|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maxi Cosi CabrioFix - različna podlaga
13.8.2009 20:47:53   
grahek85
Zdravo!

Opazila sem, da obstajata dve različici sedežne površine pri Maxi Cosi CabrioFix lupinicah. Večina modelov ima na zgornjem delu kot nekakšen lok oz. obok iz blaga - predvidevam, da se s tem nekako fiksira dojenčkova glava oz. nudi boljša opora. Pri dveh modelih, v barvah Urban Breen in Graphic Iron pa je notri nekakšna bolj "metuljčkasta" podlaga, poleg tega sta modela z dopisom "perfect match" in v Baby Centru tudi za 10€ dražja.
Danes sem prodajalko v Baby Centru BTC Lj vprašala, v čem je pravzaprav razlika. Je rekla, da je ni, da je to zaradi druge barve modelauser posted image To mi je malo hecno... Sem skoraj prepričana, da mora biti tudi kakšna funkcijska razlika. mi lahko kdo pomaga oz. razloži tole zadevo? 


_____________________________

Najina mala velika ljubezen
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maxi Cosi CabrioFix - različna podlaga
13.8.2009 20:51:14   
grahek85
Še slikice. Taka je večina sedežev:
user posted image

Dva sta pa taka:
user posted image

Oboje pa je 100% CabrioFix.

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maxi Cosi CabrioFix - različna podlaga
13.8.2009 21:23:48   
zmajaz
Zgleda, da je pač ta blazinica, ki se vstavi za novorojenčka malo drugačna - kolikor vidim po slikici, bi rekla, da je ta metuljčkasta boljša, ker ona ta prva omeji višino glavice, tako da jo moraš zaradi tega prej odstraniti, ko dojenček raste. Jaz sem potem še nekaj časa podlagala 2 plenici, ko sem odstranila blazinico - če bi pa imela to ta drugo, bi jo pa lahko verjetno imela dlje in mi ne bi bilo treba podlagati plenic. Tako se mi zdi na prvi pogled, v praksi pa drugače ne poznam ta druge variante, ampak samo ta prvo.

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maxi Cosi CabrioFix - različna podlaga
13.8.2009 23:01:24   
barika
mogoče kakšen nov model, kolekcija??user posted image
mi pa ta druga varianta veliko bolj praktično zgleda, kot prva.
Tako kot je rekla zmajaz.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maxi Cosi CabrioFix - različna podlaga
15.8.2009 10:15:25   
grahek85
No včeraj sem se pa v Baby Centru BTC Lj končno dokopala do prodajalca, ki je mel kaj pametnega za povedat. Mi je lepo razložil, da imata v obeh primerih tista nastavka na naslonjalu funkcijo opore za novorojenčkovo glavo in da v tem ni razlike, sta oba ok. Tista dva modela, ki imata bolj metuljčkasto podlago, pa sta za spoznanje dražja zato, ker je tisti jarek, ki je na prehodu iz sedežnega dela v naslonjalo, nekoliko lepše zaprt. Potem, ko se da tisto podlogo ven, je pa sedežek itak identičen.

Drugače pa hvala tudi vam za pomoč, ker sama ne bi niti pomislila na to, da lahko dojenček tisti lok tako hitro preraste in da je potem treba dajati pleničke ob straniuser posted image  

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?