|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 8:28:55   
bebika
Spet je men najprej ratalo dolgčas :)-. Sem vidla, da ste včeraj še malo klepetale.
No soncek&luna, kako je bilo na ogledu stanovanja? Jest grem pa dones dva pogledat, na Planino in na Zlato Polje. Gre za 1-sobni stanovanji, a mislite, da bo to vredu - tko so draga, da si trenutno ne bomo mogli več privoščiti. Ma glavno, da smo na svoje, a ne?
Uma tud jest mislim, da bo naš zaspanček , ko bo prijokal na svet pravi razgrajač - ker je zdej tko priden.

lp

bebika :nosecka: 18t5d
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 8:31:11   
chips
Jutro bebika.
Jaz sem že cela živčna ker grem v soboto po 2. mesecih nazaj v službo!!
Mi kr nič ne diši.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 8:41:34   
SANJA2
hojla...moram povedati, da sva bila z mojim možkom včeraj na morfologiji, kjer svca izvedela......
da je najinapikica PUNČKICA!!!!! O kako se nama je smejelo:))) Čisto potiho sem si punčke res želela in ekola čaka naju!

Res sem srečna poljubčke od mene in :roza:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 8:44:15   
chips
Tudi jaz čakam da bom šla na morfologijo.
V katerem tednu se pa gre???
Jaz sem :nosecka: 18t 4 dni.
A to te G. napoti tja?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 8:59:09   
nana 27
Verjetnno imaš naslednji pregled čez 3 ali 4 tedne. Takrat se dela morfologija pri tvojem ginekologu. Lahko pa pokličeš in se pozanimaš.

Meni je na prejšnjem pregledu v 18t rekla, da bova čez 4 tedne na pregledu imeli morfologijo in da naj svojega:love: pripeljem s sabo.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 9:00:13   
SANJA2
na morfologijo te napotio ginekolog med 20 in 22 tednom. Tam ti povedo koliko je tvoj dojenček težek (moja tehta 540g) koliko je obseg njene glavice, trebuščka. Preveri tudi prisotnost vseh notranjih organov... ledvička, mehurček... in količino plodovnice. Pregled je malo daljši in je zato zelo primeren tudi za tatije, da se pobližje spoznajo s svojim otročkom!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 9:12:40   
bebika
Bravo sanja2 :bravo:. Čestitam.
Men je sicer za prvega :)- vseeno,zato tudi ne mislim vprašat, imam pa željo po parčku.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 9:13:58   
bebika
Chips midve sva enako noseči, in mene je G naročila na morfologijo 23.6. v 22. tednu nosečnosti.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 9:14:37   
nana 27
Sanja2,
povej, ali dela brcike tvoja mala? Od katerega tedna dalje jih čutiš?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 9:28:31   
SANJA2
brcike konkretno čutim šele zadnji teden. Težko je pa reči kdaj... saj pri prvi nosečnosti vsak premik v bušiju zaznaš .... ali je to prebavica ali brcika pa težko ločiš pred 20t. Prve metuljčke, ki so se potem razvili v mehurčke pa sem začutila v 19 t. Moram pa reči, da s premikom naših bebic nosečnost stopi v drugo realnost... vse je še bolj resnično... pričakovanje pa še večje


lupčke!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 9:38:31   
bebika
No sanja2, si me kr mal pomirila. Vsak dan tko nestrpno pričakujem te brcike, pa nič.
Včeraj sem brala v mami, da se je z otrokom dobro pogovarjati, mu vsak dan reči, da ga imaš rada, da komaj čakaš, da se rodi... Namreč, da vse to sliši in da so otroci, s katerimi se vsak dan nežno pogovarjaš,veliko bolj veseli. Pomaga tudi če veliko božaš svojega bušija! A se katera že pogovarja s svojim :duda:

lp

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 9:47:57   
cmokec
Zdravo,

jaz se z mojim trebuščkom že pogovarjam, več je pa božanja. Če bi me kdo videl, me nebi imel za normalno. :)-:)-:)-:)-

Sonce&luna, kako si opravila s stanovanjem? Upam, na najbolje, kot seveda tudi za vse ostale, ki iščete zavetje za svoj domek. :miska::miska:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 9:54:57   
nana 27
:)-:)-:)- meni se tudi tako lepo zdi cartanje pa pogovor z bušijem, ampak če bi me kdo videl :ups:

Se mi zdi, da komaj čakamo brcike. Ko bodo tu, se bomo pa sekirale, če kakšen dan ne bo toliko dogajanja spodaj :)

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 10:02:05   
cmokec
Moj je včeraj prvič čutil brco, ker je že res močna in nič več ne spominja ma mehurčke. 9nebesa

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 10:17:04   
jadore
Lep pozdrav vsem skupaj!

Jaz sem danes malo dalj spala, ker sem ponoči slabo spala! Sem čutila v trebuhu kot da mi nabija srce, po moje sem čutila dojenčka! Kaj mislite?

Glede stanovanja pa se strinjam z bebiko, najbolj je važno da si na svojem, pa tudi še si v garsonjeri ali enosobnem stanovanju!

A ima katera UZ morfologije 17.6. v ljubljanski porodnišnici?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 10:26:22   
chips
Ja bebika jaz imam naslednji pregled 24.6. sam mi G. nič rekel da lahk pride moj :love: zraven.Rekel je samo da naj pridem čez en mesec da bova naredila preislave.Kaj je pa s tem mislil pa ne vem.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 10:27:13   
chips
Ne preislave=preiskave.
Tak sem danes štorasta

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
2.6.2005 11:09:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
2.6.2005 11:18:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 11:21:16   
soncek&luna
pozdravljene,
da vas informiram...vcerajsnji ogled je bil sicer dober, samo ga ne bom vzela, ker je brez bele tehnike :(( .. zdaj si pa ne morem privosciti se ta strosek...
grem pa danes tudi jaz na planino na ogled...je mozno, da gremo gledat isto stanovanje? jutri pa se enega v grosuplje..ufff... skacem iz enega konca slo na drugega :)... res pa je,da so stanovanja dragaaaaaaa...

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
2.6.2005 11:25:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 11:32:30   
Udb
dAN!! Sem zaposlila mojo praktikantko!! je ful fajn punca, samo lih ne morem skoz na RR viset, če ji razlagam!! ;)

Kako ste kaj??

Danes grem v Lj...gre katera na kavo? ;) Mam namreč eno uro frej!!

Kaj brcate?? Mi ful!! 9nebesa9nebesa9nebesa

Komaj čakam torek, ko imam morfologijo!! Da vidim našega :duda:!!!!!!!!!!!!! Komaj čakam!! Očka je sicer izvedel, da ne bo mogel z mano, ker ima še ene iobvezne zadeve na faksu :((

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 11:36:05   
jadore
Ojla Udb! jaz se tudi odpravljam v Lj, škoda da se ne poznava bi res lahko šle na kavo!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 11:36:56   
Udb
jadore, ;) kakšne opravke imaš pa ti? Jaz grem v šolo! Ampak bom eno uro prezgodaj tam, ker greva skupaj z :love:, on mora biti pa že prej tam!!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   dobrojutro oktobrčice
2.6.2005 11:39:24   
jadore
najprej skočim v knjižnico, to bo zelo hitro ker moram samo knjigo vrnit, potem grem pa v merkur kupit nekaj za darilo

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?