|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleča medenica, trtica in sramna kost
22.6.2009 8:25:38   
TomTaylor

Sej je to normalno za okoli 29. teden, ane? Pišuka, sem drugič noseča, pa se ne spomnim, da me je v 1. nosečnosti bolelo. Mogoče me je, pa sem pozabilauser posted image Pa kr fajn boli ane?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
22.6.2009 9:13:59   
lilka
Jaz se tudi ne spomnim, da bi me prvič tako dol pristiskalo kot me je zdej, mene je v nekem obdobju sramna kost tako bolela , da sem komaj hodila, pol se je pa namestil in me ni več, tako mi je tudi G. rekel, ker sem tudi bla v takem tednu kot ti, pa je rekel da išče položaj in pol se je res dol obrnil in ni blo več tako hudo.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
22.6.2009 9:28:23   
eva1
Ja normalno! Vsaka nosečnost je za moje pojma bolj težka, kar se tega tiče...mene je nosečniški išijas v prvi user posted image dajal zadnji mesec, pri drugi okoli 32 tedna, zdej v tretji še predn je bil test pozitiven..še vem k sem rekla, joj tkole pa me je samo v nosečnosti bolelo..čez 1 dan pa je bil + na CB! Zdej v 17 tednu se včasik moja ustanem, tok me boli!!!

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
22.6.2009 9:58:15   
surya
Evo, še ena taka:-(((

Sem v 23.tednu in me je zdej čez vikend panika zagrabila, ker me tako dol tišči. Mi pa user posted image  čučka in prav čutim brce čisto spodaj. Pa še krajši maternični vrat imam zaradi operacije... Upam, da bo ostalo pri bolečinah in mi ne bo sprožilo poroda.

A je katera omenila zdravniku?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
22.6.2009 12:07:05   
abi
Jap, meni je ta tegoba tudi v drugi user posted image  delala preglavice.
Tako je bolelo da sem včash komaj hodila, najtežje pa je bilo vstajanje iz posteljeuser posted image , to je bil cel podvig user posted image .
Takoj po porodu je bolelo tri dni ko user posted image , potem se je HB stanje normaliziralo.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
22.6.2009 12:35:32   
Teni_
Enako kot pri abi. Sramna kost me je bolela skoraj od začetka in celo nosečnost in še ene tri ali štiri dni po porodu. Najhuje je bilo vstat iz postelje. Zdaj zaenkrat še nimam teh problemov.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
22.6.2009 12:48:55   
Anonimen
Ravno zaradi teh bolečin sem komaj čakala, da se rešim svojega trebuha. Jaz sem imela grozne bolečine. Ponoči me je moral obračat partner. Sem ga kar zbudila. No, sej spala sem itak sam maksimalno 5 ur.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
24.6.2009 10:23:06   
fusia
Mene so v prvi nosečnosti vse kosti bolele v zadnjih tednih, zdaj pa me sramna kost pošteno boli že nekje od 20. tedna dalje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
24.6.2009 11:02:54   
bjondi
Jaz v 1 user posted image  sploh nisem vedela kako bolijo medenične kosti in sramna kost...no zdej v drugo pa se zgleda pozna tudi emšo saj je devet let kasneje user posted image ...madona da se komaj preoblačim takoo bolijo-mi celo mož pomaga,najbolj so me bolele po sesanju stanovanja...pa naujo dolgo imam rok čez tri dni...

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boleča medenica, trtica in sramna kost
24.6.2009 22:16:15   
ZmajTolovaj
Mhm, obup. Ampak se mi zdi, da je bilo prvič še hujše.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?