|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero sadje?
1.8.2009 21:22:22   
soncica01
ali mi lahko prosim napišete katero sadje lahko zagotovo ponudim šele dopolnjeni 6 mesecev stari punčki, seveda če ni alergična nanj. Do sedaj smo jedli le kuhano jabolko, kuhano hrusko in kuhane suhe slive.

- pa še to: do sedaj je bilo to troje kuhano, ali ji še naprej kuham sadje ali ji lahko ponudim tudi kaj svežega in kaj je to?

Zelo vesela bom vaših odgovorov. Vnaprej hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero sadje?
1.8.2009 22:12:45   
botrca
Banano, marelico...najprej prekuhano. Ko bo pa stara npr. 8-9 mesecev odvisno od tega kako bo prenašala, pa ji lahko ponudiš surovo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero sadje?
1.8.2009 22:42:09   
CatJa
Moja dva sta od vsega začetka jedla surovo sadje. Na začetku kaki, je bila pač takrat sezona, banane, jabolke, avokado (to jima sicer še danes ne šmeka preveč).

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero sadje?
1.8.2009 23:38:44   
glen
Jaz dajem mojemu 5,5 mes. svežo hruško,jabolko,banano,breskvo.
Tako mi je rekla pediatrinja.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero sadje?
1.8.2009 23:54:58   
Anonimen
Pri 6ih mesecih je naša jedla že: jabolko, hruško, banano, borovnice, ribez, češnje, grozdje, melono, češplje, marelice, ringlo, ... ma sigurno še kaj, samo se zdajle ne spomnim ... aja, pa vse surovo. Jabolka in hruške sem kuhala le prvih 14 dni, ko sem jih uvajala.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero sadje?
2.8.2009 8:48:00   
Katy78
Jaz sem jabolko kuhala kakšna 2-3 tedne, hruško samo ene parkrat, ostalo pa vse surovo - banane, marelice, slive, mango, grozdje, melona (melona mu ne gre preveč).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero sadje?
2.8.2009 8:52:03   
Deja
Naš 6mesečni fant je vse sadje sveže - po nasvetu pediatrinje. 

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero sadje?
2.8.2009 14:00:58   
LaraS
Mene pa zanima, kakšen razlog pediatri navajajo pri nasvetu, da naj se sadje ne kuha. Zaradi vitaminov ali kako?

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero sadje?
2.8.2009 19:18:03   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: LaraS

Mene pa zanima, kakšen razlog pediatri navajajo pri nasvetu, da naj se sadje ne kuha. Zaradi vitaminov ali kako?


Zakaj svetujejo kuhano ne vem, je pa meni osebno kuhano sadje en navaden poc in zato sem nekaj časa kuhala samo jabolko. Sicer pa vsi pediatri že ne zagovarjajo kuhanega sadja. Tanč na MON-u svetuje, da se jabolko in hruška prekuhata le na začetku (naprej pa surovo) medtem ko se ostalo sadje daje surovo.

(odgovor članu LaraS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero sadje?
2.8.2009 19:32:51   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: LaraS

Mene pa zanima, kakšen razlog pediatri navajajo pri nasvetu, da naj se sadje ne kuha. Zaradi vitaminov ali kako?



Verjetno je lažje prebavljivo, kaj pa vem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu LaraS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.8.2009 19:36:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero sadje?
2.8.2009 19:37:02   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: glen

Jaz dajem mojemu 5,5 mes. svežo hruško,jabolko,banano,breskvo.
Tako mi je rekla pediatrinja.


Jaz sem našemu dodajala iste stvari in je dobro prenašal.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?