|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako čistit zobe, če pa ne odpre ust??
29.5.2005 10:17:30   
mamsi
Sej ne vem, a je že treba, pravjo da takoj ko zrastejo zobki, jih je treba čistit. Ampak kako pa, če pa tamala tišči žnable skupaj in obrača glavo naokrog, če se samo približam njenim zobem? Glih držat z vsemi štirimi in se spravljat nad njene zobe se pa ne bi rada, da se ji bo zamerlo vse skupaj.

Kako vi čistite zobke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako čistit zobe, če pa ne odpre ust??
29.5.2005 10:32:37   
Anonimen
men je otroška zobarca rekla da je treba zobke čistit takoj ko pridejo in sicer sprednje lahko s krpico, ko pa prilezejo na plano še zadnji zobki pa obvezno s krtačko. no js sem svoji kupila miceno krtačko in jo ji dala v roke da jo je sama grizla, pol na koncu sem pa hit na finto še sama mal podrglna in ni problemov blo nikol. sicer navdušena glih ni ko jo kej drgnem, ampak kar je treba je treba. pri takih zadevah pri nas ni kompromisov!

lp, lara

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako čistit zobe, če pa ne odpre ust??
29.5.2005 10:54:15   
Jančika_
Jaz sem mojega po nasvetu iz materinske šole takoj od začetka po vsakem dojenju navajala no to, da sem mu po dlesnih podrgnila s krpico. Usteca je odpiral kar sam od sebe - mama je bila ponosna, vsi ostali pa so se čudili:). Poleg tega je imel svojo zobno ščetko, ki jo je grizel in drgnil z njo po tleh in pač kjer je dosegel.

In ker je vsega lepega enkrat konec, se je takrat, ko je bilo že res kaj za čistit, gospodič odločil, da ne bo več odpiral ust. Če mi je slučajno uspelo, da sem prst spravila med zobe, me je fino ugriznil.

Trenutno deluje to, da mu med čisčenjem delam "buc" z glavo, ker v tem primeru iz bohve katerega razloga ves čas drži usta odprta. Ampak moram biti hitra, ker se kmalu začne bunit. Po zadnji večerni flaši tudi nekako gre, ko ga položim v posteljico in je že preveč zaspan, da bi protestiral. Ampak kar vidim, da bojo tole še fine bitke:)-.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako čistit zobe, če pa ne odpre ust??
29.5.2005 11:14:57   
ZARA
Jst ji jih čistim s gazico,potlej pa še sama mal s krtačko 'popravi'...

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako čistit zobe, če pa ne odpre ust??
29.5.2005 11:17:45   
ZARA
Aja, to sm pa pozabila napisat...
Probej ji dat krtačko v roko in ji mal pokaži kako to gre,Zari se je zdel zelo zanimivo...

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako čistit zobe, če pa ne odpre ust??
29.5.2005 21:52:53   
BARBARA R.
Še predno so bili zobki sem čistila z gazico, ko so bili štirje pa z zobno ščetko. Zraven ji pa pojem "Moji beli zobki,
moji beli zobki,
moji beli zobki kako se svetijo.
Lepo se bleščijo,
nikoli ne bolijo,
moji beli zobki res se svetijo!"

:muca:


(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako čistit zobe, če pa ne odpre ust??
29.5.2005 22:39:22   
snorlax
Poskusi z mokro gazico, pa bolj skozi igro, da se hecaš z njo in se nasmeji, ti ji pa hitro obrišeš zobke. Ko se bo navadila, pa poskusi s ščetko.

L.p.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako čistit zobe, če pa ne odpre ust??
29.5.2005 23:28:56   
lin
Jaz sem naši Lin kupla že zelo zgodaj miceno krtačko in ji jo dala kot igračo,zobke sem ji pa čistla z naprstnikom,pol ko so nam pa zrastli še zadni zobki,smo pa zečeli umivati kr s krtačko in sicer pred umivalnikom tako da ji je zanimiva voda ki teče iz pipe,pa malo si jih sama pol pa še mamica popravi.:)

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?