|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reklamacija mobitela
1.9.2009 18:46:52   
resnik
Aloha!

Pred 2 mescoma (ali se prav napiše mesci?;) sem kupil nov telefon SE W760i, z njim nisem najbolj zadovoljen saj je počasnejši od mojega 2,5 leti starega SE W850i(aplikacije laufajo zelo počasi, enako se počasi nalaga pri internetu, kvaliteta izdelave).
No glavni razlog za reklamacijo se mi zdi, ker se mi je odluščila barva s podolgovatega kovinskega predela pred zaslonom, na katerega pritisneš in potisneš navzgor zaslon (zdrsni telefon), da se pokažejo se tipke. Na odluščenem delu je sedaj bela barva (cca 2,5 cm), kar je moteče. Naj povem, da mi telefon ni padel na tla in da ga normalno uporabljam (pri w850 se ni nikoli nič odluščilo).
Naslednji razlog je, da telefon ni izpolnil mojih pričakovanj oz je počasnejši od mojega 2 l. starega w850. S telefonom nisem zadovoljen in bi ga želel zamenjati za kak drug hitrejši telefon z kvalitetnejšim ohišjem.

Pogodbo ima pri Mobitelu še slabi 2 leti, zanima me glede na vaše izkušnje/vedenje ali je možna menjava telefona za kak drug model? (vem da ga lahko dam v garancijo, vendar bi ga rad zamenjal!)

Rad bi izvedel mal vaše izkušnje preden se obrnem na Mobitel.

Hvala vnaprej in lep dan!user posted image

< Sporočilo je popravil resnik -- 1.9.2009 18:48:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Reklamacija mobitela
1.9.2009 19:46:33   
J.L.
to, da tel ne izpopolnjuje tvojih priakovanj, ni nikakršen razlog za menjavo oz. reklamacijo. dvomim, da ti bojo ustregli z menjavo, če tudi se ti je odluščila barva. 

(odgovor članu resnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Reklamacija mobitela
1.9.2009 19:50:58   
zvesta
tudi jaz misli, da z zgoraj naštetimi razlogi nimaš šans za vrnitev... to šanso si imel 8 dni od nakupa, zdaj pa ne več...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Reklamacija mobitela
2.9.2009 7:54:59   
Abundancija
napiše pa se: pred dvema mesecema user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Reklamacija mobitela
2.9.2009 9:05:39   
talika81
po mojem mnenju bi lahko uveljavljal reklamacijo samo za odluščeno barvo na pokrovu.

za to, da pa ti telefon ni všeč, pa ne moreš uveljavljati reklamacije.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?