|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
26.8.2009 22:48:09   
endrina
Zanima me kdaj so ponavadi te akcije BC, da za vsak nakup otroške opreme iz zaloge v vrednosti 50€ dobiš  bon za 10€.

Vem da so to akcijo imeli prejšnji vikend v petek in soboto 21. in 22.08.09 in da si bil o tem obvešeč preko sms.

A imajo take akcije vsak mesec al naključno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
27.8.2009 7:47:47   
t5t6
Meni se zdi, da je to bolj naključno, jaz dobim vedno sms, ko so in niso vsak mesec.

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
27.8.2009 8:19:46   
piko12
Jeseni je v BTCju še festival nakupov in zabave in ponavadi imajo kaj takega.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
27.8.2009 9:02:55   
cukr07
Ob sredah imajo akcije pri nakupu tekstila, in sicer če kupiš za 50€, dobiš darilni bon v vrednosti 10€. Moraš pa imeti kuponček, ki ga izrežeš iz abc novičk (ali ti ga pa prodajalka da na tekstilnem oddelku).

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
27.8.2009 12:31:55   
endrina
A tako. Mene zanima to bolj zaradi nakupa otroške opreme (eventualno vozička), ker sem ta vikend to akcijo zamudila, pa sem mislila, če kdo ve kdaj bo približno naslednja takšna akcija. Se kar pozna če narediš večji nakup, dobiš kar nekaj teh bonov.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
27.8.2009 14:05:29   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07


Ob sredah imajo akcije pri nakupu tekstila, in sicer če kupiš za 50€, dobiš darilni bon v vrednosti 10€. Moraš pa imeti kuponček, ki ga izrežeš iz abc novičk (ali ti ga pa prodajalka da na tekstilnem oddelku).

ja,to je to.Samo nakup oblačil se šteje.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
28.8.2009 18:39:00   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: cukr07






Ob sredah imajo akcije pri nakupu tekstila, in sicer če kupiš za 50€, dobiš darilni bon v vrednosti 10€. Moraš pa imeti kuponček, ki ga izrežeš iz abc novičk (ali ti ga pa prodajalka da na tekstilnem oddelku).





ja,to je to.Samo nakup oblačil se šteje.



Nakup oblačil ima vsako sredo to akcijo.

Nakup opreme pa samo občasno, težko je predvidet, kdaj bo spet. Včasih je taka akcija samo na določene znamke opreme.

Proti koncu leta imajo običajno tako akcijo še na igrače.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
28.8.2009 18:53:59   
baby blue
Za oblačila so akcije vsako sredo... Drugače me pa po sms-u obveščajo kdaj so kakšni popusti in akcije... 

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
28.8.2009 20:42:12   
endrina
Že že punce, ampak mene to za oblačila ne zanima.

Zanima me kdaj je bila prejšnja takšna akcija za otroško opremo (vozičke, avtosedeže, pohištvo,...) v BC, al če se na prejšnja leta spomnite kdaj predvidoma bo naslednja, ker kupujem voziček, pa bi rada nakup opravila ko bo ta akcija.

Torej zanima me ali imajo to vsak mesec, ali na 3 mesece al kako.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
29.8.2009 22:36:18   
Aniiita
Pa še mene nekaj zanima glede te občasne akcije,ki velja tudi za opremo- potrebno je kupiti nekaj iz zaloge? Torej, če naročiš voziček, ga sicer takoj plačaš, vendar čakaš nanj- nakup ne velja ali pač?

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
30.8.2009 8:56:24   
lea23
anita - ne, potem ne velja. jst sem želela kupit voziček marelo ko je bila ta akcija ( za vsakih 50€ nakupa dobiš bon za 10€ ), pa so mi rekli da to velja samo za izdelke iz zaloge. če nekaj naročiš, to ta akcija ne velja več.
in še ena informacija - takat ko poteka ta akcija, ful spraznejo vozičke!!! samo ene par ( brezveznih ) je še na razpolago! jaz sem bila v btcju v času te akcije in sem hotla kupit en voziček, in ko sm prišla spodaj na oddelek vozičkov, sploh ni bilo vse polno vozičkov tako kot ponavadi. tako da ta akcija se splača če pač iščeš takšen voziček da boš najjceneje prišel skozi. če pa želiš peg perego ali quinny, ga pa itak ne boš dobil. od vseh peg perego vozičkov, je bil takrat na razpolago samo modularni sistem rdeče in sive barve. drugače jih imajo pa razstavljene v skoraj vseh barvah..    

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
30.8.2009 20:34:39   
marantz
IZVIRNO SPOROČILO: lea23


in še ena informacija - takat ko poteka ta akcija, ful spraznejo vozičke!!! samo ene par ( brezveznih ) je še na razpolago! jaz sem bila v btcju v času te akcije in sem hotla kupit en voziček, in ko sm prišla spodaj na oddelek vozičkov, sploh ni bilo vse polno vozičkov tako kot ponavadi. tako da ta akcija se splača če pač iščeš takšen voziček da boš najjceneje prišel skozi. če pa želiš peg perego ali quinny, ga pa itak ne boš dobil. od vseh peg perego vozičkov, je bil takrat na razpolago samo modularni sistem rdeče in sive barve. drugače jih imajo pa razstavljene v skoraj vseh barvah..    


Kolk grdo, če je to res.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
1.9.2009 9:26:32   
Aniiita
Hvala..torej za nas ne bo prišlo v poštev..user posted image

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
1.9.2009 9:40:27   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

anita - ne, potem ne velja. jst sem želela kupit voziček marelo ko je bila ta akcija ( za vsakih 50€ nakupa dobiš bon za 10€ ), pa so mi rekli da to velja samo za izdelke iz zaloge. če nekaj naročiš, to ta akcija ne velja več.
in še ena informacija - takat ko poteka ta akcija, ful spraznejo vozičke!!! samo ene par ( brezveznih ) je še na razpolago! jaz sem bila v btcju v času te akcije in sem hotla kupit en voziček, in ko sm prišla spodaj na oddelek vozičkov, sploh ni bilo vse polno vozičkov tako kot ponavadi. tako da ta akcija se splača če pač iščeš takšen voziček da boš najjceneje prišel skozi. če pa želiš peg perego ali quinny, ga pa itak ne boš dobil. od vseh peg perego vozičkov, je bil takrat na razpolago samo modularni sistem rdeče in sive barve. drugače jih imajo pa razstavljene v skoraj vseh barvah..    


Midva sva kupila PP Skate in se nama je ful splačalo. Sva zravn dobila še za 110 eur bonov user posted image , tko da se da dobit. Sva ga hotla pa 2 dni pred tem kupit in nama je prodajalka povedala za prihajajočo akcijo, tako da sva ga rezervirala in ga šla iskat pozneje. Mogoče sva mela pa sam srečo, no.


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
1.9.2009 11:19:15   
marantz
Trenutno poteka ta akcija v Baby Centru v Novi Gorici. Trajala pa naj bi kar do 31.10. Velja pa samo za otroško opremo, nepa za igrače, obleke...
Upam da nisem dala kake napačne informacije. Sem včeraj prav klicala tja dol in mi je rekla da do 31.10., pol je pa še mož klical in vprašal če velja samo za opremo na zalogi, pa mu je prodajalka rekla da ne, da lahko voziček izbereva in akcija vseeno velja.user posted image
Torej upam da to res drži

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
1.9.2009 11:47:38   
lea23
potem zgleda imajo vsak po svoje user posted image user posted image
jaz sem bila v baby centru v ljubljani v btcju. in bi za ta način "popusta z boni" lahko vzela samo voziček iz zaloge.

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby centrova akcija za nakup 50€ bon
1.9.2009 12:09:06   
marantz
Ja, sej jaz sem tud slišala da moraš vzet nekaj iz zaloge in začuda ravno takrat so zaloge minimalneuser posted image user posted image
Ampak sem potem rekla možu naj še on pokliče, ker midav mava že skor izbran voziček. In je rekla da je najbolje da midva prineseva kar kodo (določa barvo vozička) in ga bo naročila.
Upam da je vedela o čem govori :)

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?