|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hitro - kako zmešam sestavine?
18.8.2009 18:25:20   
Ekaz
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5655

V tem receptu piše, da zmešamo jajce, sladkor, kislo in sladko smetano....mešam to na roke ali z mešalnikom. Se mi zdi, da je pomembno kako.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
18.8.2009 18:29:28   
Detece
Muffini se pravilno delajo tako, da mešamo suhe in mokre sestavine posebej, nato pa jih na koncu združimo z rahlim mešanjem. Mešaš pa tole z mešalnikom ali pa metlico.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
18.8.2009 18:36:19   
Ekaz
Torej smetane z mešalnikom....da rata takšna, kot da bi želel npr. namazat na nek biskvit in ne ročno, da je tudi po mešanju še tekoča?

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
18.8.2009 18:57:30   
blaža
ne lahko tekoča.

V glavnem moka in pecilni gresta skupaj, pa ponavadi se stepe posebaj beljake, postopoma se dodaja rumenjake, ko se beljak že speni in pol postopoma še sladkor, pol pa v vse to moko. Če je kje mleko ali kisla smetana jo damo lahko kar v rumenjake in na koncu moko. če je dodan kakav, ali nutella, dodamo čisto na koncu.

Tako je pri vseh biskvitih. vsaj tako sem jaz vajena. In moko je najboljše presejat v to maso in mešat ročno z metlico.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
18.8.2009 19:00:00   
Ekaz
Hvala za odgovore. Sem že zmešala. Še pečico segrejem in alo notri.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
18.8.2009 19:08:58   
blaža
no sej jaz mislim, da muffini, pa kar nekaj biskvitov ni tako delikatnih, da bi ratali pol gumijasti, je pa boljše nardit tako kot sem napisla, ki vseeno lahko ratajo zbiti, če nardiš tako, so pa rahli.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
18.8.2009 19:11:59   
Ekaz
Bom upoštevala pri naslednjem kuharskem podvigu.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
18.8.2009 22:50:08   
Gina
Pri mufinih se načeloma meša kar z metlico na roke, saj je tako strašno hitro in enostavno. Če mešaš z mikserjem, se ti večji koščki, recimo hruške, jabolka, preveč zmiksajo, pa smetana se ti speni. Jajce je tule mišljeno celo, nič rumenjak posebej, beljak posebej, ni potrebe po kompliciranju, ker maš pecilni prašek zraven. Pri mufinih tudi komot zamenjaš sladko smetano z maslom, če je nimaš pri roki - maslo stopiš v mikrovalovki in to je to in tudi obratno, če ti ostane smetana od domačega mleka recimo, jo lahko uporabiš namesto masla.

Najprej zmešaš mokre reči, dodaš suhe in napolniš modelčke. To je to.

< Sporočilo je popravil Gina -- 18.8.2009 22:53:58 >

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
19.8.2009 8:41:32   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Pri mufinih se načeloma meša kar z metlico na roke, saj je tako strašno hitro in enostavno. Če mešaš z mikserjem, se ti večji koščki, recimo hruške, jabolka, preveč zmiksajo, pa smetana se ti speni. Jajce je tule mišljeno celo, nič rumenjak posebej, beljak posebej, ni potrebe po kompliciranju, ker maš pecilni prašek zraven. Pri mufinih tudi komot zamenjaš sladko smetano z maslom, če je nimaš pri roki - maslo stopiš v mikrovalovki in to je to in tudi obratno, če ti ostane smetana od domačega mleka recimo, jo lahko uporabiš namesto masla.

Najprej zmešaš mokre reči, dodaš suhe in napolniš modelčke. To je to.



Daj mi prosim povej, ko si tak strokovnjakuser posted image , s čim lahko zamenjam kislo smetano. Bi danes k pasulju naredila tole, pa nimam kisle smetane

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
19.8.2009 9:12:28   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Pri mufinih se načeloma meša kar z metlico na roke, saj je tako strašno hitro in enostavno. Če mešaš z mikserjem, se ti večji koščki, recimo hruške, jabolka, preveč zmiksajo, pa smetana se ti speni. Jajce je tule mišljeno celo, nič rumenjak posebej, beljak posebej, ni potrebe po kompliciranju, ker maš pecilni prašek zraven. Pri mufinih tudi komot zamenjaš sladko smetano z maslom, če je nimaš pri roki - maslo stopiš v mikrovalovki in to je to in tudi obratno, če ti ostane smetana od domačega mleka recimo, jo lahko uporabiš namesto masla.

Najprej zmešaš mokre reči, dodaš suhe in napolniš modelčke. To je to.



Daj mi prosim povej, ko si tak strokovnjakuser posted image , s čim lahko zamenjam kislo smetano. Bi danes k pasulju naredila tole, pa nimam kisle smetane



Z jogurtom.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hitro - kako zmešam sestavine?
19.8.2009 14:52:55   
Gina
Nisem glih strokovnjak, mam pa rada mufine. Jaz bi dala samo sladko smetano. V bistvu dam navadno v mufine stopljeno maslo ali sladko smetano.

A češ en dober recept:

3velike banane
¾ skodelice sladkorja (lahko manj, jaz dam rjavega)
1 jajce
1/3 skodelice zmehčanega masla
1 žličko pecilnega praška
1 žličko sode
½ žličke soli
1 in ½ skodelice moke (sama včasih zmešam razne vrste mok, pa je ravno tako fajn)
(mi vzamemo skodelico za čaj)
 
Prižgi pečico in segrej na 190°C (3750 F)
Zmečkaj z vilico banane (če delaš z jabolkom ali hruško jo nareži na majhne koščke - ne miksat, ni enak okus). Dodaj jim sladkor, rahlo stepeno jajce in zmehčano maslo, potem pa še vse suhe sestavine. Nadevaj v pomaščene modelčke (jaz jih niti pomastim ne, samo nadevam). Peci približno 20 minut. Dober tek!
 
Meni so najboljši mufini z enim velikim jabolkom in dvema bananama. Lahko daš pa hruške ali kar pač želiš od sadja. Lahko dodaš tudi koščke čokolade h bananam. Njami.

< Sporočilo je popravil Gina -- 19.8.2009 14:54:11 >

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?