj bi bilo lahko narobe, samo me je prestrašilo, ker tako z veliko piše to na škatli.

Me je pa malo potolažlo, ker si mi napisala da lahko brez skrbi, vsaj ena, hvala!!!!

Lp, :sloncek:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Izkušnje z mlečnimi kašicami
8.5.2005 21:02:32   
Annny
Jaz svojo punči sicer še dojim, ampak včasih je že zjutraj malo bolj lačna...zato ji naredim čisto redko mlečno kašico in jo dam po flaški. Ne vsako jutro, tako po potrebi.
Za večerjo pa vedno naredim bolj gosto in jo papca po žlički (gosta je bolj nasitna in potem dlje spi;)

Res brez strahu!!

Lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?