|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izguba zavesti
20.9.2009 15:31:23   
sashy
Sem v 32t nosečnosti in se na splošno že celo nosečnost počutim odlično. V petek dopoldan pa sem se sprehajala po trgovini in mi je bilo ves čas po malo slabo (zajtrk sem jedla kot vsak dan). Ko sem na blagajni prišla na vrsti se mi je začelo temniti pred očmi in če me ne bi nekdo, ki je stal poleg prijel bi padla po tleh. Blagajničarka je poklicala sodelavko, da mi je prinesla vodo in stol. Še cel dan sem bila malo slabotna, gibi otroka so bili prisotni čez cel dan in enako včeraj.
Ali bi morala k zdravniku ali je to bil samo tak splet dogodkov (slab zrak v trgovini, nizki krvni tlak (spodnjega imam zmeraj prenizkega 65), stanje/čakanje na blagajni)?
Se je mogoče kateri zgodilo še kaj podobnega?

Hvala

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izguba zavesti
20.9.2009 15:34:53   
benika
Ja, moji sestri večkrat. Razlog je bil to, kar si že ti naštela...slab zrak, čakanje, pritisk. Sej bo minilo...čez 8 tednovuser posted image

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izguba zavesti
20.9.2009 15:40:21   
KatMat
ce te skrbi kar poklici svojo DR.,drugace pa mislim da nebi smela skrbeti...razen ce bi se ponovilo...


jaz sem si v 1. nosecnosti na isti nacin zbila komplet sprednje zobe ker me je zmanjkalo in sem zadela rob omarice...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izguba zavesti
20.9.2009 20:51:58   
naja78
oj.
najslabše za user posted image je če dolgo časa(dovolj 10 min) stojimo na mestu.pritisk pade in je kolaps tukaj.ni nevarno,ampak sila neprijetno.vseeno pokliči G in spij kako fajn kavico.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izguba zavesti
21.9.2009 8:06:15   
Bety11
Misim, da imaš zelo slabo kri.....Premalo železa!!!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izguba zavesti
21.9.2009 8:11:11   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Misim, da imaš zelo slabo kri.....Premalo železa!!!


In to vidiš kar preko ekrana??user posted image

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izguba zavesti
21.9.2009 8:45:51   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Misim, da imaš zelo slabo kri.....Premalo železa!!!

To sploh ni res.

Meni se je enako zgodilo pa tudi v trgovini, poleti. Kar naenkrat se je začelo temnit pa glasovi od daleč, sem se prerinila ven in se usedla, je bil moj na srečo z mano. In je minilo.
Kri pa imam vredu, pritisk pa nizek tak da bo to verjetno vzrok.


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izguba zavesti
21.9.2009 13:03:51   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Misim, da imaš zelo slabo kri.....Premalo železa!!!

To sploh ni res.

Meni se je enako zgodilo pa tudi v trgovini, poleti. Kar naenkrat se je začelo temnit pa glasovi od daleč, sem se prerinila ven in se usedla, je bil moj na srečo z mano. In je minilo.
Kri pa imam vredu, pritisk pa nizek tak da bo to verjetno vzrok.



jst sm imela v nosečnosti dobro kri in super pritisk, pa se mi je to dogajalo....

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izguba zavesti
21.9.2009 13:28:14   
katra55
Meni se je to dogajalo celo nosečnost, sploh nisem nikamor upala sama. Vzrok pa je nizek pritisk.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izguba zavesti
21.9.2009 13:29:58   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Misim, da imaš zelo slabo kri.....Premalo železa!!!


user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izguba zavesti
21.9.2009 13:55:11   
milki
V prvi nosečnosti na dan ko sem dobila odločbo, da mi ne bodo podaljšali bolniške, sem šla v službo da se dogovorim, kdaj pridem nazaj delat in sem padla direkt z glavo naprej in trebuhom na beton v 30 t nosečnosti in so me odpeljal v porodnišnico, kjer sem bila 3 dni. Da ne govorim kok sem bila potolčena.
Zdaj v drugi se mi spet isto dogaja, pa nimam nizek pritisk in nisem slabokrvna.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izguba zavesti
21.9.2009 13:56:28   
Momtobe
Ta z železom je bila brihtna :))

Jaz imam železo nadpovprečno pa se mi isto dogaja ... In ja, ponavadi je kriv nizek pritisk (moj je ponavadi 85 do 90 in spodnji od 50 do 60).

Pazi kako vstajaš (iz stola itd) in če se počutiš omotično se raje kam vsedi ... bo minilo.

Meni je zdravnica rekla, da pri nizkem pritisku pomaga veliko vode in bolj slana hrana.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?