|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krstne oblekice
5.4.2005 9:11:40   
Carovnica Mica
kje dobiti kaj lepega za ouncko?:duda::duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krstne oblekice
5.4.2005 9:18:06   
Anonimen
Mi smo si sposodli v izposojevalnici poročnih oblek. Bila je sanjska. Zdi se mi brez veze kupovat ker nebi nikoli več oblekli, sedaj pa bomo imeli fantka tako da nam sploh nebi prišlo prav. To je moje mnenje

(odgovor članu Carovnica Mica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   krstne oblekice
5.4.2005 9:32:26   
tinadvojčica
poglej v neckermAanovem katalogu Dojenček.Imajo ful luškane stvari!

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krstne oblekice
5.4.2005 9:32:39   
Carovnica Mica
v kateri sposojevalnici?a tudi v sk.loki kje sposojajo?;)

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krstne oblekice
5.4.2005 10:26:47   
Anonimen
Jaz sem z Dolenjske,tako da sem si sposodila v Novem mestu

(odgovor članu Carovnica Mica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   krstne oblekice
6.4.2005 7:40:07   
kepica
Lenca!

Ker si doma blizu Kranja si greš lahko pogledat v Špico (za otroke)za hotelom Jelen.Mi smo za našega fantka kompletek kupili tam,pa še zelo lušten je bil in stal je samo 3.000 sit.Da ne govorim,kako luštne so imeli šele za punčke.Mi smo sicer krst imeli že skoraj pred enim letom ampak verjetno imajo krstne oblekice še vedno na zalogi.Se splača it pogledat.Mogoče pa prej pokliči,da ne boš zastonj v KR hodila.

lp
kepica

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   krstne oblekice
6.4.2005 20:46:54   
teta beta
Moja svakinja jo je kupila v Celovcu v C&A. Zelo lepa prava krstna oblekca za krs decembra, bila pa je tudi poceni, se pa žal ne spomnim cene.

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   krstne oblekice
12.5.2005 9:40:03   
k1
v mb - poročni salon hollywood - izposoja lansko leto 4.000,00 sit (oblekca, čeveljčki in klobuk). se mi ne zdi dosti. mislim, da bomo tudi mi to varianto letos izbrali.

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   krstne oblekice
12.5.2005 9:40:34   
k1
ups, sory, sem šele zdaj videla, da ste se o tem pogovarjali pred mesecem dni...

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?