|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barbariga
16.6.2009 11:43:03   
blev
Letos bi šli na dopust  v Barbarigo.Kako je tam za otroke, prosim za informacijeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barbariga
16.6.2009 13:53:54   
viv_
O Barbarigi je bilo tule že kar nekaj napisanega.

Nočem bit sicer partibrejker, ampak meni je Barbariga za user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu blev)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barbariga
16.6.2009 14:20:53   
ceste
Jao, men tutuser posted image  in še enkratuser posted image


Sicer pa poišči v starih temah. V glavnemuser posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barbariga
16.6.2009 16:11:39   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Jao, men tutuser posted image  in še enkratuser posted image


Sicer pa poišči v starih temah. V glavnemuser posted image user posted image


Točno tako je tudi meni.

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barbariga
16.6.2009 17:26:05   
brigitaa
Jz grem u Barbarigo čez 14-dni in vem da se bomo imeli super, plažo bomo že našli, važna je volja, ne skoz sam pljuvat tle goruser posted image

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barbariga
16.6.2009 19:08:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Jz grem u Barbarigo čez 14-dni in vem da se bomo imeli super, plažo bomo že našli, važna je volja, ne skoz sam pljuvat tle goruser posted image

Men je Barbariga ful zanemarjena,plaža neurejena,sami kolobiti daleč naokoli.Plaža ni primerna za otroke,sploh pa ne majhne.
Men se zdi,da tole ni pljuvanje,ampak resnica.Sicer se boš pa itak sama prepričala.user posted image

(odgovor članu brigitaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barbariga
17.6.2009 8:23:42   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Jz grem u Barbarigo čez 14-dni in vem da se bomo imeli super, plažo bomo že našli, važna je volja, ne skoz sam pljuvat tle goruser posted image


Ne gre samo za pjuvanje, pač napišemo kot je.

Naselje je blazno neurejeno, precj hišic zapuščenih. Plaža je slaba...

Dobra stran Barbarige je ta, da če se vsedeš v avto, si relativno hitro v Rovinju, Puli, Fažani... ki so pa zelo simpatična mesteca in jih je vredno pogledat.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barbariga
17.6.2009 9:34:10   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Jz grem u Barbarigo čez 14-dni in vem da se bomo imeli super, plažo bomo že našli, važna je volja, ne skoz sam pljuvat tle goruser posted image


blev je hotela informacije in informacije je dobila. To ni pljuvanje, temveč posameznikove izkušnje.

lp

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barbariga
17.6.2009 10:37:50   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Jz grem u Barbarigo čez 14-dni in vem da se bomo imeli super, plažo bomo že našli, važna je volja, ne skoz sam pljuvat tle goruser posted image

Veš tudi jaz sem lani spraševala za mnenje o Viru in dobila zelo podoben odziv. Pa sem vseeno šla, sem si relka če ne druga se bom imela fajn zaradi družbe. Res je bilo tako, super je bilo, samo na Vir pa never ever. Sem raje doma, kot pa da rinem tja dol.
Isto je bilo z Barbarigo, samo da tu je pa še plaža za user posted image . Pa ni to nobeno šinfanje, samo morda se za isti denar dobi kje drugje boljš.
Sicer pa, kjerkoli že, če imaš pravo družbo se imaš super in to vam tudi želim.user posted image

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barbariga
17.6.2009 19:10:02   
jakaracman
Barbariga je bljak.Če imaš možnost menjaj lokacijo.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barbariga
17.6.2009 19:52:09   
blev
Hvala. Že iščemo drugo lokacijo

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barbariga
17.6.2009 19:53:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blev

Hvala. Že iščemo drugo lokacijo


Pametno.

(odgovor članu blev)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barbariga
18.6.2009 1:13:02   
flora1
hojla! sem ravno z dopusta v barbarigi, pa sploh ni tako slabo. pač se greš kopat malo naprej, kjer ni tok gneče, gledaš brione, ješ slastne kremšnite v balah, zraven imaš pa za izlet tudi vodnjan, sv- foško, pulo, rovinj .... nam ni prav nič manjkalo. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Strahi bližajočega se poroda
Uredništvo RR

Dragi bodoči starši. Česa vas je najbolj strah glede bližajočega se poroda?

Ali bom v porodnišnico prišla pravočasno. (8%)

Dolžine poroda. (8%)

Bolečine. (18%)

Prereza presredka ali raztrganin. (10%)

Zapletov in posledic za moje zdravje. (4%)

Zapletov in posledic za zdravje otroka. (51%)


Število vseh glasov: 125

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!