|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Banjica in previjalna v enem
11.8.2009 9:21:00   
fusia
Pred časom sem pri Sončku videla take banjice na stojalu, kjer se potem previjalna nekako potegne ven... upam da si predstavljate. Ni to tista omarica, ki ima noter tudi banjico. Zdaj tega več nimajo in me zanima, če je katera kaj takega kje videla. Vse kar najdem so navadna stojala za banje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Banjica in previjalna v enem
11.8.2009 9:21:45   
baby blue
Mislim da sem to zasledila tudi v Pikapolonici in BC

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Banjica in previjalna v enem
11.8.2009 9:24:08   
Anonimen
jst ti to odsvetujem - do enega petega meseca še mogoče gre nekak, pol pa previjanje postane znanstvena fantastika, ko se otrok kar naprej obrača in ga loviš vsepovsod...jst mam ogromno mizo in gor previjalno podlogo, pa ga komi lovim, da mi ne pade dol, previjanje je pri nas pravi podvig, dostkrat ga kar na tlehuser posted image in si ne predstavljam, kako takega otroka prviješ na tej previjalniuser posted image k je ozka, pa na vseh straneh ti lohk dol pade, če se sam obrne, sekunda nepazljivosti je zadost...

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Banjica in previjalna v enem
11.8.2009 9:31:15   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst ti to odsvetujem - do enega petega meseca še mogoče gre nekak, pol pa previjanje postane znanstvena fantastika, ko se otrok kar naprej obrača in ga loviš vsepovsod...jst mam ogromno mizo in gor previjalno podlogo, pa ga komi lovim, da mi ne pade dol, previjanje je pri nas pravi podvig, dostkrat ga kar na tlehuser posted image in si ne predstavljam, kako takega otroka prviješ na tej previjalniuser posted image k je ozka, pa na vseh straneh ti lohk dol pade, če se sam obrne, sekunda nepazljivosti je zadost...




istega mnenja

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 10:25:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Banjica in previjalna v enem
11.8.2009 12:53:42   
fusia

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst ti to odsvetujem - do enega petega meseca še mogoče gre nekak, pol pa previjanje postane znanstvena fantastika, ko se otrok kar naprej obrača in ga loviš vsepovsod...jst mam ogromno mizo in gor previjalno podlogo, pa ga komi lovim, da mi ne pade dol, previjanje je pri nas pravi podvig, dostkrat ga kar na tlehuser posted image in si ne predstavljam, kako takega otroka prviješ na tej previjalniuser posted image k je ozka, pa na vseh straneh ti lohk dol pade, če se sam obrne, sekunda nepazljivosti je zadost...



Se tudi sama strinjam s tem, ampak tole rabimo za začasno oz. rezervno varianto za prvih nekaj mesecev. "Tazaresno" previjalno pa že imamo.

Kar se tiče BC in Pikapolonice, lahko da v trgovinah imajo, ampak jaz bi zelo rada to kupila preko spleta če bi kje našla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Banjica in previjalna v enem
11.8.2009 18:10:21   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: abi

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst ti to odsvetujem - do enega petega meseca še mogoče gre nekak, pol pa previjanje postane znanstvena fantastika, ko se otrok kar naprej obrača in ga loviš vsepovsod...jst mam ogromno mizo in gor previjalno podlogo, pa ga komi lovim, da mi ne pade dol, previjanje je pri nas pravi podvig, dostkrat ga kar na tlehuser posted image in si ne predstavljam, kako takega otroka prviješ na tej previjalniuser posted image k je ozka, pa na vseh straneh ti lohk dol pade, če se sam obrne, sekunda nepazljivosti je zadost...




istega mnenja

tudi jaz sem istega mnenja...

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Banjica in previjalna v enem
11.8.2009 22:39:18   
VRTNICA84
Tudi jaz se strinjam z Ullo. Sama sem imela to previjalno. Pa ti povem, da sem jo uporabljala do 3 meseca. Ker pol je enostavno nisem mogla dat gor, ker ni blo varno. Se je kar naprej obračala.
Banjica pa je fajn dokler otrok ne šprica okoli. Pol pa ne več. To pa je tudi tam do 3 mesecev.
Tak, da jaz če bi bla na tvojem mestu je ne bi kupla.


_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Banjica in previjalna v enem
12.8.2009 16:06:26   
šrimpf
jaz jo imam tudi, sva jo dobila od prijateljev (žal se niso prej pozanimali, kakšne so želje). za čist malega je še kul, sinček je star 1 mesec, pa se že obrača, tko da si predstavljam, da čez dva mesca ne bo več uporabna. tudi banjica je že premajhna, ker se otrok odriva in morm ful pazit, da z glavo ne butne ob rob. dobra stran je, da jo bom kasneje lahko uporabljala samo kot predalnik.
kasneje bom previjala na pralnem stroju, banjico bomo pa kupli eno čist navadno in kopali na tleh.
pikapolonica ima drugače tudi spletno trgovino. mi imamo tole: http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/previjalne-mize-in-dodatki/brevi-previjalna-miza-idea-bela/5718011250571006

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.8.2009 17:19:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu šrimpf)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Banjica in previjalna v enem
13.8.2009 21:00:42   
Čarli08
Zame je bil to stran vržen denar. Previjalno smo uporabljali 2 meseca, banjico pa nekaj tednov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?