|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlaganje ozimnice/blok
22.7.2009 22:06:09   
Anonimen
zopet je prišel čas vlaganja kislih kumaric (in še česa) in zdaj se mi je začelo že blesti od tega vonja,... je moralno vlagati ozimnico v bloku in pri tem ne opozoriti ostale o svojem dejanju???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlaganje ozimnice/blok
22.7.2009 22:17:49   
moci
ojebemti, upam da ne bom nikloli v blokuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vlaganje ozimnice/blok
22.7.2009 22:18:08   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

zopet je prišel čas vlaganja kislih kumaric (in še česa) in zdaj se mi je začelo že blesti od tega vonja,... je moralno vlagati ozimnico v bloku in pri tem ne opozoriti ostale o svojem dejanju???



neuser posted image
men tudi spodnji sosedje kadijo na balkonu, ko hočem prezračit, pa me ne opozorijo, da bodo smradl ..
drugače pa kis men ful diši, tak da se zaradi tega ne bi sekirala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vlaganje ozimnice/blok
22.7.2009 22:22:09   
Anonimen
ja, barika, kajenje je pa še ena dihalna motnja!

načeloma tudi meni kis diši, a ne v takšni intenzivnosti in količini! saj bodo vse mravlje pobegnile v naše nadstropje!

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vlaganje ozimnice/blok
22.7.2009 22:23:56   
Klemy82
jbg, tak ti je v bloku. user posted image Kaj naj pa jaz rečem, ko soseda pod mano pri odprtem oknu vsaj enkrat na teden kuha vampe za kosilo?? Mmmmm, kere vonjave so touser posted image . No, ona vedno kuha pri odprtem oknu. In včasih res diši. Ob sobotah zjutraj peče kruh. Moja cimra pa na dietiuser posted image ... nej gre pa jo toži??user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vlaganje ozimnice/blok
22.7.2009 22:26:02   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ob sobotah zjutraj peče kruh. Moja cimra pa na dietiuser posted image ...


Za tole bi jo jaz aretirala. user posted image


Vonj po kisu? Vsaj komarjev ne boste imeli!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 6:46:41   
Anonimen
Zakaj pa bi mogli opozorit druge?Da zaprejo takrat okna al kak?user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 6:50:52   
Ronči
o fak, dobro da nisem več v bloku, pa ne zarad sosedov ki vlagajo ampak sosedov ki se bunijo. pišuka ta svet več ni normalen, ne moreš kumar vložit, da se ne bi kdo pobunil!!!

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 7:07:39   
botrca
Bog ti pomagaj in tiste, ki imate take probleme... Zakaj bi pa moral kdo koga opozorit? Ni mi jasno, no. Razloži.
A potem bi vsak moral povedat da sexa, ker če so tanke stene se sliši, da kadi, da obeša perilo, da bo kuhal, ker bo sosed vohal kaj jejo spodnji ali zgornji...user posted image  pa daj no...user posted image .
Pol pa idi nekam kjer boš sama in te ne bo nič motilo. 

< Sporočilo je popravil botrca -- 23.7.2009 7:08:10 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 7:14:30   
ZARA
Ampak... a vas res vse to tako moti? Mislim, grozno težko vam mora biti.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 7:20:42   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ampak... a vas res vse to tako moti? Mislim, grozno težko vam mora biti.


Tudi jaz se to sprašujem .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 8:42:18   
loremi
Sicer ne živim v bloku, ampak sej se lahko potem vedno vse zavoha - od kuhanja raznoraznih včasih precej aromatičnih zadev do strastnih kadilcev, kot je ena napisala, ki ti direktno gor pošiljajo dimne signale, pa potem se sliši uporaba pralnih strojev, wc-jev, pa večkrat tud škripanje postelj. Kaj šele kakšne zabave in glasna muzika. Ne vem, no, vlaganje je pač močna vonjava, ampak sej poleti se malo okna odprejo in to, pa je hitro boljš.
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ampak... a vas res vse to tako moti? Mislim, grozno težko vam mora biti.

Jah, določene osebe, ki ne najdejo drugačnega smisla v življenju, kot so prepiri in povzročanje preglavic drugim, najdejo motnje tudi v tem, če nekomu samo kuhinjska krpa pade dol, ampak to je njihov problem.

< Sporočilo je popravil loremi -- 23.7.2009 8:43:42 >

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 8:56:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Pol pa idi nekam kjer boš sama in te ne bo nič motilo. 


Mi smo v hiši in bognedaj, take sile, da bi morala it spet v blok.

S tarši smo živeli v bloku do mojega 13 leta...pa kaj si ti nor kakšne vonjave...od kuhanja, čikov, smrdljivega, starega.....

k.tja, nič ne rabiš obveščat. Si v svojem stanovanju in ne ogrožaš nikogar, tako da  ti kar pridno vlagaj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 12:04:15   
Anonimen
mika, nisem jaz tista, ki vlaga kumariceuser posted image
jih je nekdo včeraj zvečer in imam v stanovanju še vedno ta vonj,... kljub nočnemu in dnevnemu zračenju.
drugače sem se v bloku že kar navadila na hrup in vonj drugih (sama skušam svoja otroka čim bolj navaditi na to, da v bloku nismo sami, ker sem tudi sama tako vzgojena, kljub temu, da sem živela v hiši)
včeraj sem samo pomislila, da če že za hrup (ko kaj prenavljajo) obesijo obvestilo, da bi ga morali tudi za lakiranje, vlaganje in kakšne vsem nosovom neprijazne vonjave obvestiti ostale,...

pred nekaj meseci (pozimi) je nekdo v pritličju v enosobnem stanovanju popravljal motor (s tem, da so vsi tisti izpušni plini prišli vse do našega - 7. nadstropja) se ni dalo dihati, okno pa tudi ni moglo biti odprto na široko non stop zaradi otroka (saj bo še zlezel ven).
to me je pa motilo,... in ostale tudi.user posted image


(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 12:11:24   
**Tinkara78**
Živim v bloku s skoraj 40 stanovanji in moram reči, da nimamo s sosedi nobenih problemov, ne kar se tiče hrupa, vonjav, drenja en na drugega, nagajanja,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 12:15:14   
mika
aja...joj boga.......

naj te potolažim, da tudi nam v hiši, na vasi, ni vedno lahko, kar se tiče vonjavuser posted image . Ko kmetje gnojijo se lahko zadušišuser posted image . Ampak mi takrat vse zapremo in nič ne zračimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 12:20:23   
Anonimen
Ja tudi mi smo v hiši pa prav tako včasih voham kaj kuhajo sosedje....pa ko obesim cote ven potem zakurijo za toplo vodo in točno po cotah se kadi pa zvečer,ko gre mali spat gredo kosit....da ne rečem ja ko vozijo eni gnojnico..pa kaj morem nič.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 12:29:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

zopet je prišel čas vlaganja kislih kumaric (in še česa) in zdaj se mi je začelo že blesti od tega vonja,... je moralno vlagati ozimnico v bloku in pri tem ne opozoriti ostale o svojem dejanju???



o mater, kam smo prišli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 12:31:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

zopet je prišel čas vlaganja kislih kumaric (in še česa) in zdaj se mi je začelo že blesti od tega vonja,... je moralno vlagati ozimnico v bloku in pri tem ne opozoriti ostale o svojem dejanju???



o mater, kam smo prišli user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

A ko pa jih jemo pa so dobre...

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 12:51:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

mika, nisem jaz tista, ki vlaga kumariceuser posted image
jih je nekdo včeraj zvečer in imam v stanovanju še vedno ta vonj,... kljub nočnemu in dnevnemu zračenju.
drugače sem se v bloku že kar navadila na hrup in vonj drugih (sama skušam svoja otroka čim bolj navaditi na to, da v bloku nismo sami, ker sem tudi sama tako vzgojena, kljub temu, da sem živela v hiši)
včeraj sem samo pomislila, da če že za hrup (ko kaj prenavljajo) obesijo obvestilo, da bi ga morali tudi za lakiranje, vlaganje in kakšne vsem nosovom neprijazne vonjave obvestiti ostale,...

pred nekaj meseci (pozimi) je nekdo v pritličju v enosobnem stanovanju popravljal motor (s tem, da so vsi tisti izpušni plini prišli vse do našega - 7. nadstropja) se ni dalo dihati, okno pa tudi ni moglo biti odprto na široko non stop zaradi otroka (saj bo še zlezel ven).
to me je pa motilo,... in ostale tudi.user posted image




no pa dajmo definirat nosovom neprijazne vonjave... user posted image
A imata lahko dva človeka isto mnenje o "neprijaznem" vonju?user posted image  Če pogledam sebe, bi morala tožit vsako babnco, ki gre mimo mene naparfumirana, kot da je padla v bazen s parfumom. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vlaganje ozimnice/blok
23.7.2009 13:48:35   
Anonimen
ja, natasa, imaš prav!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




mizar
anjasa

ali so mizarji res deklice za vse

da (24%)

ne (37%)

ne vem (39%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!