|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
9.6.2005 11:02:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   otober
9.6.2005 11:28:00   
Eja_1
Jaz sem spala kot ubita, ker sem bila včeraj 9 ur v službi, potem pa še na enem seminarju do pol devetih zvečer... in sem samo padla v posteljo.
Drugače sem pa izvedla eno dobro novičko od mentorja včeraj. Moje magistrsko delo je zrelo za zagovor, tako da grem v ponedeljek v LJ in uredim vse formalnosti na referatu, potem pa samo še čakam zagovor.
Bom z lepim trbuščkom v 6. mesecu s škratkom zagovajala in zaključila študij.
Komaj čakam.
Drugače sem OK in komaj čakam naslednji pregled 27.6., ko bomo ponovili UV z mofologijo, ker se na prvem zaradi lege ni dobro videla cela hrbtenica, pa je G ni mogel izmeriti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
9.6.2005 11:43:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   otober
9.6.2005 11:52:45   
MojcaG
hello!

jaz sem zelo lepo spala, saj me je :love: zalo lepo uspaval.:):) in imela sem čudovite sanje, da sem rodila, sploh ne o fizični plati poroda, ampak glede čustev - občutila sem neizmerno srečo, ker sem postala mamica.. in sem danes cela neka čustvena.:)-:)- tolk me že vleče, da vidim :duda:, da ne vem, kako bom do drugega tedna zdržala, ko imam uz. sem pa znjuškala da imajo 3d ultrazvok v bolnici v slovenj gradcu, zdaj moram še samo to znjuškati, kako naj zraven pridem.:)-:)-
bebica pridno raste, saj me naenkrat brcne na dveh kar oddaljenih mestih. je pa tako pridna... ma, jaz sem čist zaljubljena danes.:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.6.2005 11:59:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   otober
9.6.2005 12:21:16   
atasan
Jaz sem zjutri dvakrat nazaj zaspala in je uro skor razneslo! Sanj se pa sploh ne spomnim, tako trdno je bilo moje spanje.

Sem pa v službi, zaenkrat se mi še da. Upam da bom zdržala do dopusta (konec julija, potem bom koristila dopust, pa kak dan bolniške...). Še sreča da ni vroče, čeprav bi malo topleje pa lahko bilo. Kje je zdaj tropska vročina, ki so jo napovedovali.

Sicer pa že komaj čakam, da mi jutri prijateljica prinese grafoskop (si ga bo sposodila v šoli) in da začnem slikat po hčerkini sobi. Jo bomo poskusli navadit da bo spala v svoji sobi, ker drugače bo jeseni v spalnici gneča.

Nalin, kdaj pa greš spet na UZ?

Čav, čav!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.6.2005 12:35:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   otober
9.6.2005 12:58:31   
atasan
No, to je pa že pravi način razmišljanja. Sem pa bila jaz tudi taka v prvi nosečnosti. Že od začetka kar naprej neki problemi (krvavitve), bila sem v bolniški. Večino dneva sama doma, počivala... Prebrala sem vse mogoče "bedarije", cele dneve visela na forumih, imela vse prešteto, za vsak dan sem sledila kaj se dogaja z bebiko... Vglavnem bila sem totalno obsedena.

Zdaj je pa čisto drugače. Včasih se moram prav opomniti da sem noseča, za točen čas nosečnosti pogledat v materinsko knjigo in vedno sproti računat... Pa niti pomislim ne da bilo lahko kaj narobe.

Jaz ti svetujem, da če lahko, pejt ven, na sprehod, na kavo s kolegico, čim manj beri in razmišljaj o nosečnoti. Lepo se imej, vsake toliko pobožaj trebušček in ne sledi statistikam, ker vsaka nosečnost je drugačne in edinstvena!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   otober
9.6.2005 13:16:19   
cmokec
Jaz sem pa dons nekaj ušpičla. ;)

Najprej sem se prijavla na UZ, ki ga imam v torek 9nebesa9nebesa9nebesa, nato pa odšla v turistično agencijo in vplačala za morje. :bravo::bravo::bravo: Čist sem se že sprijaznla, da letos ne bo nič in mi je bilo kar prav. Ko mi pa komisija ni potrdila nadaljne bolniške, sem pa začela mal gledat po katalogih. In izbrala sem Poreč, ker je blizu Izolska bolnišnica (samo za vsak slučaj). In tako bo naša Sara lahko plavala in špricala tudi letos, jaz se bom pa zakotalila v senčko. :bravo::morje::bravo: Pa plačala sem riziko odpovedi, ker nujno je samo še rodit in imet zdrave otročke, ane. :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.6.2005 13:20:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?