|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Frizura z volumnom
15.8.2009 11:35:30   
Anonimen
Kar se tiče frizur, sem popoln nevednež user posted image . Kako doseči, da bodo lasje imeli vsaj nekaj volumna? Imam srednje dolge, ravne lase, so tanki, ampak zelo gosti. Sušim si jih večinoma na zraku, mi pa potem, ko si jih suhe razčešem, padejo dol, so polizani.
Kako doseči, da bodo imeli vsaj malo volumna?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Frizura z volumnom
15.8.2009 11:36:28   
blaža
Šampon za večji volumen?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Frizura z volumnom
15.8.2009 11:56:29   
krtek 1
Kako ti ga pa naredijo pri frizerjuuser posted image Po moje s fenom in krtačo.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Frizura z volumnom
15.8.2009 12:07:12   
Anonimen
Pade dol. S fenom in krtačo mi drži ene pol ure, potem se mi vse skupaj sesede. Menda zaradi teže las (ker imam zelo goste). Ponavadi mi pri frizerju dajo gor cel kup enih krem in gelov pa kaj vem, kaj še, drži mi do doma, ampak je že čez ene tri ure spet vse ležeče user posted image .
Nimam pa veselja se vsak dan toliko ukvarjat z mojimi lasmi, kot se frizerka, za tistih nekaj uric efekta. Saj verjetno je tu problem - ker se mi ne da stat pred ogledalom user posted image .

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Frizura z volumnom
15.8.2009 12:56:48   
jakaracman
Verjetno nimaš dobro postrižene ali pa nosiš pričesko ki je neprimerna za tvojo kvaliteto las.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Frizura z volumnom
15.8.2009 14:14:05   
cmokec
Večji volumen boš dosegla, če se boš postrigla stopničasto. Uporabljaj malo pene za večji volumen, lase si pa posuši tako, da boš dala glavo navzdol in sušila. Pomaga tudi nastavek za fen za večji volumen. Ima izrastke, pa je lepše posušeno. Načeloma so geli za las pretežki. Ko končaš, si narahlo lase pošpricaj z lakom za lase, spet za večji volumen.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Frizura z volumnom
15.8.2009 14:41:42   
mateyka
Večji volumen boš dosegla, če se boš postrigla stopničasto. Uporabljaj malo pene za večji volumen, lase si pa posuši tako, da boš dala glavo navzdol in sušila. Pomaga tudi nastavek za fen za večji volumen. Ima izrastke, pa je lepše posušeno.


se strinjam. jaz delam isto. na koncu dam gor Bedhead Manipulator od Tigija, najboljši gel kar jih poznam, 100x boljši kot neki laki imho.
user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Frizura z volumnom
15.8.2009 15:38:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Večji volumen boš dosegla, če se boš postrigla stopničasto. Uporabljaj malo pene za večji volumen, lase si pa posuši tako, da boš dala glavo navzdol in sušila.


To pa funkcionira, ja, sam se moram pa spravit do frizerja. Ponavadi imam stopničasto postrižene in so res bolj frfotavi user posted image .

Ma, menda imam zelo žive lase. Za maturanca, ko sem imela še kratko frizuro, mi je frizerka, naredila eno fajn frizuro, potem sem dve uri čakala še na kolegico, da je njo uredila, in v tem času se mi je že vse sesedlo.

Me pa po laku za lase začne nenormalno srbet lasišče, tako da se ga izogibam.

Hvala, bom malce več časa posvetila svoji glavi user posted image .

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Frizura z volumnom
15.8.2009 16:54:46   
brigitaa
Kaj ne obstaja ene vrste rahla trajna pri frizerju ki je samo za volumen, ena znanka jo ima in ji ful popravlo frizuro

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Frizura z volumnom
16.8.2009 23:03:26   
Gina
Jap, poznam ta problem. Imam čist podobne, zelo tanke in goste lase. Samo da so še mastni zraven. Čim imam malo daljše, so taki, kot bi bili zlikani, pa saj veš kako je to. ko sem si pri 16. letih dala enkrat trajno delat, da bi imela kodre, sem imela preparat gor pol ure, pa še ni nič prijeluser posted image user posted image , vse ravno. Če ne vem kaj delajo z mojimi lasmi, ko so dolgi, vse dol pade po dveh urah. Pomaga kratka frizurca, postrižena tako, da so višje po glavi krajši (stopničasto) in naredijo volumen - tisto res pomaga. Pri toliko dolgih kot jih imaš ti, pa pomaga samo krtača in fen in sušit takoj do fejst suhega (fejst zategni krtačo, ne sušit na ohlapno), prej pa dat gor peno ali žele ali kaj podobnega. Če sušiš pol ure, imaš naslednji dan kolikor toliko spodobno, ne čist polizano frizuro. In postopek ponavljaš vsak drugi dan. NO, tako jaz to delam, ker v službo glih čist čudna ne morem.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Frizura z volumnom
16.8.2009 23:13:54   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Kaj ne obstaja ene vrste rahla trajna pri frizerju ki je samo za volumen, ena znanka jo ima in ji ful popravlo frizuro


obstaja trajna za volumen.

Mene je nazadnje frizer prav fajn postrigel in mi pomaga že električna krtača + nujno TIGI lak za lase.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Frizura z volumnom
17.8.2009 20:37:08   
ely*
Ankica imam enak problem kot ti pa še mastne lase. Grwem k frizerki, me zrihta. po dveh urah pa vse dol pade. Sem se probala doma s fenom in krtačo tako kot ona to naredi pa mi nikakor ne gre.
Dalal sem si volumen trajno in je super. Nimaš skodranih las, samo večji volumen je.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Frizura z volumnom
17.8.2009 20:39:08   
ely*
Pri meni tud stopničasto ni v redu izpadlo, saj se moraš fenat, da lepo zgleda. Men res ne rata in sem bla pol še bolj grozna. user posted image Pol sm pa čop nosila. user posted image

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Frizura z volumnom
17.8.2009 20:48:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Hvala, bom malce več časa posvetila svoji glavi user posted image .


Dobra user posted image user posted image .

Se ena ,sicer glupa fora: lase si posusis toliko, da so se vlazni, potem pa si jih spnes v figo z gumico. Pustis sez noc in zjutraj so rahlo valoviti. Ce das se malo pene bos imela obcutek, da so vzhajali kot krofi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Frizura z volumnom
21.8.2009 11:44:01   
LoCa
jaz imam neko podobno težavo kot ti. si pa lase posušuim z glavo navzdol (ja najprej zgledam prou smešno, drugi da pa ne več), za skodrat pa naredim podobno kot pravi mič, samo da ne čez noč, ampak kr lepo ko rabim, si zmočim roke in grem skozi lase pol jih dam v figo in pustim nekaj časa. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Frizura z volumnom
27.8.2009 8:41:04   
Bojana82
Za večji volumen uporabljaj Tigi kozmetiko za lase ( sprej za večji volumen od te firme ).....dobiš pa jo v frizerskih salonih ( seveda ne v vseh ).....

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?