|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Senzor dihanja in jogi
20.5.2009 22:40:38   
Sončnica1
Pozdravljene!

Imam eno vprašanje glede senzorja dihanja. 2 mesečnega dojenčka bomo sedaj prestavili v svojo sobo v posteljo 140x70. Do sedaj je imel v zibelki nameščen senzor dihanja, ki se je že dvakrat sprožil, zato bi ga rada namestila tudi v njegovo novo posteljo. Zanima me, ali senzor deluje tudi, če je nameščen pod jogijem oziroma kako ste vi rešili tak problem? (postelje in jogija še nimamo kupljenega, zato ne vem, ali senzor deluje)

Že vnaprej hvala za vaše odgovore!

< Sporočilo je popravil Sončnica1 -- 20.5.2009 22:41:01 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Senzor dihanja in jogi
20.5.2009 22:58:09   
Tanja74
Imamo AC  pod jogijem, deluje čisto normalno kot je prej v zibki. Jogi pa je visok približno 20 cm. 

(odgovor članu Sončnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Senzor dihanja in jogi
20.5.2009 23:04:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja74

Imamo AC  pod jogijem, deluje čisto normalno kot je prej v zibki. Jogi pa je visok približno 20 cm. 

Enako ... drugače ti pa v navodilih piše kakšna je maksimalna debelina jogija pod katerim je senzor.

(odgovor članu Tanja74)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Senzor dihanja in jogi
21.5.2009 6:03:47   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Sončnica1

Zanima me, ali senzor deluje tudi, če je nameščen pod jogijem



Seveda. Sej kam ga pa češ dat drugam?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Sončnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Senzor dihanja in jogi
21.5.2009 8:22:12   
Miška2006
Senzor mora biti pod jogijem (jogi pa ne sme presegati določene debeline). Drugam ga ne moreš dati v veliki postelji. Preberi navodila...tam piše glede debeline.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Senzor dihanja in jogi
21.5.2009 8:54:33   
bskrle
Aja, to da novorojenček in majhen dojenček ne diha enakomerno, upam,da veš  in da se zaradi tega ne vznemirjaš po nepotrebnem.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Senzor dihanja in jogi
21.5.2009 9:56:32   
pokica_
Ja mi ga bomo tud dali pod jogi, itak da.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Senzor dihanja in jogi
22.5.2009 12:11:19   
fusia
Tole piše na strani proizvajalca AC: Senzor deluje pod vsako otroško standardno vzmetnico. Za optimalno delovanje, je priporočljiva debelina vzmetnice do 15 dmo. Senzor zaznava dihanje tudi pri debelejših vzmetnicah, vendar je potrebno ležišče čim bolj fiksirati.troško standardno vzmetnico. Za optimalno delovanje, je priporočljiva debelina vzmetnice do 15 cm. Senzor zaznava dihanje tudi pri debelejših vzmetnicah, vendar je potrebno ležišče čim bolj fiksirati.d vsako otroško standardno vzmetnico. Za optimalno delovanje, je priporočljiva debelina vzmetnice do 15 cm. Senzor zaznava dihanje tudi pri debelejših vzmetnicah, vendar je potrebno ležišče čim bolj fiksirati.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Senzor dihanja in jogi
23.5.2009 11:55:25   
jonna
Pri debelini vzmetnice 20 cm senzor NE DELA - se pravi ne zaznava premikanja in dihanja! Iz lastnih izkušenj. Tudi, če je nastavljeno na najvišjo občutljivost.
In ker ne zaznava dihanja, nam je alarm tulil celo prvo noč, ko smo prišli iz porodnišnice. Tako da sva z možem vsa panična skakala iz postelje, otrok je pa mirno spal. Po pogovoru s pooblaščenim prodajalcem smo vse skupaj zapakirali, vrnili in dobili kupnino nazaj.
In od takrat ne razmišljali o najslabšem, saj ravno na podlagi strahu služijo, mar ne? 

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Senzor dihanja in jogi
24.5.2009 11:07:08   
sunny24
 
sončica, drugače mamo mi tudi posteljo 140x70 in jogi debeline cca 15cm, pa AC normalno deljuje.


Mene pa zanima, al se da AC uporabljat tudi pri prenosni postelji... Gremo konec junija na dopust pa bi AC sabo nesla... 
Hvala za odgovore! user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Senzor dihanja in jogi
24.5.2009 12:09:27   
Miška2006
Jaz sem glih ta vikend uporabljala senzor na prenosni posteljci in deluje normalno.

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Senzor dihanja in jogi
24.5.2009 21:59:56   
Anonimen
Ja deluje normalno na prenosni posteljici ... imamo eno od chiccota in smo senzorje položili na oni vložek od posteljice potem pa dali preko zložljivo vzmetnici in je lepo delovalo (beri: lučka utripala in nobenega piskanja).

jonna, če bi bila na tvojem mestu, bi menjala vzmetnico, ne pa vrnila AC.

< Sporočilo je popravil Otika -- 24.5.2009 22:00:34 >

(odgovor članu Miška2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Senzor dihanja in jogi
24.5.2009 22:39:07   
sunny24
miška in otika, hvala za odgovor! user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Senzor dihanja in jogi
27.5.2009 16:56:30   
Sončnica1
Hvala vsem za odgovore. Našega junaka smo uspešno prestavili v novo posteljo in senzorji delujejo kot je treba (jogi ima 15 cm).



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Senzor dihanja in jogi
27.5.2009 17:16:53   
Belika
Mene pa zanima, ker praviš, da se je že 2x sprožil. Kaj pa je bil vzrok temu?

Meni so ga namreč odsvetovali - ker naj bi se pogosto sprožil - brez vzroka. Sedaj pa res ne vemuser posted image user posted image

(odgovor članu Sončnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Senzor dihanja in jogi
27.5.2009 22:19:11   
Anonimen
Mi smo predvčerajšnjim doživeli prvi lažni alarem ... sva z mojim priletela v otroško sobo v momentu, tamala pa spala ko polhek ... se je pa naguzila čisto ob ograjico, tak da je senzorji najbrš niso več "čutil" dovolj dobro in se je sprožilo vse skupaj ... hb za brezveze.

(odgovor članu Belika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Senzor dihanja in jogi
27.5.2009 22:27:49   
katy82
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Mene pa zanima, ker praviš, da se je že 2x sprožil. Kaj pa je bil vzrok temu?

Meni so ga namreč odsvetovali - ker naj bi se pogosto sprožil - brez vzroka. Sedaj pa res ne vemuser posted image user posted image


Zakaj bi ti ga pa odsvetovali,kr tko brez vzroka se ne sproži,razen če je serijska napaka,kar se pa da popravit oz.  zamenjat.Tko je bilo pri meni sam mi na pamet ni pršlo da bi šla domov brez drugega ac-ja.KO TI OTROK NEHA DIHAT,SI PREKLETO VESEL,DA GA IMAŠ IN JE MALEMU SRČKU REŠIL ŽIVLJENJE!!!!!!!!!
Mi  smo ga nabavli pri 3 mesecih ko se nam je to zgodilo,hvala bogu da sem tisto jutro slišala malo kako grgra in sem jo rešila,če bi trdno spala...user posted image user posted image user posted image

Ne vem no,jst tega ne promoviram in ne vsiljujem ker ga nisem imela namena sploh kupit,ker je blo s tamalo od samega začetka vse v redu,sam ne razumem kako so lahko ene tako neodgovorne in pišejo tle gor da se s tem samo služi.
Se opravičujem če se motim ampak dejstvo je da se služi z marsikaterimi vozički,ki svojega dnarja niso vredni pa da se sploh ne spravm na igrače in pripomočke...A 100 evrov al kolk je cenejša izvedba je pa neverjetno velik dnarja?

Itak pa vsak zase ve oz. velika večina ima srečo,da ga imajo a ga v bistvu niti ne bi potrebovali.



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Senzor dihanja in jogi
27.5.2009 22:34:35   
sunny24
Rajši naj se mi 500x sproži brez vzroka in letim v sobo za nič, kot pa da bi blo kaj narobe...

Sicer se pa strinjam s tem, tolko dnarja zapravmo dejansko za brezvezne stvari za user posted image , da mi teh 100 evrov ni blo škoda dat za nekaj, kar lahko mojega otoka reši.

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Senzor dihanja in jogi
27.5.2009 22:37:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Rajši naj se mi 500x sproži brez vzroka in letim v sobo za nič, kot pa da bi blo kaj narobe...

Sicer se pa strinjam s tem, tolko dnarja zapravmo dejansko za brezvezne stvari za user posted image , da mi teh 100 evrov ni blo škoda dat za nekaj, kar lahko mojega otoka reši.

Se podpišem!

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Senzor dihanja in jogi
27.5.2009 22:46:02   
Andromeda
Tudi nam je AC rešil življenje. Ko je bil star 2-3 mesece, se je alarm sprožil po 3x na noč, smo najprej tudi mislili, da je lažen, potem so pa preiskave pokazale, da ima mali kar hud refluks in daljše dihalne premore v spanju. Neenakomerno dihanje je pa čisto nekaj drugega kot dihalni premori!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?