|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moj prvi nakup
23.5.2005 10:45:14   
mišika
kot sem že povedala sem v soboto na veliko nakupovala stvari za našo dojenčico, na žalost se nisem zapeljala do MB v H&M ampak sem dobila zelo lepe stvari tudi v Baby Centru. Kupila sem veliko stvari kot so čebriček Shantala,previjalno blazino 80x75, banjico, termometer za kkopel in še in še, tudi nekaj kozmetike sem vzela od BÜbchen, poleg tega sem se najbolj razveselila ker sem našla res cart oblekco za dojenčico in to ji nameravam oblečt kar iz porodnišnice domov.Oblekco sem poslikala tako da si jo lahko ogledate v mojem albumu, nakupila sem tudi nekaj bodyev št. 56 in 62 ter nekaj žabic. Imajo neko novo znamko UPSS, in so mi bili tile bodyi bolj všeč kot od Clarka, finančno je bil kar precej velik zalogaj, a kaj ko se nisem mogla ustaviti ko vidiš take res cart cotike za naše :duda::duda:, kako ste kaj ostale avgustovke oz. julijke, saj ne vem med katere se naj prištevam. Moj PDP je 3.8.Malo prosim pokomentirajte moj prvi nakup in mi povejte kaj še rabim, lp in veliko sončka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   moj prvi nakup
23.5.2005 11:08:28   
AnBan
Ful corti oblekca9nebesa9nebesa9nebesa...sam a si 100% da bo res pupca...kaj pa če ji lulček zraste:)-:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   moj prvi nakup
23.5.2005 11:22:26   
mišika
ja potem bo pa res problem, do sedaj na treh UZ mi je G vedno rekla da je prepričana da bo deklica, tako da ji kar zaupam, če ne bom pa oblekco komu podarila, kar nekaj prijatelc pričakuje otročka.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   moj prvi nakup
23.5.2005 11:23:08   
Anonimen
Lepo, samo žabice bi pa skoraj morale biti za iz porodnišnice.

(odgovor članu mišika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   moj prvi nakup
23.5.2005 11:26:46   
mišika
Ja, seveda bom ji oblekla spodaj žabice saj na boso nogico ne bo mogla imeti le copatkov.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   moj prvi nakup
23.5.2005 11:27:36   
Anonimen
Aja, pametna punca. Super.

(odgovor članu mišika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   moj prvi nakup
23.5.2005 11:49:06   
tinatona
Hojla!

Full si ji cort kupila. A mi zaupaš kolk si za oblekco dala? A je bil to kompletek? Veš moja kolegica ima pupo, pa bi ji rada kupila oblekico za darilo (ko bova šla z mojim minijem na krst).
pa še opozorilo... Rdeč bodi in žabice najprej operi ločeno od drugih stvari - moj je šel full v barvo (in smo uspešno par stvari pobarvali).

LP Tina in Ožbej :rozica:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   moj prvi nakup
23.5.2005 11:50:27   
Špacka

O,lepo super si zbrala, so pa tud men tile body-ji velik bolj všeč, kot Clarkovi, sem zadnjič takoj kupla in sprobala in so super.
Ima pa naša mala enako jaknco:ups: mislim zgornji del, in pa kapco, sam pri nas je kupovanje kapce metanje denarja skozi okno, ker tako dolgo miga z glavco in zraven protestira, da na koncu kapca pade dol. Zaenkrat se najbolj obnese navadna bombažna kapca na trake pa še to ima ušese zunaj:(
Bo treba po čelado:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   moj prvi nakup
23.5.2005 12:06:22   
mišika
tinatona ti bom kar povedala, da se lažje odločiš komplet je bil 7478,oo, jakna 3998,00, kapca 1198. Bodyji so bli po 999,00 sit, žabice pa 899,oo. Podobnih kompletov je še veliko tako da kar v nakup.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   moj prvi nakup
23.5.2005 12:07:45   
Lana_s
Oblekca je fuuul luškana. Koliko pa stanejo ti bodiji pri BC, pa žabice?

Lp:rozica:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   moj prvi nakup
23.5.2005 12:08:39   
Lana_s
Aha, si me prehitela. Pa sploh niso dragi.:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   moj prvi nakup
23.5.2005 12:37:19   
tinatona
Pozdravljena še 1x.

Bodije in žabice poznam - jih imam kar nekaj. Se mi zdijo na začetku najbolj praktični. So pa zdaj cenejši kot so bili (jaz sem dala zanje prejšnji mesec 1500 za en body in enako mislm da za žabice).
Kompletek se mi zdi kar drag, ampak ga bom verjetno vseeno kupla, ker mi je res full cort. Se mi zdi da bo kar lusno darilo za krst. HVALA ti za informacijo!!!

LP Tina :rozica:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   moj prvi nakup
23.5.2005 17:44:40   
polona2
Če bi kupovala v H&M-u, bi dala za veliko lepše stvari pol manj denarja,
ampak,
okusi so pač različni in prav je tako, lp!

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   moj prvi nakup
23.5.2005 19:48:38   
tinatona
Pozdravljena!

Kupovala sem tudi v H&M. Sicer so mi njihovi bodiji full cort, ampak me moti ker jih moraš čez glavo oblačit. Tako da bodije in žabice sem kupila v BC, vse ostalo pa res v H&M.

LP Tina :rozica:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?