|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obrat otročka po 34t
19.5.2005 6:47:43   
bobek05
Lep pozdrav vsem..

Sem v 34t in včeraj so na UZ ugotovili, da je naš malček v medenični vstavi oz. z ritko dol.. Vem, da imam še veliko časa, da se obrne, zanima me pa, ali je res (po govoricah nekaterih), da bi sedaj že čutila ta obrat oz. ko bi se obračal, ker je toliko velik - nekatere pravijo, da celo boli...

Pa še to - naš :angel: je po besedah G "nekoliko večji" (prehiteva v velikosti in teži za 2,5t) - je za to še večja verjetnost, da bi občutila, če bi se začel obračat??

Ima katera izkušnje s tem?

Hvala za odgovore..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   obrat otročka po 34t
19.5.2005 7:46:16   
mammy26
Pozdrav še iz moje strani!

Sem v 39t in naša :duda: se ni obrnila pravilno in je prav tako v medenični vstavi.

Jaz čutim samo da se želi obrniti, a ima žal premalo prostora. Čutiš pa potem kako je obrnjen, saj ima, vsaj naša, glavico točno na desni strani, pod mojo prso in brce čutim vedno spodaj, kjer ima nogice.

Lahko da se še bo obrnil, če je v določen položaju ti lahko pri 37t naredijo zunanji obrat. Pri naši to ni prišlo v poštev, saj ima skoraj pokončno sedečo držo.

Sedaj pa je že tako prevelika oz je že skoraj pripravljena na zunanji svet.

lp, :nosecka: 38t 1/7

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   obrat otročka po 34t
19.5.2005 8:00:36   
Margareta
Pozdravljena,

Jaz sem obrat otročka močno čutila, v glavnem točno sem vedela, kdaj je na glavo skočil:bravo: Je bil res tak močan zasuk, pa odrivanje z nogicami kot da mi hoče narediti luknjo sredi trebuha.
Tvoj pa ima še nekaj časa, da se obrne.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   obrat otročka po 34t
19.5.2005 8:50:01   
Gina
Jaz sem zelo čutila, bilo je pa po 37. tednu, ne spomnim se točno, ampak zelo pozno. Je imel tako telovadbo notri, da sem rekla, če pa to ni to, potem pa nič ne rečem. Je pa tudi sicer vsak dan ful brcal, tako da vseeno nisem bila 100% v obrat, dokler ni začel kolcat spodaj. No, pa UZ je tudi povedal svoje. Pa je bil moj tudi velik in težek (4kg, 54cm), pa se ni nič prej rodil, pravzaprav 5 dni čez rok.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   obrat otročka po 34t
19.5.2005 10:25:35   
NinaŠ
Anže se je obrnil nekje med 35. in 36. tednom - kdaj točno pa ne vem, ker nisem čutila (zgleda, da je bilo ponoči?).

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   obrat otročka po 34t
19.5.2005 14:12:55   
pegy
Naša mala pupika je bila v 38 tednu obrnjena z glavico dol ,ko je bilo treba pa it rodit je pa že bila v prečni legi ,kdaj je to naredila pa nimam pojma in tudi nič nisem čutila.Rodili pa smo na koncu z CR.
VELIKO SREČE :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   obrat otročka po 34t
20.5.2005 1:18:50   
Pika10
Jaz sem tudi nekje pri 34 tednu zvedela, da se še ni obrnil in za obrat je bilo prepozno, kajti porod se je sam začel v 37 tednu. Voda mi je odtekla in po devetih urah porodne je sledil CR. Čimprej si zrihtaj zunanji obrat, če je to sploh zdravo?

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   obrat otročka po 34t
20.5.2005 18:46:37   
kimi
Jaz pa sem slišala da se jih veliko obrne tik pred porodom

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   obrat otročka po 34t
20.5.2005 18:51:44   
ZARA
oj...men se je Zara obrnila v 36 tednu...in ja,obrat sem full čutila,ampak prijetno... kot eno centrifugo...prov fajn doživetje...
In ne boli,prvič slišim,da bi katero bolelo,je pa vse možno...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   obrat otročka po 34t
20.5.2005 19:23:02   
Gina
O, Zara, jaz tudi nisem pred 3. nos. nikoli niti slišala, da bi katero brcanje otroka bolelo. Jaz sem pa na trenutke jokala od bolečine. Tako me je bolelo, mali pa je ure in ure skupaj brez prenehanja tolkel s tako silo, da sploh opisati ne morem, tako je bolelo. Do tega je prišlo po moje zato, ker je imel mali dovolj prostora, pa ful plodovnice, no vsaj jaz tako sklepam. Sam obrat ni bolel pol toliko.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   obrat otročka po 34t
20.5.2005 19:43:01   
ZARA
A resno??
A da je to možno...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   obrat otročka po 34t
21.5.2005 21:01:26   
bskrle
JA, MENE JE ZELO BOLELO IN JE TRAJALO VSAJ 2 URI. sE JE PA OBRNILA ŽE V 7 MESECU.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   obrat otročka po 34t
24.5.2005 7:55:47   
smrka
Mene pa zanima, ali bi pustile da vam "dohtarji" zunanje obracajo otroka? Jaz osebno nebi, rajsi carski rez.

smrka
:nosecka: 32t

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?