|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrok bruha
13.4.2009 22:37:21   
saiko
Pozdravljeni !
user posted image

Danes je šlo pri nas vse narobe.
Prvo je prišla mama iz službe vsa bleda, bilo ji je slabo in je večkrat bruhala.

user posted image
Potem pa je to prvič v svojem življenju storila tudi naša 12 mesečna hčerka.
Prvo smo mislili, da ji je kaj zaletelo, ker pije veliko vode, pa smo jo pobrisali in preoblekli in to je bilo to.
Po večerji, ko je spila svoje mleko, pa po cca. 15 min isto še enkrat.
Na dlano so prileteli tudi ostanki kosila.
Presenetljivo je to opravila kar spotoma, ko se je igrala in potem začela noreti še bolj.
Seveda sem pomislil, kaj pa če je kaj takega pojedla ?!
Komaj sem jo uspaval, saj bi se še kar naprej igrala.

Ponoči se bo sigurno prebudila in bo zahtevala tekočino.
Ko berem vaše članke, sem zasledil, da naj ji dam tekočino po žličkah, da ne bo spet vsega izbruhnila.

Po kolikem času naj grem k zdravniku, da ne bom spet sedel cel dan v čakalnici, notri pa mi bodo rekli, saj nič
ni, veliko tekočine......

Hvala za vsak odgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrok bruha
13.4.2009 23:51:12   
Najaa
Opazuj jo. Mogoče ji samo kakšna hrana ni pasala, glede na to, da je bila po bruhanju tako živahna. Če bo imela vročino ali drisko ali bo še naprej zelo bruhala, jo pelji h P. Tekočino pa ji dajaj po žlički.

(odgovor članu saiko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?