|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Doživljanje nosečnosti, poroda in materinstva
9.6.2005 22:38:45   
tamal
Spoštovani!
V svoji magistrski nalogi pišem o stiskah mater po porodu. Opravila sem že precej intervjujev z mamicami, sedaj pa bi rada še vas povabila k sodelovanju. Če utegnete, prosim, napišite zgodbo o vašem doživljanju nosečnosti, poroda in materinstva oziroma starševstva. Kot orientacija, kaj bi želela izluščiti iz teh zgodb so spodaj nanizana vprašanja oziroma teme. Ne potrebujem nobenih osebnih podatkov , le starost ob prvi nosečnosti. Če imate več otrok, lahko napišete zgodbo o doživljanju pri prvem otroku in pri drugem, morda tretjem,...

OBDOBJE NOSEČNOSTI
Načrtovana nosečnost ali ne
Polna zaposlitev ali bolniški stalež
Vaši občutki ob spoznanju, da ste noseča
Reakcija okolice-sorodnikov in prijateljev ob novici, da ste noseča
Priprave na porod, morebitna pomoč sorodnikov


ČAS V PORODNIŠNICI
Porodna izkušnja
Bivanje v porodnišnici – obiski, osebje
- vaše razpoloženje, psihično stanje


OBDOBJE PO PORODU – PRVI MESECI (DO PRVEGA LETA OTROKOVE STAROSTI)

Prvi dnevi doma
Se je partnerstvo kaj spremenilo
Kako doživljate materinstvo
Kako se počutite – veselje, sreča, utrujenost, stiska, tesnoba, žalost, depresija …


Zgodbe mi lahko pošljete na moj e- mail
atroppan@siol.net

Za sodelovanje se vam v naprej zahvaljujem!

Andreja Troppan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Doživljanje nosečnosti, poroda in materinstva
9.6.2005 23:06:04   
Anonimen
Evo, jaz sem bila pridna in opravila domačo nalogo.;)




(odgovor članu tamal)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?