|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naj vas nekaj vprašam
25.5.2005 13:52:19   
Čiračara
Že zadnjič sem vas spraševala za posteljnino za zibko. In dobila od vas informacijo, da naj bi Odeja Škofja Loka imela lepe komplete. Pa me zanima ali je to samo posteljnina ali je tud zraven "kolterček"in "polšterček":)....

Lp in hvala:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Naj vas nekaj vprašam
25.5.2005 13:54:58   
Anonimen
Moreš poiskat pač kakšni komplet rabiš, ker imajo 3-delne in 4delne!:bravo:
Imajo pa ful lepe, jaz sem ravno tam kupla 2 posteljnini,samo prav za posteljico!:muca:

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Naj vas nekaj vprašam
25.5.2005 13:57:49   
Jessy
Kakšne so pa kaj cene od Odeje Šk. Loka? Jaz moram še prevleke za kovtrček za zibelko nabaviti, kajti za posteljico sem že kupila.
Kje prodajajo to posteljnino?

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Naj vas nekaj vprašam
25.5.2005 19:15:04   
Anonimen
V mariboru jo prodajajo v lesnini in v mercator centru.Za drugje pa nevem.
Mogoče imajo tudi internetno prodajo.Probaj pogledat.

Glede posteljnine pa..jaz sem kupla 2xprevleka za odejo,2x za pojšter,1x za jogi in zraven sem kupila še pojšterček in za vse skupaj dala cca.10.000sit!:bravo:

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Naj vas nekaj vprašam
25.5.2005 19:18:18   
Jessy
To je pa res ugodno! Bom malce pogledala v MiLesnini na Brdu, ko bom ravno tam, paš e kam drugam bom pokukala.

Hvala za informacijo!

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Naj vas nekaj vprašam
25.5.2005 19:22:30   
Anonimen
Ni problema!:muca:

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Naj vas nekaj vprašam
26.5.2005 9:12:25   
crna
nina_nana, a ne bi ti šla rodit? kak trebuh maš kot da boš 3ven povlekla...???:)-:)-:)-

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Naj vas nekaj vprašam
26.5.2005 10:31:47   
Anonimen
Ne nič še nebo z našo bebiko!Je zdravnik rekel, da naj se pripravim na miren vikend:)-


(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?