|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strije:(
9.5.2009 13:13:05   
binki
Pozdravljene!
Najprej naj povem, da se že od začetka nosečnosti redno mažem s kremami proti strijam zjutraj in zvečer (Eucerin, Mustela,...). V 34. tednu so se mi kljub temu začele pojavljati strije, genetika pač dela svoje:( Sedaj sem v 37. tednu in strije se kar večajo , širijo in so rdeče vijola barve. Zanima me, če katera pozna kakšen nasvet, kako bi lahko omilila te težavice.  Vem, da ne bodo izginile, ampak da bodo s časom zbledele.
Hvala za vaše nasvete in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strije:(
9.5.2009 14:16:54   
Monni
Pozanimaj se če ima katera izkušnje s storitvami, ki jih ponujajo razni lepotni saloni glede boja proti strijam.
Ravno danes sem šla po darilni bon in sem vzela tudi cenik, na katerem sem opazila, da imajo tudi tretma proti strijam. Cena 1x obiska je 25 eur, internetna stran za kontakt je http://www.urbani-spa.si/, tako da najbolje da pokličeš in se pozanimaš, kako bi naj to funkcioniralo. Če misliš da bi lahko zadeva funkcionirala pa poiščeš salon v tvojem kraju, ki nudi to storitev.

(odgovor članu binki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strije:(
9.5.2009 21:29:47   
Šaki
Oh kaj vse je še hujšega od strij.jz se nism sekirala.prvič sem se tud mazaal pa ni nič pomagalo.
drugič mi je blo že vseeno za to...

pa sm oz. jih mam še malo -in jih je blo fuuul..

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu binki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strije:(
9.5.2009 22:55:13   
tailor
 jaz pri prvi sem se ogromno mazala ker sem bila suhe postave in sem se zredila21 kg,sem dobila veliko strij.pri drugi pa se nisem tolko zredila in nisem dobila novih strij trebuh se mi je sčasoma popravil čeprav je bilo še vidno.zdaj po dveh letih sem spet noseča mažem se že od začetka-noseča sem 4m pa me nonstop srbi trebuh in tudi nonstop mažem.
po mojem smo ene bolj podvržene strijam kot nekatere,kriva je suha koža.
najboljša krema mi je bila od vichy.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strije:(
14.5.2009 16:52:18   
sladka_seka
ah bedno je da se sikiras, kaj ces tko je pri vsaki
jz sm v zadnem mescu nosecnosti in sm se celo nosecnost mazala pa so mi se prav ta zadni mesec zacele delati
ceprav jz mam sam v spodnem delu trebuha malo strij in niso nc grozne
moram priznat da sm sla dobr cez k poznam osebo k ji je trebuh popoku po dovzini in sirini
tko da nc sikirat sej to s casoma zgine

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strije:(
14.5.2009 16:54:01   
KatMat
u bistvu ne mors nic narest...kot pa času prepustiti čas...
meni so se zacele pojavljati sele v 38 tednu...in je iz dneva v dan slabs..pa kaj cmo...

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strije:(
14.5.2009 19:43:06   
Monni
IZVIRNO SPOROČILO: sladka_seka


tko da nc sikirat sej to s casoma zgine


strije definitivno ne izginejo, obstaja možnost da se stanjšajo in zaradi spremembe barve niso tako vpadljive, prav tako pri nas ne obstaja postopek, ki bi stije čisto odstranil.

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strije:(
15.5.2009 13:11:05   
PetraSkok
tudi sama sem se celo nosecnost mazala z Eucerin oljem in tudi z Mustelino kremo, a sem na koncu dobila nekaj strij pod popkom tako na levi kot na desno strani, tako da sem se prepricala, da mi krema ni 100% pomagala, ker sem se res redno mazala, verjamem pa, da je zelo veliko ublazila, ker sem imela ogromen trebuh. Kaj pa vem, no, tako se mi vsaj zdi. Ne sikiraj se, vazno je, da bo z otroceku vse ok.

(odgovor članu binki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strije:(
22.6.2009 19:46:37   
luan
No ja precej pozno sem videla to temouser posted image .Jaz sem se tudi v prvi nosečnosti mazala z vsemi mogočimi kremami in olji pa sem vseeno dobila strije, res pa je da samo na prsih in malo po zadnjici.Sem pa po porodu kupila neko kremo v lekarni od Vichya, je bila zakonuser posted image .So se mi strije zelo zmanjšale in popolnoma zbledele v treh tedniuser posted image h.Pa sem jih imela na prsih za centimeter široke in temno vijolične.Zdaj po petih letih od poroda se ne opazijo več.Kaj bo pa zdaj, ko sem v drugič noseča pa ne vem, upam da ne bo krize.

LP

(odgovor članu binki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




IME ZA PUNČKO
gugla

Katero ime za punčko bi izbrali?

Tara (20%)

Neli (15%)

Mishel (5%)

Lori (5%)

Zala (56%)


Število vseh glasov: 342

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!