|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekratek varnostni pas za lupinico
20.7.2009 15:14:50   
anika87
Prosim za nasvet, če je imel kdo podoben problem.
Imamo lupinico PP, avto pa Hyundai lantra wagon star 10 let in mislim, da ima prekratke varnostne pasove, saj lupinico zelo zelo težko naštimamo, skupaj z  možem se morava oba ful potrudit, da pas sploh lahko pripeljeva do tistega dela, kamor se zapne in potem mož komaj da zrine pas v zaponko, sama verjetno ne bi mogla. Sem pa šla potem probat v Clio-ta in sem lepo sama naštimala, pasu mi še "viška hodi". Ali je imel kdo tak problem, kako ste ga rešili? Ali se da kaj pomagat z nastavkom isobase (ali kako se že rečeuser posted image )? Ne vem, ker niti ne vem kako tisto zgleda, če se da, bi ga takoj kupila.

Mimogrede - sem klicala na servis PP in so rekli, da so že imeli takšen problem z več različnih avtov (starejših) user posted image user posted image user posted image Samo nimajo pa druge rešitve, kot da naj grem v Baby center probat ta nastavek, če bo bo... če ne - pa ne vem user posted image

A ma kdo podobne izkušnje? A mislite, da bi kakšna druga lupinica šla noter, da rabi katera manj pasu? user posted image




_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
20.7.2009 15:23:06   
ZmajTolovaj
Jaz sem imela v golfu podoben problem, samo je bil pas samo za malenkost prekratek, tako da če sem lupinico pri vzglavju malce privzignila, je šlo ... A je FUL prekratek pas? Ne vem, kaj drugač narest, upam, da zritaš, ali pa če se pozanimaš na servisu, če bi šlo s kako menjavo varnostnega pasu v avtu - ne vem, a se da zamenjat samo to, najbrž že?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
20.7.2009 15:23:25   
miapia
Moji kolegi so imeli isti problem, se je fant zelo mučil, ona ga pa sploh ni mogla privezat. Če ima avto isofix, potem je problem rešen - kupiš nastavek za lupinico, če jo seveda ima, in lupinico samo gor nastavljaš ter ne rabiš var. pasov.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
20.7.2009 15:28:25   
abi
Pri ta prvem user posted image  sem imela isti problem ampak avto je bil Renault 5.
Moj je kar varnostni pas zamenjal, torej starega zamenjal za daljšega.( najhitrejša in najcenejša rešitev ) user posted image
Zadeva je funkcionirala, ampak HB zdaj vozim varnejši avto.


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
20.7.2009 15:48:33   
Lunca1
Mi smo imeli enak problem pri starejšem Passatu.user posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
20.7.2009 15:53:07   
benika
Pri nas je bil problem spraviti lupinico v Škoda Fabio.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
20.7.2009 19:59:34   
petrolejka
Mislim, da sem enkratv BC videla podaljšek za pas. Vprašaj v BC.

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
20.7.2009 21:43:45   
Anonimen
Mi so imeli pri PP lupinici še tole
http://www.mami.si/si/page/detail/gitm/7097/mode/window/cmd/bigimage/ 

in za tole ne rabiš nobenega isofixa, pripneš ga s pasom, potem pa lupinico sam gor daš in je super - men je blo velik bolj enostavno kot pripet s pasom samo lupinico - aja, drgač pa če sem ga morala kje pripet, sem ga malo nagnila, dala pas okrog, potem pa naravnala - sej je bil privezan, pa ni blo sile :)

(odgovor članu petrolejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
21.7.2009 17:37:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Mi so imeli pri PP lupinici še tole
http://www.mami.si/si/page/detail/gitm/7097/mode/window/cmd/bigimage/ 

in za tole ne rabiš nobenega isofixa, pripneš ga s pasom, potem pa lupinico sam gor daš in je super - men je blo velik bolj enostavno kot pripet s pasom samo lupinico - aja, drgač pa če sem ga morala kje pripet, sem ga malo nagnila, dala pas okrog, potem pa naravnala - sej je bil privezan, pa ni blo sile :)


Ja, sam pri tem nastavku moraš tudi pas potegnit okoli lupinice.
In jaz sem imela podoben primer kot ostale opisujejo, pas je bil prekratek, sicer je potem nekako šlo, ampak sem se vsakič jezila. Sedaj mam k sreči boljši avto in nimam teh težav

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
21.7.2009 21:34:26   
anika87
Ojla punce, hvala za pomoč, sem bila v BC danes, mi je prodajalka probala naštimat in je šlo, problem rešen HB user posted image user posted image user posted image .
Pas je zdaj glih prav dolgi, samo ga dam tisti hrbtni del s spodnje strani dol, ko lupinico ven jemljem in ne okoli zgoraj, ker je to še vedno na knap... ga potisnem dol in zatlačim za vogalček baze in tam počaka dokler ga spet uporabim in napeljem na lupinico.

Mimogrede, super je tudi, ker zdaj vse skupaj stoji ravno, ima vaservago in naklon, tako da sem naštimala pravo ravnino, saj prej ni stalo nikak... Naš avto ma zadnje sedeže bolj vdrte, kot da se vsedeš v nek počivalnik, v bistvu je luknja pod ritjo, zato je tudi lupinica stala nagnjena naprej...

No HB problem rešen, hvala še enkrat, ful sem vesela, da bo zdaj to naštimat z lahkotouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prekratek varnostni pas za lupinico
21.7.2009 21:38:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skate

IZVIRNO SPOROČILO: nya

Mi so imeli pri PP lupinici še tole
http://www.mami.si/si/page/detail/gitm/7097/mode/window/cmd/bigimage/ 

in za tole ne rabiš nobenega isofixa, pripneš ga s pasom, potem pa lupinico sam gor daš in je super - men je blo velik bolj enostavno kot pripet s pasom samo lupinico - aja, drgač pa če sem ga morala kje pripet, sem ga malo nagnila, dala pas okrog, potem pa naravnala - sej je bil privezan, pa ni blo sile :)


Ja, sam pri tem nastavku moraš tudi pas potegnit okoli lupinice.
In jaz sem imela podoben primer kot ostale opisujejo, pas je bil prekratek, sicer je potem nekako šlo, ampak sem se vsakič jezila. Sedaj mam k sreči boljši avto in nimam teh težav


ja, sej vem - samo jaz sem lažje pas napeljala, ko sem mela bazo, kot brez nje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?