|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jogurt ,skuta
4.5.2009 14:56:25   
galt
Pozdravljene

mene pa zanima katere jogurte (navadni 1,3 oz. 3,2 ali sadni) in skute
( fruchtzwerge, obstgarten) ste svojim dojenckom ponudile. Je star 7,5 mes, pa ne vem tocno s cim zacet.

S cim ste zacele?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jogurt ,skuta
4.5.2009 15:54:10   
Hope2
Moj še ne je mlečnih izdelkov, ampak kokr vem se daje vedno polnomastne izdelke. Drugo pa sigurno vem, da bom začela z navadno skuto ali jogurtom, kjer bom sama sadje not zmešala. Vse tiste cukre, barvila... enostavno nočem dat svojmu otroku. Bo kasnej po 1 letu okušal vso svinjarijouser posted image

(odgovor članu galt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jogurt ,skuta
4.5.2009 16:22:00   
mateyka
dajaj 3,2 in več - polnomastne v glavnem. nič shuševalskih izdelkov in pazi na umetne sladkorje - teh ne sme jest. aspartam je strupen in ga tud ti ne bi smela jest. povzroča tumorje v možganih.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jogurt ,skuta
4.5.2009 16:41:31   
Splišni
Navadno polnomastno skuto mešaj s sadjem, samo ne s takim, ki ima ful vitamina C (pomaranče npr.), ker potem vse skupaj postane grenko.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jogurt ,skuta
4.5.2009 17:02:12   
misa4
Otrok mora obvezno imeti polnomastne. Moj od 6mes. je navadno skuto in jogurt s svežim sadjem.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jogurt ,skuta
8.5.2009 21:29:58   
Veselka21
Dajem ji navadni jogurt 3,2 ali pa polnomastno skuto (te ne mara preveč). Včasih zamešam noter sadje- sveže ali iz kompota, včasih pa tudi marmelado (sem kupila tako bio)

(odgovor članu galt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jogurt ,skuta
8.5.2009 22:08:53   
sanelaa
naš je star 6,5 m pa sem danes kupila natur pur navaden, 3,6 mm jogurt. Mislim, da bo jutri dobil ene 3 žličke za poskusit, če ne bo reakcije bova namreč začela jest jogurte. Glede na to da pa že med gh dobi kakšno žličko kisle smetane, mislim da tud z jogurtom ne bi smela met težav. 

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jogurt ,skuta
9.5.2009 13:54:19   
nia5
Jaz sem ji s 7m začela dajat 3,2 jogurte, sadne, navadne, skuto obloženo s sadjem, navadne ni hotela jest zmešane s sadjem. Fruhtzwerge je do zdaj poskusila le enkrat, se mi zdijo jogurti od Lj mlekarn boljši.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?